Skocz do zawartości

Pozna czy nie pozna ?? klasyki


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkladzik robię dla pewnej " osóbki " jes ona ciekawa czy pozna kogoś ;) w ciagu najbliższych 3 miesięcy ;) kto odegra znacząca role w jej życiu uczuciowym !

 

 

 

 

 

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

As kro ,As serduszko (o)

 

przyczyna kloptu czyli brak u partnera,byly kłopoty w domu związane ze strefa finansowa

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

Krol karo ,9 pik

 

facet z innej miejscowości majętny i zakochany ,złośnik i zazdrośnik Jest smutny i zrozpaczony z powodu zaistniałej syt .

Możliwe ze powinnam odczytać pierwsza i druga karte w tym momecie jako zerwanie kontaktu i rozstanie ?? następnie list z prośba o pogodzenie się i powrót ?? wyznanie miłości ??

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

 

Krol pik ,Aa pik ,7 serduszko

ten facet zastanawia sie nad powrotem, chodź sceptycznie podchodzi do tego 7 natomiast mówi pokonaniu wszystkich przeszkód ,uśmiechu losu i niweluje wszystkie złe prognozy

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

7 trefl ,7 pik ,8 srduszko

 

mowia o oddaleniu z powodów zawodowych o smutku z powodu rozstania z ukochana osoba.brak wiary

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

dama pik ,krol trefl ,dama trefl

chyba w okresie najbliższych trzech miesięcy ,bo na taki czas umówiłam sie z karciochami ;) osoby te nie spotkają sie ze soba .ona zajmie sie rodzicami i sprawami z nimi związanymi oraz praca aNie ona wykona pierwszy krok ! Przyjmuje postawę chlodna i trzyma tego faceta na dystans i traktuje obojętnie .Przynajmniej taka postawę przyjmuje .

 

Ja tu nie widzę nowej znajomości ! może zle to czytam ? nie jest to pierwszy układzik dla tej dziewczyny i zawsze mi wychodzi z ona te swa miłość juz spotkała tylko już ze sobą nie są ??

STARAŁAM SIĘ !!

Może ktoś coś podpowie ?? Dziękować !! ;)

aaa 7 serduszko i 8 serduszko mówią o narodzinach dziecka- chłopczyka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

As kro ,As serduszko (o)

Niepowodzenia na tym tle, same rozczarowania, nieudane wybory partnera.

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

Krol karo ,9 pik

spotkanie możliwe podczas podróży, w drodze

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

Krol pik ,As pik ,7 serduszko

Będzie zajeta sprawami urzędowymi, zawodowymi, dodatkowo będzie czuła oszukana.

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

7 trefl ,7 pik ,8 srduszko

nieżyczliwa osoba naro bi jej kłopotów, jednak wszystko dobrze się skończy

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

dama pik ,krol trefl ,dama trefl

Nie spotka nikogo nowego, zajmie się sprawami zawodowymi oraz rodzinnymi, tak jak napisałaś.

 

ja tu dzieci nie widzę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Rozkladzik robię dla pewnej " osóbki " jes ona ciekawa czy pozna kogoś ;) w ciagu najbliższych 3 miesięcy ;) kto odegra znacząca role w jej życiu uczuciowym !

 

 

 

 

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

As kro ,As serduszko (o)

 

przyczyna kloptu czyli brak u partnera,byly kłopoty w domu związane ze strefa finansowa

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

Krol karo ,9 pik

 

facet z innej miejscowości majętny i zakochany ,złośnik i zazdrośnik Jest smutny i zrozpaczony z powodu zaistniałej syt .

Możliwe ze powinnam odczytać pierwsza i druga karte w tym momecie jako zerwanie kontaktu i rozstanie ?? następnie list z prośba o pogodzenie się i powrót ?? wyznanie miłości ??

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

 

Krol pik ,Aa pik ,7 serduszko

ten facet zastanawia sie nad powrotem, chodź sceptycznie podchodzi do tego 7 natomiast mówi pokonaniu wszystkich przeszkód ,uśmiechu losu i niweluje wszystkie złe prognozy

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

7 trefl ,7 pik ,8 srduszko

 

mowia o oddaleniu z powodów zawodowych o smutku z powodu rozstania z ukochana osoba.brak wiary

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

dama pik ,krol trefl ,dama trefl

chyba w okresie najbliższych trzech miesięcy ,bo na taki czas umówiłam sie z karciochami ;) osoby te nie spotkają sie ze soba .ona zajmie sie rodzicami i sprawami z nimi związanymi oraz praca aNie ona wykona pierwszy krok ! Przyjmuje postawę chlodna i trzyma tego faceta na dystans i traktuje obojętnie .Przynajmniej taka postawę przyjmuje .

 

Ja tu nie widzę nowej znajomości ! może zle to czytam ? nie jest to pierwszy układzik dla tej dziewczyny i zawsze mi wychodzi z ona te swa miłość juz spotkała tylko już ze sobą nie są ??

STARAŁAM SIĘ !!

