Skocz do zawartości

sytuacja uczuciowa do końca roku


Erza

Rekomendowane odpowiedzi

Lipiec

6 mieczy, Koło, Diabeł ---> suma Pustelnik

próba ucieczki emocjonalnej od pana karmicznego, do którego mnie ciągnie dosłownie jak diabli; może się uda, bo w sumie Pustel

 

Sierpień

7 buław, As mieczy, Cesarzowa ---> suma Moc/Kapłanka

dalsze próby uciekania przed miłością hehe :P w tym okresie to ja sama dla siebie będę najważniejsza, będę inwestować w swój rozwój

 

Wrzesień

Królowa mieczy, Głupiec, 8 mieczy, 2 monet ---> suma Kochankowie

kurczę, no tutaj mam wrażenie, że ja się z każdym miesiącem coraz bardziej będę zamykała na cokolwiek, a przecież nie tak miało być... może pojawić się jakaś nowa znajomość (Głupiec i Kochankowie) i szansa na uczucie, ale ja nadal będę zamknięta, tworząc blokadę w sobie (8 mieczy)

 

Październik

8 buław, Kapłanka, 3 mieczy ---> suma Śmierć/Cesarz

no coraz lepiej... :sciana: tutaj może i coś ruszy, jakieś przygody, może romans, ale 3 mieczy wróży rozczarowanie i gorzkie żale :(

 

Listopad

Królowa monet, Świat, Paź buław ---> suma Świat/Cesarzowa

tutaj widać większe otwarcie się na świat i na możliwości, mogą być flirty, jakieś spotkania

 

Grudzień

Król mieczy, Pustelnik, Mag ---> suma Słońce/Koło/Mag

no i lipa... albo 3 facetów (oczywiście żaden w moim typie jaaaaa), albo pojęcia nie mam co to w tym grudniu będzie

 

o ile lipiec, sierpień i wrzesień wypada, że z mojej winy nic nie będzie, bo się zamknę i nie będę zainteresowana, o tyle w październiku jak już się zdecyduję otworzyć, to dostanę po nosie; najlepiej wypada listopad, ale grudzień to masakry ciąg dalszy

może ktoś to lepiej widzi? :faja:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Lipiec

6 mieczy, Koło, Diabeł ---> suma Pustelnik

też myslę,że będziesz chciała "uciec"od pana,ale jesteś chyba za mocno uwikłana, opętana myslami na jego temat,możesz czuc się w tym samotna

 

Sierpień

7 buław, As mieczy, Cesarzowa ---> suma Moc/Kapłanka

tu ktoś może naciskać,próbowac z Tobą coś wyjaśniać,co sprawi, że się fajnie poczujesz, taka pewna siebie

 

Wrzesień

Królowa mieczy, Głupiec, 8 mieczy, 2 monet ---> suma Kochankowie

możesz mieć momenty wątpliwości, możesz chwilami czuc się niezbyt dobrze sama ze sobą, za dużo myśli będzie kłębić się w Tobie, ograniczysz jakieś znajomości, choć w tej 2 monet to ja wymianę kontaktów widzę

 

Październik

8 buław, Kapłanka, 3 mieczy ---> suma Śmierć/Cesarz

tu moze byc szybka akcja,typu seks, krótki romans, ale i zranienie, bo chyba on nie będzie chciał się zaangażować

 

Listopad

Królowa monet, Świat, Paź buław ---> suma Świat/Cesarzowa

ufff, w końcu zrozumiesz jaka jesteś wartościowa i atrakcyjna,otworzysz się na fajne kontakty, które sprawią, że wróci Ci humor:)

 

Grudzień

Król mieczy, Pustelnik, Mag ---> suma Słońce/Koło/Mag

 

tu albo 3 facetów koło Ciebie, jeden po przejściach, drugi samotnik, trzeci czarujący przystojniak, albo jeden, do tej pory zimny i odcięty wejdzie do akcji:)

