Skocz do zawartości

sprawdzamy faceta ! klasyczne


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Siemka laski, poznałam nowego faceta, chciałabym się czegoś więcej o nim dowiedzieć :) poszpiegujemy troszke;D

 

układ sprawdzający, próbuje na większej ilości kart aż do 2jek :) licze na wasze interpretacje ;D trzeba sie rozwijać :P

 

 

...1........4

 

...2...7...5

 

...3...8...6

 

podczas tasowania wypadł mi walet karo

 

 

1. Ogólny zarys postaci-7 pik od.

2. Jego zalety- 8 treflod.

3. Jego wady- 6 kier

4. To co mnie do niego przyciąga-3 trefl

5. Czego on ode mnie oczekuje- 9 trefl od.

6. Czego ja oczekuje od niego-5 pik od.

7. Jak potoczy się nasza znajomość w ciągu najbliższych 3 miesięcy- 8 pik od.

8. Rada- 4 pik

 

 

1.jest jakby osobą ktora straciła wiare w kilka rzeczy,powoli odchodzi smutek i przychodzi uspokojenie,tak jakby przeszedł jakies złe wydarzenia a teraz powoli dochodził do siebie i zaczynał życ od nowa

2.potrafi współpracować, jeste oddany, ume z czegoś zrezygnować dla kogoś, poświęcić sie

umie rozwiązywać trudne konflikty/sprawy

3.wrazliwość, czułość czasem zbyt silna, jak sie zako****e to bardzo na poważnie, czasami niepotrzebnie próbuje komuś pomóc na siłe, jest troszke łatwowierny ale to bierze sie z chęci niesienia pomocy innym

4.mam ochote na flirt ,który ma szanse przerodzić sie w trwałą relacje

5.żebym doceniła jego zaangażowanie,starania, od czasu do czasu rozmowy na przyjemne tematy, ale raczej bardziej na stopie koleżenskiej

6. tu mam problem bo nie wiem jak to zinterpretowac? pomocy, zrozumienia?

7.raczej będziemy tracic kontakt ,chyba troche mnie idealizuje, na drodze staną jakies przeszkody

8.mam sie nie kompromitować ;p no i mam sie nie pytać znajomych o zdanie i nie spieszyc z decyzjami

przemysleć wszystko na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_zalamka: od 2... i weź teraz interpretuj...

to ja zacznę od 4 :)

4. jego kreatywność w myśleniu oraz to, że to dobry chłopak :)

5. że dasz się ponieść romantyzmowi bez analizowania ;)

6. żeby nie miał wygórowanych oczekiwań?

7. pomimo jakiś dochodzących do ciebie mini plotek, wszystko będzie się układało pomyślnie.

8. nie daj sie ponieść emocjom i przez to prowokować albo uczestniczyć w kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no tak, dziś zupełnie przypadkiem zobaczyłam ów Pana w sytuacji kiedy wychodził ze swojego mieszkania w towarzystwie jakiejś cizi... i to dość ładnej, ubranej w szpile. Wsiedli razem do samochodu i pojechali gdzieś razem. Zastanawiam się czy tego właśnie dotyczy rada czyli 4 pik. Czy to kobieta z którą się spotyka a może jakaś osoba z rodziny lub koleżanka do której nic nie czuje ? Dodam jeszcze że pan zaproponował mi spotkanie w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no i nie daje mi to spokoju więc zadałam pytanie kartom: Czy facet czuje coś do tej kobiety z którą go dziś widziałam?

8 pik, 10 pik od., król trefl od. co o tym sądzicie ?

 

po 8 i 19 pik wnioskuję że spotkali sie na zasadzie wyjaśniania zaległych spraw i że spotkanie nie należało do zbyt przyjemnych, ale chyba wczeniśniej łączyło ich coś więcej, teraz pozostały jakieś wspomnienia, troche tęsknota ....

więc wyglada na to że byli ze sobą, zakończyli związek, ale nadal on czuje do niej sentyment... może coś więcej... licze na waszą pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

podczas tasowania wypadł mi walet karo

 

 

1. Ogólny zarys postaci-7 pik od.

- mężczyzna lubiący doświadczać i uczyć się nowych rzeczy (walet karo), zdaje się, ze jest po jakichś przejściach, karta odwrócona może sugerować postawę nieufną, skrytą wobec ludzi i ważne tu czy dlatego, że został zraniony czy może sam rani :mysli: może dajel wyjdzie

2. Jego zalety- 8 trefl od.

- jego zaletą jest duża energiczność, szybkość działania,jednak nie zawsze przemyślana

3. Jego wady- 6 kier

- lubi żyć przeszłością,jest uczuciowy, wrażliwy w połączeniu z energicznością i zrywnością może sam pakować się w kłopoty z powodu swego temperamentu hehe w imię miłości.

