Skocz do zawartości

Samoczynnie odwracające się głowy. (WTF???)


Spiritus Infrenis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam takie pytanie odnośnie tego, co kiedyś doświadczyłem jakiś czas temu. A mianowicie byłem świadkiem dziwnej rzeczy, która wydarzyła się dwukrotnie. Czytałem kilka książek o magii i okultyźmie, no i wiele artykułów w internecie na te tematy. Ale byłem świadkiem czegoś, czego nigdzie, w żadnym tekście nie było.

Otóż zdarzyło mi się kilka razy, że osoby, które miałyby być świadkami moich "magicznych" eksperymentów, w momencie, kiedy już miało się coś wydarzyć na ich oczach, to ich głowy odwróciły się samoczynnie, jakby kierowane jakąś dziwną siłą! Tak jakby "to", co mieli zobaczyć, nie było dla nich.

 

Pierwszy przypadek był wtedy, kiedy prawie przez całą noc walczyłem z jakąś cienistą postacią, która (jak to odczułem) nie miała dobrych intencji wobec mnie. "Walka" była dość chaotyczna i wiele rzeczy, które robiłem dla ochrony, było intuicyjne. W każdym razie na moich rękach i nogach kreśliłem symbole, które jak gdyby samoczynnie pojawiały mi się w głowie (ochrona anioła stróża?).

Nazajutrz rano, kiedy moja matka miała mi dać pieniądze, żebym kupił w sklepie kilka rzeczy do jedzenia, w momencie, kiedy już miała zobaczyć pewien symbol na mojej dłoni, jej głowa się (jakby sama bezwiednie) odwróciła. Trochę mnie to zdziwiło, bo spodziewałem się awantury z jej strony, jak to zobaczy, a tu nic!

 

Przypadek drugi był jakiś czas później, w okresie, kiedy musiałem pracować, robiąc to, czego nienawidziłem.

Żeby być w miarę wydajnym w robocie, używałem różnych sposobów, aby wzmocnić swoją energię.

Był to taki moment w moim życiu, że byłem tak "naładowany", iż potrafiłem zgasić niedopałek papierosa na dłoni nie doznając żadnych poparzeń. I właśnie w tym czasie chciałem zaimponować pewnej koleżance i pokazać jej jak potrafię w dłoni trzymać rozżarzony kawałek węgla przez kilkanaście sekund, w momencie jak chwyciłem ten węgiel i przytrzymałem chwilę, to jej głowa (również jak w poprzednim przypadku) automatycznie się odwróciła!

 

I tu moje pytanie: Czy ktoś z Was doświadczył czegoś podobnego? I co to w ogóle za zjawisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...