Skocz do zawartości

czy kogoś poznam w ciągu 3 najbliżyszch mies.


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

zainspirowana koteczkiem :) postawiłam sobie karty, na pytanie czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy zakocham się / spotkam mężczyznę swojego życia? No i wyszło mi (na 3 karty plus 2 dołozyłam):

 

10 karo, dama kier, walet pik (o) z dołożenia: as trefl (o), król kier

 

Moja interpretacja:

będę skupiona na pracy i wizja pensji przysłoni mi zdrowy rozsądek i nie spotkam go. z dolożenia wychodzi to samo, czyli muszę jeszcze poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie możliwy jest jakiś romans (dama kier + walet pik), który jednak szybko się skończy (jakiś wyjazd służbowy, podczas którego to się wydarzy?). Z dołożenia - nie przejmiesz się tym zbytnio, bo skupisz się na pracy.

 

Jak dla mnie w Twoim rozkładzie to wszystko krąży jednak wokół pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje, ale nie szykują mi się wyjazdy słuzbowe, chyba że przy organizowaniu jakiejś imprezy kogoś bym poznała i na tym by się skończyło :) dzięki za interpretację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
zainspirowana koteczkiem :) postawiłam sobie karty, na pytanie czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy zakocham się / spotkam mężczyznę swojego życia? No i wyszło mi (na 3 karty plus 2 dołozyłam):

 

10 karo, dama kier, walet pik (o) z dołożenia: as trefl (o), król kier

 

Moja interpretacja:

będę skupiona na pracy i wizja pensji przysłoni mi zdrowy rozsądek i nie spotkam go. z dolożenia wychodzi to samo, czyli muszę jeszcze poczekać...

 

poznasz kogoś i to przypadkiem,zupełnie niespodziewanie, w miejscu którego nigdy byś nie obstawiła że możesz tam na kogoś fajnego trafić,przypuszczam że będzie to kiepskie i niezbyt przyjemne miejsce,w bardzo złej sytuacji/wydarzeniu i mam wrażenie że, on Ci w jakiś sposób pomoże, stanie w Twojej obronie,wyrwie z opresji albo coś w tym stylu, koniec końców obstawiam że trafisz na przystojnego mężczyzne i będziesz w nim zauroczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczym Taksido ratujący Banny - wybaczcie jestem na etapie odświeżania bajki mojego dzieciństwa, a mianowicie Czarodziejki z Księżyca :D i tak mi się to jakoś skojarzyło ;) ale romantycznie by było... możesz mi tak pisać cały czas :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

być może i masz takie skojarzenia ale nie przesądzaj jeszcze niczego bo nic nie wiadomo, a nóż moja interpretacja sie sprawdzi, tak mi intuicja podpowiada i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D

No będziesz go oglądała z każdej strony, jak 'Obcego' ;d

Na nerwy to swoją drogą :D

 

Troszkę pracy ostatnio miałam, ale jak weszłam, mało się za głowę nie złapałam, tyle nowych wątków :jupi:

Przepraszam dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba byś się mnie pozbyła już po 5 minutach :P Bo miałabyś mnie dosyć hehe Ale wiecie co, chyba zaczyna się sprawdzać ta wrózba... Od Pauliny te okoliczności, po których bym się w życiu nie spodziewała, a od Ciasteczko ten "kij" i Obcy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstaje przy swoim ze ty go juz znasz !tylko patrzeć na niego nie możesz i masz "zła" opinie o nim :udusic:.Czytam to w odniesieniu do tego walka pik odw .oraz asiora trfl :hahahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! a właśnie, że nie znam, i dopiero poznałam :P i to co Paulina i Ciastko napisały sprawdza się co do joty :) Ale już mi z kijem przeszło, teraz jestem na etapie"czy takie cudo może byc realne, czy gdzieś jest haczyk" :P ale chłopak jest dzielny i daje radę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhah i ja mam ci uwierzyć w to wszystko co napisałaś ? poznałaś go ... ok ale ze kij odpuściłaś to ja ci nigdy nie uwierzę !:ojejku: Pożyjemy zobaczymy ! ja ci mowie a ty mnie wspomnisz jeszcze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio poznałam! i to przez swoją koleżankę ze studiów, po której w zyciu bym się nie spodziewała, ze się będzie w swatkę bawić... No i kij był, bo ja opór, że nie, jak to ja, ale im bliżej kolesia poznaje tym bardziej mi imponowac zaczyna, a to zły znak ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...