Skocz do zawartości

czy jeszcze za wczesnie na kolejny rozklad?


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny.chce polozyc karty na mnie i mojego chyba jeszcze pana. ostatnio kladlam okolo miesiaca temu. czy moge nowy rozklad robic?

 

a poki co zainspirowana Nalka47, rozlozylam karty dla koleznki czy pozna jakiegos faceta wkrotce w koncu:D

 

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu:

9kier, walet pik- czyli kolezanka byla oszukiwana przez facetow w sprawach sercowych

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

as trefl(od), dama kier- chcialaby kogos poznac ale sie obawia ponownego rozczarowania

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

10 kier, walet karo, krol kier- chyba otrzyma wiadomosc od jakiegos milego pana, bedzie z nim wiazala nadzieje

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

dama karo, walet trefl,10 karo- hm tu albo jakas baba jej przeszkodzi, lub z tym panem beda jakies nieporozumienia finansowe, moze bedzie dla niego za biedna

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

10 trefl,krol karo,10 pik- koniec w koncu beda nieporozumienia miedzy nimi i pan wyjedzie, odejdzie

 

hm a juz myslalam ze ktos dziewczynie wskoczy w zycie na dluzej. ale to tylko moja interpretacja, moze kolezanki z forum dopomoga:D :hahahaha::serduszka:

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu:

9kier, walet pik- czyli kolezanka byla oszukiwana przez facetow w sprawach sercowych - dobrze, tak samo interpretuję

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

as trefl(od), dama kier- chcialaby kogos poznac ale sie obawia ponownego rozczarowania - taka sama interpretacja

 

5,6,7

ja bym powiedziała, że tylko tknąć jak spotka mężczyznę swego życia, z którym będzie chciała planować swoją przyszłość, no zakocha się jak nic.

 

8,9,10

skąd ten pesymizm? ja tu nie widze nic złego, wręcz przeciwnie wszystko będzie się układało dobrze, jedynie co to mogą pojawić małe nieporozumienia na tle fionansowym, ale i one się ułożą.

 

11,12,13

Raczej bym stawiała, że owy pan bedzie miał jakiś problem i przez to będzie czekała go podróż, ale rozstania tu nie widzę. Jak już to karty zostawiły otwartą przestrzeń na to co będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...