Odnośnik do komentarza

dziękuję Inez :* mam takie wrażenie, że tu do końca roku to cały czas się będzie przewijał temat X; może nawet będzie taki moment, że on zacznie za mnie łazić i się prosić o coś, ja ulegnę i potem znowu powrót do stanu rzeczy jaki był; w międzyczasie to pewnie z kolegami jakieś jazdy będą

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
dziękuję Inez :* mam takie wrażenie, że tu do końca roku to cały czas się będzie przewijał temat X; może nawet będzie taki moment, że on zacznie za mnie łazić i się prosić o coś, ja ulegnę i potem znowu powrót do stanu rzeczy jaki był; w międzyczasie to pewnie z kolegami jakieś jazdy będą

 

Tez tak pomyslałam...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Lipiec

6 mieczy, Koło, Diabeł ---> suma Pustelnik; HB -Koło Fortuny/Mag

lipiec może być zdominowany przez pracę, troszkę zejdą uczucia na dalszy plan, sporo wysiłku emocji. Końcem miesiąca zaznacza się coś istotnego, ciężko mi określić co to będzie, w każdym razie widać tu duże emocje, czasem sprzeczne, jest tu zalecane mądre działanie, ale także odwaga w sięganiu po nowe rozwiązania, szanse jakie mogą się w Twoim życiu pojawić w okolicach połowy miesiąca.

 

Sierpień

7 buław, As mieczy, Cesarzowa ---> suma Moc/Kapłanka; HB - Moc

wygląda jakbyś miala początkiem miesiąca tuptać z nóżki na nóżkę niecierpliwie czekając na efekty swych działań podjętych w lipcu,uzyskasz wytchnienie, może też urlop masz zaplanowany na ten czas, będziesz zadowolona i podładujesz baterie :slonko:

 

Wrzesień

Królowa mieczy, Głupiec, 8 mieczy, 2 monet ---> suma Kochankowie; HB - Koło Fortuny/Mag

tu czasem podejmowania wysiłków, ponownie skupienie na obowiązkach,które zdominują Twoje życie, uczucia zejdą na dalszy plan. Troszkę też droczenia siie widać w jakiejś relacji, niepewność i wzajemne rozmowy i kontakty oraz czekanie na decyzje lub określenie sie drugiej strony.

 

Październik

8 buław, Kapłanka, 3 mieczy ---> suma Śmierć/Cesarz; HB - Śmierć/Cesarz

miesiąc konkretyzowania się decyzji, chęć uzyskania odpowiedzi na zasadzie w tą lub w tą i nic pomiędzy. Troszkę odpowiedź może sprawić przykrość, może być końcem miesiąca chwila oddalenia w wyniku tego ciśnienia. W każdym razie przyniesie to efekt w Listopadzie :usmiech:

 

Listopad

Królowa monet, Świat, Paź buław ---> suma Świat/Cesarzowa; HB - Świat/Cesarzowa

tu z kolei oczekiwanie na zmiany, troszkę niepewności, ale będą postępy,ktore Cie ucieszą. Może szykować się wspólne spędzenie czasu,kontakty i spotkania, będzie energiia i coś sie zadzieje na pewno ^^

 

Grudzień

Król mieczy, Pustelnik, Mag ---> suma Słońce/Koło/Mag; HB - Koło Fortuny/Mag

Pan troszkę będzie powściągliwy początkiem miesiąca, możesz odczuć mniejsze jego zaangażowanie, skłoni Cię to do przemyśleń nad relacją,sobą i nim. Wpadniesz na jakiś pomysł, koniec miesiąca wskazuje na ocieplenie stosunków albo poznanie kogoś nowego... co przyczyni się do świeżości i radość w Tobie :zeby_na::yg457:

