Skocz do zawartości

To jest experyment z czasem w Tarocie


Selenit666

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście temat do zweryfikowania.

 

Ponieważ mamy temat czas w tarocie postanowiłam zrobić pewien experyment. Dziękuje za udział Sacral :serduszka:

 

Kolega, który jest obiektem nawet o tym nie wie ;)))) Jeżeli ja napisze do niego to wiadomo, ze on mi odp. Dlatego ja do niego nie pisze, nie kontaktuje hehehehe eksperyment to eksperyment.

 

Pytanie o czas 1 karta i 3 karty które mają powiedzieć, jak się kontakt zrealizuje czyli czy w ogóle będzie.

 

 

kiedy się odezwie ŚMIERĆ - śmierć to koniec i początek. Przełom tego i następnego tygodnia to koniec i początek. Koniec tygodnia i czerwca/początek nowego tygodnia i nowego miesiąca. Ja obstawiam przyszły tydzień.

 

 

Jak się kontakt zrealizuje - czyli czy w ogóle będzie ??

 

6 pucharów 6 buław 3 pucharów

 

Karty raczej jak najbardziej kontaktowe, wiec raczej ten kontakt będzie..

 

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału. Zobaczymy kto będzie najbliżej prawdy :)))

Odnośnik do komentarza

moja propozycja - eksperymentalna oczywiście- księżycowa.

30 czerwca , chyba, zaczyna się ostatnia kwadra?

Nów, zdaje się zaczyna się chyba od 8 lipca?

no to strzelam na 7-8 lipca ? :D

Edytowane przez Vivere
literówka
Odnośnik do komentarza

to Twoje "kochanie" interpreci:P

 

kiedy się odezwie ŚMIERĆ

Tu raczej nie jestem pewien... ale smierc to 13 ;) wiec moze do 13 dni albo do 13 lipca powinien sie odezwac.

Ale poniewaz to koniec, moze oznaczac zmiane, moze wtedy keidy miesiac sie zmienia? czyli koniec czerwca/poczatek lipca.

 

Jak się kontakt zrealizuje - czyli czy w ogóle będzie ??

6 pucharów 6 buław 3 pucharów

raczej za 6 dni - patrzac na smierc - bedzie 31/1 akurat hehehe

i rano raczej ;) a kontakt powinien nastapic

moze nawet to bedzie kontakt spotkaniowy

 

 

pardon, czerwiec ma 30 dni ;) wiec poczatek lipca raczej:D

Odnośnik do komentarza
moja propozycja - eksperymentalna oczywiście- księżycowa.

30 czerwca , chyba, zaczyna się ostatnia kwarta?

Nów, zdaje się zaczyna się chyba od 8 lipca?

no to strzelam na 7-8 lipca ? :D

 

hmm bardzo ciekawe :)) bo na niego rzeczywiście fazy księżyca wpływają - co do kontaktu hehehehe ;)))

Odnośnik do komentarza

Selenit, wlasnie sobie podsumowalam twoje 3 karty i tez mi wyszla śmierć (jak dobrze podliczyłam) .

 

6 pucharów 6 buław 3 pucharów = SMIERC

 

Na pewno się skontaktuje... 7-8 lipca będzie sobie wspominal, zatęskni za kontaktem i zadziała. Będzie obopólna radość. :-)

 

Tak obstawiam. :-)

Odnośnik do komentarza

Mi ta smierc kojarzy sie jednak z koncowka miesiaca i przejsciem w poczatek nowego. Czyli czerwiec wchodzi w lipiec. Smierc ---> Smierc i Cesarz. Stara struktura umiera, aby powstala nowa. Miesiac jeden sie konczy, zaczyna sie nowy. Wiec sama Smierc to 30. czerwiec/1. lipiec. Moze byc 30. czerwiec wieczorem np.

 

I ten drugi pomysl z fazami ksiezyca... tez jest ciekawy. Koniec 4. kwadry ksiezyca, tuz przed nowiem. Podsum calego rozkladu wg HB to X Kolo Fortuny i I Mag. Tez wskazuje to na pewna cyklicznosc zjawiska... wiec rzeczywiscie mogloby to byc zwiazane z faza ksiezyca. Bo ten ciagle powtarza swoje cykle. Now, rosnacy, pelnia, malejacy, now itd... Takze druga opcja to 7./8. lipiec z naciskiem na 7. lipiec.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedna ciekawostka... jak sie zrobi sume (te zwykla, nie wg HB) calego rozkladu - wychodzi (13+16+6+13=48-44=4) IV Cesarz. Cesarz to Baran, 30. czerwiec zaczyna sie 4. kwadra w Baranie... :)

Odnośnik do komentarza

i jeszcze jedna ciekawostka jak się zrobi podsumowanie jak się w ogóle zrealizuje kontakt ze jego strony to mamy śmierć - cesarz :D

 

6 pucharów 6 buław 3 pucharów suma śmierć - cesarz :))

Odnośnik do komentarza

XIII- kiedy ssie odezwie

 

Podobaja mi sie obie wersje.I tez tak typuje:

1.Wersja- ta z cyklicznoscia ksiezyca i zredukowanej 13=4 czyli miedzy 7 i 8 lipca

2.Wersja,ze jest to karta kanca i poczatku i to powiedzalabym 4 lipca.

 

Czy dojdzie do kontaktu

6Kielichow---6 Bulaw---3 Kielichow----> HB/XV-VIKochankowie

Jestem pewna,ze tak.:buziak:

Odnośnik do komentarza

cholerka myślałam, ze mi post usunięto :))))

 

Z rana napisał a raczej zapytal jak tam bieg mi wczoraj się udał?? Potem pogratulował itp. :)))

 

Dzięki za udział :))))

Odnośnik do komentarza
cholerka myślałam, ze mi post usunięto :))))

 

Z rana napisał a raczej zapytal jak tam bieg mi wczoraj się udał?? Potem pogratulował itp. :)))

 

Dzięki za udział :))))

 

czyli jednak przełom miesięcy, tzn. początek nowego:-) dzięki wielkie, bo byłam baaardzo ciekawa:-)

Odnośnik do komentarza

Tło odp. zgrało się z biegiem bo to sprawa z przeszłości - 6 pucharów bo bieg miał się odbyć 9 czerwca ale go odwołali przez nawałnice jaka przeszła tego dnia po Wawie. Potem Triums i radość 6 buław i 3 puhcarów i z podsumy tych kart jest śmierc. Czyli się odbyło i sprawa zakonczona :))))

 

To tak dla wyjaśnienia co to tło czy się odezwie znaczyło :))

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1
cholerka myślałam, ze mi post usunięto :))))

 

Z rana napisał a raczej zapytal jak tam bieg mi wczoraj się udał?? Potem pogratulował itp. :)))

 

Dzięki za udział :))))

 

Mozna powiedziec, ze trafilam :) Dziekuje za weryfikacje :)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
cholerka myślałam, ze mi post usunięto :))))

 

Z rana napisał a raczej zapytal jak tam bieg mi wczoraj się udał?? Potem pogratulował itp. :)))

 

Dzięki za udział :))))

 

ach czyli jednak 1-2 lipca :cwaniak:

 

o dzięki Ci za weryfkę...;D

 

Ps. Dawaj wiecej takich ćwiczeń :D

Odnośnik do komentarza

Spoko tylko ktoś musi mi karty wyciągnąć a i raczej trzeba pytac o cos co się ma szanse zrealizować. aa ja już mam pewne pytanie oczywiście do zweryfikowania :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...