Skocz do zawartości

prośba o interpretacje snu


bateryjka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa i dlatego witam się miło ze wszystkimi tu przebywającymi pozdrawiam

 

Mam prośbę śniło mi się ostatnio ze widziałam kradzież swojego samochodu ale zastanawiałam się jak to możliwe bo auto miało założona blokadę skrzyni biegów widziałam dokładnie ślady jakie pozostawiło skradzione auto nic nie rozumiem z tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowa i dlatego witam się miło ze wszystkimi tu przebywającymi pozdrawiam

 

Mam prośbę śniło mi się ostatnio ze widziałam kradzież swojego samochodu ale zastanawiałam się jak to możliwe bo auto miało założona blokadę skrzyni biegów widziałam dokładnie ślady jakie pozostawiło skradzione auto nic nie rozumiem z tego snu

 

Hmm kierowanie autem we snie to symbol jak Ty sama radzisz sobie w zyciu,a kradziez....moze obawiasz sie,ze nie do konca jest tak,jakbys sobie zyczyla,a moze boisz sie zmian(to by wytlumaczylo ta blokade skrzyni biegow-blokade wewnetrznego Twojego ja).Slady samochodu po kradziezy to moze symbole przeszlosci albo tego czego nie moglas,bo nie bylas w stanie zrealizowac,nie chcialas zmian.Skradziono Ci samochod we snie-moze to podpowiedz,ze nie powinnas swojego auta czyli swojej drogi,swojego zycia pozostawiac bez opieki,tylko przejal los w swoje rece?Bo potem bedziesz sie zastanawiac,jak to sie moglo stac skoro(metaforycznie)mialas zalozona blokade i nie bylas w stanie upilnowac swojego "ja"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...