Odnośnik do komentarza

dziękuję Daffne :):serducho:

ogólnie plan jest taki, żeby z dala trzymać się od wszelkich uczuć i do nowych znajomości podchodzić z dystansem; chwilowo nie czuję się na siłach, żeby angażować się w coś nowego, mam jednak cichą nadzieję, że coś jednak z X ruszy, aczkolwiek sama trzymam się z daleka

urlop właśnie planuję na sierpień, być może zupełny brak kontaktu postawi znajomość w zupełnie innym świetle

Odnośnik do komentarza

Lipiec

6 mieczy, Koło, Diabeł ---> suma Pustelnik

Postanowisz odciąć się od ludzi i miejsc, które Cie ograniczają - czasem jeszcze los rzuci Ci pod nogi jakaś kłodę, ale Twoje doświadczenie i mądrość życiowa pozwolą CI zdobyć wewnętrzny spokój i podjąć ostrożne i rozsądne decyzje.

 

Będę interpretować co miesiąc

Odnośnik do komentarza

bardzo dziękuję Kędry :slonko:

a ja będę weryfikować co miesiąc - jestem ciekawa jak to będzie :)

co do lipca, choć to dopiero początek, to właśnie tak jest, że robię "czystki" w znajomościach męskich :)

Odnośnik do komentarza

Lipiec

Ja w tej 6 mieczy widzę próbę odcięcia się od tego Pana, zostawienia go za sobą..Ale coś się wydarzy (jak to z tym kołem bywa), jakaś zmiana, przypadkowe spotkanie, zbieg okoliczności i znów zaczniesz o Nim obsesyjnie wręcz myśleć..Pustelnik jak dla mnie świadczy o tym, że ponownie zaczniesz się nad tym wszystkim zastanawiać..ale w samotności-odizolujesz się od tego Pana..

 

Sierpień

Ktoś rzeczywiście może nalegać na rozmowę..Zdasz sobie sprawę, czego tak naprawdę w życiu uczuciowym potrzebujesz i nie będziesz się wahać, by tego żądać..Ty będziesz górą, Ty będziesz rozdawać karty..Rzeczywiście będziesz się bardzo skupiać na sobie i swoich potrzebach, zadbasz o zdrowie, urodę, zainwestujesz w rozwój duchowy..Bardzo pozytywny miesiąc dla Twojego ciała i ducha! :-)

 

Wrzesień

Królowa mieczy wskazuje, że uda Ci się pogodzić z przeszłością, wyciągnąć z niej naukę i obrócić doświadczenia w życiową mądrość..Postanowisz zacząć wszystko od nowa i niczym ten głupiec beztrosko wyruszysz ku nowej przygodzie..A jakaś przygoda się pojawi, coś się zacznie w serduszku dziać..Oczywiście byłoby zbyt pięknie gdyby ta 8 mieczy się nie pojawiła..Ogarną Cię jakieś obawy i wątpliwości, na moje oko to tak wygląda jakbyś miała okazję znów się zakochać, ale pojawią się obawy, czy warto, czy znów się w coś nie wkopiesz..Będziesz musiała podjąć decyzję co dalej, myślę, że się jednak skusisz.. ;-)

 

Październik

No niestety ta wrześniowa przygoda choć bardzo intensywna i pełna emocji raczej się w tym miesiącu zakończy..

 

Listopad

Staniesz na nogi po wydarzeniach poprzedniego miesiąca, jakiś romansik się znów szykuje :-)

 

Grudzień

Mi się wydaje, że ten król mieczowy z takiego pustelnika przeistoczy się w maga i zacznie o Ciebie zabiegać :-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

dziękuję Fall :serducho:

co do lipca, to taki jest plan, żeby się od niego odciąć (choć odcinam się już nie powiem, który miesiąc :P), ale jest mi trudno, bo by się codziennie widujemy, poza tym znowu jest miło i moja kobieca próżność tylko czeka, aż on wyjdzie ponownie z jakąś inicjatywą, lecz staram zachowywać się rozsądnie i chłodno, bo niestety przez tego pana przepłakałam tyle nocy, że już mam dość

mam obawy jednak, że ta historia z nim będzie się toczyć pewnie do końca roku ;)