4. To co mnie do niego przyciąga-3 trefl

- przyciąga Cię chęć wewnętrzna na poznanie go, działa na Ciebie,podoba Ci się i chciałabyś z przeżyć z nim miłe chwile by sprwdzić czy relcja ma sens. Jesteś skłonna otworzyć się na coś..:)

5. Czego on ode mnie oczekuje- 9 trefl od.

- sam nie wie jeszcze czego oczekiwać, chyba nie zasttanawiał sie sam nad oczekiwnaiami,dlatego nie wyszły jakieś konkretne. On nie wie to i karty wiedzieć nie będa. W każdym razie jest zainteresowanie na pewno :)

6. Czego ja oczekuje od niego-5 pik od.

- troszkę sceptyczności w Tobie jest, coś Ci się nie podoba, może jego niezakończona sprawa jakaś czy inna kwestia,która sprawia, że zastanawiasz się czy warto coś działać.

7. Jak potoczy się nasza znajomość w ciągu najbliższych 3 miesięcy- 8 pik od.

- z dystansem będzie, być moze będziesz go obserwować i kontaktowac sie z nim by wybadać cóż to za orzeszek zanim się zdecydujesz bo nie chciałabyś wpakować się w jakieś cieżkie klimaty :P

8. Rada- 4 pik - zalecana obserwacja i troszkę pracy nad własną asekuracją. Pamiętaj że nie może Cię skrzywdzic nikt jeśli na to nie pozwolisz w myśl zasady, że nawet przykre słowo czy czyn w Twą strone wcale nie musi Cię krzywdzić bo to subiektywne odczucia. Jednen się więc z tego potrafi śmiać, inny płakać. Chodzi własnie o dostrzeżenie subiektywności w podejsciu i ....pewności siebie, dzięki któerj łatwo nie czuć się stroną skrzywdzoną. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest, ale to rada więc...radzę jak czuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
podczas tasowania wypadł mi walet karo

 

 

1. Ogólny zarys postaci-7 pik od.

- mężczyzna lubiący doświadczać i uczyć się nowych rzeczy (walet karo), zdaje się, ze jest po jakichś przejściach, karta odwrócona może sugerować postawę nieufną, skrytą wobec ludzi i ważne tu czy dlatego, że został zraniony czy może sam rani :mysli: może dajel wyjdzie

2. Jego zalety- 8 trefl od.

- jego zaletą jest duża energiczność, szybkość działania,jednak nie zawsze przemyślana

3. Jego wady- 6 kier

- lubi żyć przeszłością,jest uczuciowy, wrażliwy w połączeniu z energicznością i zrywnością może sam pakować się w kłopoty z powodu swego temperamentu hehe w imię miłości.

4. To co mnie do niego przyciąga-3 trefl

- przyciąga Cię chęć wewnętrzna na poznanie go, działa na Ciebie,podoba Ci się i chciałabyś z przeżyć z nim miłe chwile by sprwdzić czy relcja ma sens. Jesteś skłonna otworzyć się na coś..:)

5. Czego on ode mnie oczekuje- 9 trefl od.

- sam nie wie jeszcze czego oczekiwać, chyba nie zasttanawiał sie sam nad oczekiwnaiami,dlatego nie wyszły jakieś konkretne. On nie wie to i karty wiedzieć nie będa. W każdym razie jest zainteresowanie na pewno :)

6. Czego ja oczekuje od niego-5 pik od.

- troszkę sceptyczności w Tobie jest, coś Ci się nie podoba, może jego niezakończona sprawa jakaś czy inna kwestia,która sprawia, że zastanawiasz się czy warto coś działać.

7. Jak potoczy się nasza znajomość w ciągu najbliższych 3 miesięcy- 8 pik od.

- z dystansem będzie, być moze będziesz go obserwować i kontaktowac sie z nim by wybadać cóż to za orzeszek zanim się zdecydujesz bo nie chciałabyś wpakować się w jakieś cieżkie klimaty :P

8. Rada- 4 pik - zalecana obserwacja i troszkę pracy nad własną asekuracją. Pamiętaj że nie może Cię skrzywdzic nikt jeśli na to nie pozwolisz w myśl zasady, że nawet przykre słowo czy czyn w Twą strone wcale nie musi Cię krzywdzić bo to subiektywne odczucia. Jednen się więc z tego potrafi śmiać, inny płakać. Chodzi własnie o dostrzeżenie subiektywności w podejsciu i ....pewności siebie, dzięki któerj łatwo nie czuć się stroną skrzywdzoną. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest, ale to rada więc...radzę jak czuję :))

