Skocz do zawartości

Zguba - zawieszka do torebki... :)


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie. Kupilam sobie fajna torebke... ktora miala fajna zawieszke... :hahahaha:

 

I ta zawieszka mi zniknela. Pytanie do cor, ktora to zrobila? Zadna.

 

 

Pytanie do kart:

 

Kto zwinal zawieszke? - 5 bulaw, XVII Gwiazda, 6 Mieczy + 4 Monet ---> XX Sad, HB V Papiez

Kurcze... czyzby to zrobil mezu jak byl w piatek wieczorem? On ma rozne odchylki... kurcze.

 

 

Gdzie to jest? - Krol Bulaw, 5 Bulaw, IV Cesarz ---> X Kolo Fortuny, HB IX Eremita

I tez mi na faceta samotnego pokazuje...

Odnośnik do komentarza

A to obydwie wersje moga byc prawdziwe. Jezeli rzeczywiscie on to sie wyprze, jak go zapytam. Teraz ma wylaczony telefon, pewno uczy sie do egzaminow. Dalej cos tam studiuje...

Ale jak sie podlaczy do wchechobiegu telekomunikacyjnego to sie go zapytam.

 

Dzieki za pomoc. Bylam pewna, ze ktores z dzieci, ale one nie klamia mi... wiec tylko ta mozliwosc. I rzeczywiscie w kartach sie to potwierdza.

Odnośnik do komentarza
A to obydwie wersje moga byc prawdziwe. Jezeli rzeczywiscie on to sie wyprze, jak go zapytam. Teraz ma wylaczony telefon, pewno uczy sie do egzaminow. Dalej cos tam studiuje...

Ale jak sie podlaczy do wchechobiegu telekomunikacyjnego to sie go zapytam.

 

Dzieki za pomoc. Bylam pewna, ze ktores z dzieci, ale one nie klamia mi... wiec tylko ta mozliwosc. I rzeczywiscie w kartach sie to potwierdza.

 

W razie czego to czekam na weryfikacje :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Pisałam, pisałam i mnie wywaliło...wrrr.

 

 

Pytanie do kart:

 

Kto zwinal zawieszke? - 5 bulaw, XVII Gwiazda, 6 Mieczy + 4 Monet ---> XX Sad, HB V Papiez

 

Wg mnie Twoje panny mogły się bawić torebką w "damy" (5 buław Gwiazda) i zawieszka odpadła (6mieczy),ale jest w domu (4monet)

 

 

Gdzie to jest? - Krol Bulaw, 5 Bulaw, IV Cesarz ---> X Kolo Fortuny, HB IX Eremita

 

Może jest w pokoju, w którym najczęściej przebywał Twój eks, moze w pokoju,który był jego, ew. w miejscu,gdzie przebywał w piątek

Odnośnik do komentarza
ale w tych kartach nie widać kradzieży ona mogła sie przy przekładaniu gdzieś zawieruszyć ale jest w domu

 

Nie mogla. Ona byla tak przyczepiona, ze trzebaby sie odpowiednio natrudzic, zeby ja odpiac. Nie mogla sie odczepic ani zawieruszyc, bo ja jej nie odczepialam. Torebka lezala w przedpokoju na szafce... ew. na sofie w pokoju dziennym przez chwile. Nigdzie wiecej. Nie ma opcji zawieruszenia sie czy zgubienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Mi też się wydaje, że zawieszka ciągle jest w domu i nikt jej nie podwędził ;) A z facetem to myślę, że on ją po prostu w niedalekiej przyszłości znajdzie. (po co byłaby mu twoja zawieszka? ;p)

 

Po nic. Bywa zwyczajnie zlosliwy. Niewazne. Zdziwilam sie po prostu, bo byla i nagle rozplynela sie w powietrzu. To nie jakis majatek, ale ciekawosc jest.

Ogolnie patrzac po miejscach, gdzie byla... nie znalazlam jej. Moze rzeczywiscie ktoras mloda gdzie bawila sie i wyniosla...

wtedy predzej czy pozniej sie znajdzie. Oczywiscie jak znajdzie sie, bedzie konkretna weryfikacja. Jak nie - tez.

Odnośnik do komentarza

Tak, 4 Monety to dom... 6 Mieczy odpiecie, 4 Monet nadal w domu. Moze rzeczywiscie mlodsze lub mlodsza sie jakos bawily...

 

te facety w 2. rozkladzie mnie nieco na onego czyli faceta popchnely.

 

Nic, jak mlode to sie powinno dosc szybko znalesc.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie wiem. Na pewno nie mogla odpasc sama... oo... musiala zostac celowo odczepiona. Czy mlode mogly to zrobic? Watpie, zeby mlodsze to umialy... starsza... owszem, ale twierdzi, ze nie.

 

Wielka afera o mala zawieszke... ale szczerze ciekawosc jest. ;)

Odnośnik do komentarza

a zapytaj co się z nią stało

no wiem takie wałkowanie ale...to drobiazg wiec mozna pogdybać

bo w tym 1 poscie z gory zalozyłas że ktos wiec mozna by zobaczyc co i ewnetualnie jaki efekt jej szukania

Odnośnik do komentarza

Ja tez miałam podobną myśl z tą różnicą że on ją ma bo któraś z córek mu ją po prostu dała ( w ramach prezentu na dzień ojca na przykład czy coś )ale to taka luźna myśl była.;)

Edytowane przez mlodzia
post zajmował za duzo miejsca
Odnośnik do komentarza

Dobra... rzeczywiscie pytanie mozna bylo zaczac od tego CO SIE STALO.. postawilam wiec konkretnie na CO SIE STALO z ta zawieszka...

 

i mam...

 

V Papiez, 5 Monet, Rycerz Bulaw ---> I Mag, HB X Kolo Fortuny i I Mag

 

No tu to ju w ogole nie wiem. Moim zdaniem zlej woli tu nie ma a zamierzone dzialanie jednak tak. Pod wplywem impulsu bardziej.

 

 

 

Ogolnie (prawie) caly urok tej torebki byl w tej zawieszce... :hahahaha:

 

 

A mialam ja wieczorem jeszcze, byl mezu... itd... ja na zakupach itd. obladowana torbami wrocilam... Kurcze, moze rzeczywiscie jak dzwigalam rozne rzeczy to o cos zahaczylam i tak szarpnelo mocniej...

i na drugi dzien jak juz szlam z domu to nie mialam... tego :)

 

W kazdym razie dopiero wtedy zwrocilam na to uwage. A torebke mam od czwartku.

Odnośnik do komentarza
Nom... Dzieki kobitki...

czyli rzeczywiscie moze w piatek, jak wracalam obladowana torbami gdzie poszarpalam sie.

Gdyby sie w miedzyczasie znalazlo, oczywiscie napisze.

 

na twoim mijesu poszlabym z samego ranca tropic czy gdzies nie lezy

a daj karty na jej znalezienie:hahahaha:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...