Odnośnik do komentarza
dziękuję Fall :serducho:

co do lipca, to taki jest plan, żeby się od niego odciąć (choć odcinam się już nie powiem, który miesiąc :P), ale jest mi trudno, bo by się codziennie widujemy, poza tym znowu jest miło i moja kobieca próżność tylko czeka, aż on wyjdzie ponownie z jakąś inicjatywą, lecz staram zachowywać się rozsądnie i chłodno, bo niestety przez tego pana przepłakałam tyle nocy, że już mam dość

mam obawy jednak, że ta historia z nim będzie się toczyć pewnie do końca roku ;)

 

 

Proszę bardzo! :_okok:

 

Skąd ja to znam..przechodziłam przez coś takiego, musiałam zmienić miejsce zamieszkania, bo choć nie pracowaliśmy razem, okazji do przypadkowego spotkania było pełno..Nie mogłam o pewnym panu zapomnieć, jakby mnie jakiś diabeł opętał ;-)

 

..Mi ten diabeł z tym kołem na taki spontaniczny, przypadkowy seks wygląda (ale mi ostatnio wszystko wygląda na seks, więc ręki sobie za to nie dam uciąć ;-)

 

..Wybacz, że zapytam, ale czym ten Pan przyczynił się do Twoich łez..? Nie chce niczego poważnego, czy robi jakieś numery..?

Odnośnik do komentarza
Proszę bardzo! :_okok:

 

Skąd ja to znam..przechodziłam przez coś takiego, musiałam zmienić miejsce zamieszkania, bo choć nie pracowaliśmy razem, okazji do przypadkowego spotkania było pełno..Nie mogłam o pewnym panu zapomnieć, jakby mnie jakiś diabeł opętał ;-)

 

..Mi ten diabeł z tym kołem na taki spontaniczny, przypadkowy seks wygląda (ale mi ostatnio wszystko wygląda na seks, więc ręki sobie za to nie dam uciąć ;-)

 

..Wybacz, że zapytam, ale czym ten Pan przyczynił się do Twoich łez..? Nie chce niczego poważnego, czy robi jakieś numery..?

 

no właśnie my pracujemy razem, więc nie ma możliwości, żebym go nie spotkała, w poniedziałek odwiózł mnie do domu, czasami wymieniamy smsy, wcześniej było ok, bo i zostawałam u niego na noc i wychodziliśmy razem, ale on stwierdził, że nie jest gotowy na nowy związek (ponad rok temu zostawiła go eks, byli ze sobą 7 lat, pewnie nadal ma jej zdjęcie, które chciałam wywalić), po drodze było sporo akcji, które mnie doprowadzały do białej gorączki, bo ona ciągle coś od niego chciała, a on leciał jak na skrzydłach i to właśnie doprowadzało mnie do łez, że ona jest nadal ważna, że on ciągle o niej myśli i liczy na jej powrót, choć jak rozmawialiśmy, to stwierdził, że nie ma takiej opcji

numerów nie odwala, aczkolwiek taka sytuacja, gdzie ja nadal nie wiem na czym stoję mnie nie urządza

Odnośnik do komentarza
Aaaa...no to tym bardziej...

A tak na marginesie: suma to Pustelnik - według mnie pokazuje on tło, właśnie to - że chciałabyś się odciąć, mieć na to "wygwizdane" :) - ale to jeszcze nie w lipcu.

Już nie chodzi o samo fizyczne odcięcie - ale emocjonalne również, no nie bedzie Ci Pan obojętny póki co...bardzo możliwe że będzie Cię kusił, uwodził - prowokował, niczym pies ogrodnika...