 

opisałaś dokładnie tak jak to wygląda, trafiłaś w 10tkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Jak wy odczytujecie te 2 itd? dla mnie to :zalamka: w ogóle sobie z tym nie radzę :(

 

ja dopiero próbuję i bardziej skupiam sie na opisie kart niż na intuicji, ale powoli próbuje sama interpretować, zachęcam żebyś też spróbowała, trzeba ćwiczyć raz wyjdzie a raz nie a czasem tylko częściowo interpretacja się zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to spokojnie na talii 24 kart sobie działam, i tak już interpretację opanowałam, że jak spojrze na karty to czuję co one do mnie mówią, ale jak widzę rozkład na całą talię kart to to mnie przytłacza i nie radzę już sobie ;/ nie wiem, może nie mam odpowiedniej interpretacji spisanej w swoim zaklętym zeszyciku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
opisałaś dokładnie tak jak to wygląda, trafiłaś w 10tkę :)

 

o dziękuje, zaskoczyłas mnie.... tym bardziej, że klasykami zajmuje się od kilku dni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

po prostu masz do tego dar i sądze że masz dość mocno rozwiniętą intuicje, popatrzysz na kartę i od razu nachodzą Cie trafne myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

no coś takiego właśnie mam...jakby mi ktoś do głowy odpowiedzi wkładał. Podobnie miałam kiedyś z tarotem...bo nie uczyłam się znaczeń poszczególnych kart. Ciekawiło mnie właśnie czy też będę rozumieć klasyki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
no prosze i rozumiesz :) zazdroszcze, jak najbardziej powinnas to rozwijać

 

kurcze najgorsze, że pięknie widzę karty dla innych a sobie znacznie gorzej bo brakuje obiektywności ehhehe

ale to chyba każdy tak ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Daffne mogłabyś również zerknąć kilka postów wcześniej i spróbować zinterpretować karty które postawiłam na pytanie czy łączy go coś z kobietą z którą go ostatnio widzialam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

a gdzie jest ten wątek? Bo patrze i patrze, i oprócz tego z pytaniem o rozmowę kwalifikacyjną lub z maturą nie widzę innego :dostal_na:

chyba jestem ślepa :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dokładnie chodzi mi o ten w tym temacie, chodziło mi o kilka postów wcześniej anie tematów :P

 

no i nie daje mi to spokoju więc zadałam pytanie kartom: Czy facet czuje coś do tej kobiety z którą go dziś widziałam?

8 pik, 10 pik od., król trefl od. co o tym sądzicie ?

 

po 8 i 19 pik wnioskuję że spotkali sie na zasadzie wyjaśniania zaległych spraw i że spotkanie nie należało do zbyt przyjemnych, ale chyba wczeniśniej łączyło ich coś więcej, teraz pozostały jakieś wspomnienia, troche tęsknota ....

więc wyglada na to że byli ze sobą, zakończyli związek, ale nadal on czuje do niej sentyment... może coś więcej... licze na waszą pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Czy facet czuje coś do tej kobiety z którą go dziś widziałam?

8 pik, 10 pik od., król trefl od.

 

Póki co czuje dystans jakiś do niej, może go onieśmiela (8 pik) ( 10 pik od), ale nie ulega wątpliwości,że działa na niego fizycznie. Na dany moment nic konkretnego nie zrobi bo nie ma odwagi (król tref od)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
eh... więc najprawdopodobniej to jakaś nowo poznana cizia a nie jego eks....niech to szlag, zamierzam zapytać go o to wprost

 

tu bardziej podtekst seksualny, nie ma on uczuć do tej Pani, więc jak najbradziej może byc jakaś nowa,która wpadła w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Daffne kurde !Ty to zawsze strzelasz w 10! podaje weryfikacje, przycisnęłam go troche i oczywiście to jest jego koleżanka do "stukania" ale nic do niej nie czuje.... żal tyłek zciska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

no to zaskoczyłaś mnie, że się wstrzeliłam :dostal_na::serduszka:

 

zauważyłam, że odwrócony Król Trefl to często taki samiec rozpłodowy nie zwracający uwagi na uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaskoczyłaś mnie, że się wstrzeliłam :dostal_na::serduszka:

 

zauważyłam, że odwrócony Król Trefl to często taki samiec rozpłodowy nie zwracający uwagi na uczucia.

 

powaliłaś mnie tym stwierdzeniem :D ale teraz je ukradnę i będę wykorzystywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...