Skocz do zawartości

pytanie na temat bylego


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Rozlozylam 3 karty na mojego bylego, ktory sie do mnie juz rok nie odzywa i mnie to troche meczy.i zapytalam sie kart czy w ogole sie do mnie odezwie i co z tego wyniknie.

 

as pik walet kier dama kier + 2 karty 10 kier walet pik

hm

mysle ze on sie ozenil z ta dziewczyna z ktora ma juz dziecko i zalatwial jakies sprawy urzedowe. tak wiec nie mam co liczyc ze w ogole sie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

wygląda na to że faktycznie związał sie z kimś i że są szczęśliwi, ale wydaje mi sie że walet pik może mówić o tym że powinnaś o nim zapomnieć i że trafisz w końcu na kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że faktycznie związał sie z kimś i że są szczęśliwi, ale wydaje mi sie że walet pik może mówić o tym że powinnaś o nim zapomnieć i że trafisz w końcu na kogoś innego

 

Dziekuje Paulinka, tylko chcialam sie upewnic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm masz racje, ja tylko chcialam sie z nim skontaktowac i zapytac czemu mnie zostawil .a ja naprawde wlozylam duzo pracy w ten zwiazek:( ale nie zycze mu zle. niech mu sie wiedzie.

otworzylam sie na znajomosc z pewnym panem ale tez nic chyba .eh. zostane stara panna z dwoma kotami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

czy w ogole sie do mnie odezwie i co z tego wyniknie.

 

as pik walet kier dama kier, 10 kier walet pik

 

proszę zadawać na przyszłość jedno pytanko do jednego rozkładu bo wóczas karty nie wiadomo co mają mówić :))

 

pytanie było czy się odezwie...wygląda na to, że wszedł w związek inny i ma poczucie zadowolenia. Po jakimś czasie ewentualnie może się odezwać w walecie pik, ale to może być forma dokuczenia czy czegoś słownie dokuczliwego, także lepiej stronić od kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie, on faktycznie ożenił się z kobietą z którą ma dziecko, jednak walet pik i 10 kier swiadczą o tym, że ten związek nie należy do najszczęśliwszych i trochę jest pomiędzy nimi nieporozumień. I nie odezwie się raczej do ciebie, gdyz jest zajęty kłpotami w swojej obecnej rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
według mnie, on faktycznie ożenił się z kobietą z którą ma dziecko, jednak walet pik i 10 kier swiadczą o tym, że ten związek nie należy do najszczęśliwszych i trochę jest pomiędzy nimi nieporozumień. I nie odezwie się raczej do ciebie, gdyz jest zajęty kłpotami w swojej obecnej rodzinie.

 

tzn ja odczułam, że ten walet dotyczy pytającej nie swej partnerki...ale kto wie możliwe...:)

10 kier to jak złota klatka przepełniona Rajem emocjonalnym,który nigdy nie jest trwały - nie wiem czy słusznie mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze myślisz, każdy punkt widzenia jest tak samo cenny ;) zobacz, że pomimo różnic w interpretacji i w ogóle podejścia do niej, znaleźć można punkty wspólne ;) a zresztą i tak jesteśmy genialne :D ja nie wzięłam pod uwagę osoby pytającej w tym rozkładzie i może to ja błąd zrobiłam. Wszystko okaże się, jak koteczek zweryfikuje nasze interpretacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dziewczyny piszą. Pan wszedł już w związek, niby jest wszystko ok, ale gdzieś tam ma jakieś kłopoty w nowym związku.

A Ty spokojnie możesz ruszać na podbój nowych facetów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...