 

bo taki jest zamiar :) może częściowo się uda, bo od 15-go idę na urlop, więc 2 tygodnie nie będę go widzieć (czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal hehehe), ale możliwe, że on w tym czasie będzie się przypominał, zobaczymy :)

na pewno zweryfikuję :)

Odnośnik do komentarza
no właśnie my pracujemy razem, więc nie ma możliwości, żebym go nie spotkała, w poniedziałek odwiózł mnie do domu, czasami wymieniamy smsy, wcześniej było ok, bo i zostawałam u niego na noc i wychodziliśmy razem, ale on stwierdził, że nie jest gotowy na nowy związek (ponad rok temu zostawiła go eks, byli ze sobą 7 lat, pewnie nadal ma jej zdjęcie, które chciałam wywalić), po drodze było sporo akcji, które mnie doprowadzały do białej gorączki, bo ona ciągle coś od niego chciała, a on leciał jak na skrzydłach i to właśnie doprowadzało mnie do łez, że ona jest nadal ważna, że on ciągle o niej myśli i liczy na jej powrót, choć jak rozmawialiśmy, to stwierdził, że nie ma takiej opcji

numerów nie odwala, aczkolwiek taka sytuacja, gdzie ja nadal nie wiem na czym stoję mnie nie urządza

 

Kurcze ciężka sytuacja..:pocieszacz:Jedno jest pewne-jeśli(tak jak piszesz)-leciał do niej jak na skrzydłach, kiedy tylko coś chciała, to na bank jeszcze coś do niej czuje..I wiadomo, że nie powie Ci, że liczy na powrót swojej byłej, bo to by niweczyło jego szanse na coś z Tobą..Wiesz..ja miałam bardzo, bardzo podobnie..Pan niby mówił, że między nami jest coś wyjątkowego, ale cały czas gdzieś się przewijała jego była w jego życiu..tak jakby nie umiał (nie chciał?) definitywnie tego skończyć..W końcu się wydało, że nadal się z nią spotyka, a potem, że zaszła z nim w ciążę..Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inna historia, bo cokolwiek z nim nie zdecydujesz nikt nie zasługuje na taki koniec historii, jaki miałam ja..Powodzenia w wyrzucaniu tego pana z myśli i serca ;-)

Odnośnik do komentarza
Kurcze ciężka sytuacja..:pocieszacz:Jedno jest pewne-jeśli(tak jak piszesz)-leciał do niej jak na skrzydłach, kiedy tylko coś chciała, to na bank jeszcze coś do niej czuje..I wiadomo, że nie powie Ci, że liczy na powrót swojej byłej, bo to by niweczyło jego szanse na coś z Tobą..Wiesz..ja miałam bardzo, bardzo podobnie..Pan niby mówił, że między nami jest coś wyjątkowego, ale cały czas gdzieś się przewijała jego była w jego życiu..tak jakby nie umiał (nie chciał?) definitywnie tego skończyć..W końcu się wydało, że nadal się z nią spotyka, a potem, że zaszła z nim w ciążę..Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inna historia, bo cokolwiek z nim nie zdecydujesz nikt nie zasługuje na taki koniec historii, jaki miałam ja..Powodzenia w wyrzucaniu tego pana z myśli i serca ;-)

 

najbardziej mnie wkurzyło to i wtedy miarka się przebrała, jak potrzebowałam jego pomocy w czymś w pracy i okazało się, że on jedzie do swojego niedoszłego teścia, oświeciło mnie, że wtedy były jej urodziny - będąc niemiła pindą (bywam czasami taka :zeby:) napisałam mu smsa, żeby nie zapomniał jej życzeń złożyć; był w szoku, że wiem o takich rzeczach jak jej urodziny, ale to był kolejny dowód na to, że emocjonalnie nie jest odcięty od niej, z tym jej zdjęciem w jego mieszkaniu też była historia; już wściekła, że muszę ciągle na nie patrzeć zapytałam, czy je wyrzuci, czy mam mu pomóc, a on na to, że to zdjęcie nie jest jego, że to jej, no to chyba tym bardziej mogła je zabrać