Może ktoś coś podpowie ?? Dziękować !! ;)

aaa 7 serduszko i 8 serduszko mówią o narodzinach dziecka- chłopczyka !

 

1,2- problemy w sferze uczuciowej, bo dziewczyna trafiała na kiepskich partnerów do tej pory,nie raz sie już na kimś zawiodła,było dużo kłótni, próbowała uciec myślami od nieudanych poprzednich związków skupiając się na pracy

 

3,4-wygląda to tak jakby umówiła się z mężczyzną, albo jakby miała go przypadkiem spotkać, ale nie jest pewna czy dobrze robi, czy chce wchodzić w nową relacje

 

5,6,7-zmieni swoje myślenie, zacznie od nowa,uda jej sie zrealizować swoje cele które sobie postawiła,wyjaśni trudne sprawy,pozna kogoś nowego i będzie zadowolona,pod warunkiem jeśli spojrzy na to realnie a nie zacznie idealizować nowego faceta

 

8,9,10- przeszkody/nisepodzianki, czeka ją ciężka praca nad samą sobą, nad zmianą myślenia na bardziej pozytywne, przez jakiś czas będzie nieszczęśliwa że nie potrafi nikogo odpowiedniego dla niej spotkac, powinna mówić dokładnie to co jej leży na sercu i to co ma na myśli żeby nie było nieporozumień,nie powinna się za bardzo spieszyć i za szybko wchodzić w nowe zwiazki, powinna być bardziej otwarta i nie ukrywać swoich uczuć

 

11,12,13- przez jakiś czas jeszcze nie trafi na faceta marzeń, ale nie zostanie z tym problemem sama, ktoś z pracy będzie ją pocieszać i nakłaniać do działania,podniesie ją na duchu, ona sama odda się w wir pracy, będzie uciekać od nowych znajomości,a moim zdaniem powinna bardziej wychodzić do ludzi i nie spychać tego problemu na bok i nie rezygnować i sie nie poddawać

Jeśli sama nie zmieni swojego sposobu myślenia to nic z tego nie będzie...musi być bardziej wesoła i kontaktowa, od czasu do czasu gdzieś wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2 - nieudane wybory partnerów. Być może czasem 'usilnie' próbowała znaleźć partnera, w końcu skupiła się na pracy.

 

3,4 - ma na oku jakiegoś faceta, ale boi się wchodzić w nowe relacje.

 

5,6,7 - powinna zmienić sposób myślenia, nie wrzucać wszystkich facetów do jednego wora, a wtedy relacja ma przyszłość :)

 

8,9,10 - przeszkodą jest jedynie jej negatywny sposób myślenia, "uraz", który nie ma uzasadnienia. Powinna pozbyć się tych myśli.

 

11,12,13 - na razie nie spotka nikogo nowego, ale będzie mieć wsparcie. Wg mnie chodzi tu głównie o wspomniany wcześniej sposób myślenia i nieuzasadniony strach przed nowymi znajomościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkladzik robię dla pewnej " osóbki " jes ona ciekawa czy pozna kogoś ;) w ciagu najbliższych 3 miesięcy ;) kto odegra znacząca role w jej życiu uczuciowym !

 

 

 

 

 

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

As kro ,As serduszko (o)

 

Raz, że źle dziewczyna trafiała, a dwa, że ma spory kłopot z wiarą w siebie 'kto lepszy się mną zainteresuje'. Powinna troszkę nad tym popracować, nad pewnością siebie i nad wiarą w siebie

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

Krol karo ,9 pik

 

Blokada, chce, ale sie boi. Podświadomie odsuwa od siebie wszelkie możliwości, wejścia w jakąkolwiek relacje. Mimo, że chce. Robi to podświadomie o czym mówi 9 pik. Jeśli jest po rozstaniu, to karty również mogą oznaczać, że dziewczyna mimo wszystko boi się wejść w nową relację.

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

 

Krol pik ,Aa pik ,7 serduszko

 

Możliwy powrót osoby, mężczyzny z przeszłości. Ale również wahania, co do powrotu, do byłego partnera.

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

7 trefl ,7 pik ,8 srduszko

 

mowia o oddaleniu z powodów zawodowych o smutku z powodu rozstania z ukochana osoba.brak wiary - Dokładnie

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

dama pik ,krol trefl ,dama trefl

 

Jest możliwość spotkania się, ale tak jak napisałaś tu ona wychodzi jako osoba, która trzyma na dystans, on chce zagłaskać relacje, chce żeby było dobrze, wychodzi z dobrymi zamiarami, a ona troszkę na przekór, niby chce, ale jednak nie bardzo może jej to wychodzić.

 

Ja tu nie widzę nowej znajomości ! może zle to czytam ? nie jest to pierwszy układzik dla tej dziewczyny i zawsze mi wychodzi z ona te swa miłość juz spotkała tylko już ze sobą nie są ??

STARAŁAM SIĘ !!

Może ktoś coś podpowie ?? Dziękować !! ;)

aaa 7 serduszko i 8 serduszko mówią o narodzinach dziecka- chłopczyka !

 

Doobrze czytasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...