oni się raczej spotykają z jej inicjatywy, tzn. kiedy ona ma problem z autem (i to też mnie rozwala, bo po co brała samochód, skoro nie umie się nim zająć i truje mu dupę)

próbowałam, starałam się, ale to on musi się zdecydować, czy się z niej leczy i daje szansę na coś nowego, czy dalej się udręcza, analizuje i liczy na cud

ja postanowiłam się wycofać, dla dobra samej siebie

Odnośnik do komentarza

Kurcze..ta laska go chyba troszkę wykorzystuje..A tata nie może jej pomóc przy samochodzie..? Nie ma żadnych kolegów, rodziny, tylko do niego dzwoni???Dziwne to dla mnie..

 

Tak jak piszesz-to on musi podjąć tę decyzję..Tylko, że jeśli ona ciągle robi mu nadzieję na powrót do siebie, to on może tak całe życie za nią biegać..Nie chcę jej oceniać, bo jej nie znam, ale wiem, że są laski, które widzą, że ich eks wciąż coś do nich czuje i to wykorzystują..robią im nadzieję, żeby mieć złotą rączkę/pomocnika/przyjaciela na zawołanie..

 

Kiedyś w pewnej piosence natrafiłam na wersy:

 

"We hurt people that love us

Love people that hurt us"..

 

Ileż prawdy w tym jest..

Odnośnik do komentarza

a wykorzystuje, i wyobraź sobie Kochana, że ona po tym rozstaniu wyprowadziła się na drugi koniec Polski, po pół roku wróciła i zaczęła znowu mieszać, a to właśnie z autem, a to z łóżkiem (to mnie rozwaliło) - zażądała od niego zwrotu łóżka, bo pieniądze na jego zakup dał jej ojciec, jak mi to powiedział, to powiedziałam, że trzeba było jej powiedzieć, co na nim robiliśmy i czy teraz chce :zeby: jak wróciła, to ja się wtedy bałam, że ona będzie chciała do niego wrócić, bo wtedy właśnie truła mu dupę o auto; no właśnie ojca ma, ma brata nawet, ale przecież wiedząc, że on się z kimś spotyka, milej było przypominać jemu o sobie

 

on ma też problem z odmawianiem, jest strasznie uczynny i grzeczny i ludzie (ona też) to wykorzystują, bo wiedzą, że on nie powie nie

 

bardzo prawdziwe niestety...

Odnośnik do komentarza

jak mi to powiedział, to powiedziałam, że trzeba było jej powiedzieć, co na nim robiliśmy i czy teraz chce -padłam ze śmiechu!!! Dobra jesteś!!!!!

 

To może ona jak taki pies ogrodnika jest-sama nie chce, ale lepiej, żeby inny też nie miał ;-)

Odnośnik do komentarza

:zeby: no niestety do grzecznych dziewczynek i trzymających język za zębami nie należę :D ja nie przebierałam w słowach :D

 

może też, albo może jednak żałuje tej decyzji o rozstaniu, która wyszła z jej strony i próbuje wrócić

kij ją tam wie, ale jedno wiem, że zrobiła z niego rozchwianego emocjonalnie wraka

Odnośnik do komentarza

Trzeba cierpliwości do takich poranionych emocjonalnie mężczyzn..Mam nadzieję, że wkrótce zda sobie sprawę, że takie stanie jedną nogą w przeszłości niczego dobrego nie przynosi..Życzę Ci powodzenia i dużo szczęścia!!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

weryfikuję lipiec

 

Lipiec

6 mieczy, Koło, Diabeł ---> suma Pustelnik

próba ucieczki emocjonalnej od pana karmicznego, do którego mnie ciągnie dosłownie jak diabli; może się uda, bo w sumie Pustel

i udało się! emocjonalnie jestem od niego uwolniona, jest mi zupełnie obojętny :)

Odnośnik do komentarza

kopiuję tutaj sierpień

Sierpień

7 buław, As mieczy, Cesarzowa ---> suma Moc/Kapłanka

dalsze próby uciekania przed miłością hehe :P w tym okresie to ja sama dla siebie będę najważniejsza, będę inwestować w swój rozwój

 

może ktoś coś doda? ;)

 

dzisiaj to widzę nieco inaczej, ze względu na pewne zmiany; prób uciekania raczej nie będzie, prędzej realne ocenianie szans, czy coś może się zmienić :)

Odnośnik do komentarza
kopiuję tutaj sierpień

Sierpień

7 buław, As mieczy, Cesarzowa ---> suma Moc/Kapłanka

dalsze próby uciekania przed miłością hehe :P w tym okresie to ja sama dla siebie będę najważniejsza, będę inwestować w swój rozwój

 

może ktoś coś doda? ;)

 

dzisiaj to widzę nieco inaczej, ze względu na pewne zmiany; prób uciekania raczej nie będzie, prędzej realne ocenianie szans, czy coś może się zmienić :)

 

Ja tutaj widzę raczej zawalczenie o przyszłość - może na gruncie zawodowym coś się nowego wyklaruje - cos co da Ci zadowolenie - podsum mówi, żeby w działaniu kierować się i siła i intuicją

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

weryfikuję sierpień

Sierpień

7 buław, As mieczy, Cesarzowa ---> suma Moc/Kapłanka

dalsze próby uciekania przed miłością hehe :P w tym okresie to ja sama dla siebie będę najważniejsza, będę inwestować w swój rozwój

 

może uciekania nie było, aczkolwiek nie wchodziłam dalej w relacje, które z góry oceniłam jako przegrane, dwóch panów jak już wspomniałam w weryfikacji dużego rozkładu na Sierpień dostało czerwoną kartkę

 

 

wklejam tutaj karty na wrzesień:

Wrzesień

Królowa mieczy, Głupiec, 8 mieczy, 2 monet ---> suma Kochankowie

kurczę, no tutaj mam wrażenie, że ja się z każdym miesiącem coraz bardziej będę zamykała na cokolwiek, a przecież nie tak miało być... może pojawić się jakaś nowa znajomość (Głupiec i Kochankowie) i szansa na uczucie, ale ja nadal będę zamknięta, tworząc blokadę w sobie (8 mieczy)

i w zasadzie widzę to dziś tak samo, kontrola uczuć i tego, co się dzieje, faktycznie ktoś może próbować się dobijać, ale ni dy rydy :P

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Wrzesień

Królowa mieczy, Głupiec, 8 mieczy, 2 monet ---> suma Kochankowie

 

Mam wrażenie, że będziesz chciała utrzymać kontrolę nad emocjami i znajomościami, dlatego będziesz podchodziła do nich ostrożnie. Tak sobie pomyślałam, że może będziesz chciała wykonać ruch w czyimś kierunku lub ktoś się pojawi, ale będziesz się zastanawiała, czy to przyniesie zamierzony efekt, czy warto...

Odnośnik do komentarza

Wrzesień-

Królowa mieczy, Głupiec, 8 mieczy, 2 monet ---> suma Kochankowie

Nie wyłożysz swoim kart do końca, nie pokazesz całej swojej twarzy i tego co myslisz.. Będzie trochę grania w sensie nie pokazywania siebie pod względem emocjonalnym i choć zapragniesz odmiany,świeżości w swoim życia nadal bedziesz trochę zablokowana na pojawiające się możliwośc w okół Ciebie.. I choć je widzisz, choć jest wieksza motywacja i wiecej sił w Tobie.. Nadal bedziesz balansowała miedzy jednym a drugim kierunkiem..
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...