Skocz do zawartości

suknia ślubna


slicznotka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!;)

 

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem jakąś świeżynką bez doświadczeń sennych i różnych rzeczy doświadczałam w trakcie snów a mam tu problem z tymi najprostszymi dla mnie snami i mam problem z interpretacją a czuję, że moja podświadomość chce mi wysyłać jakiś sygnał. Ale do rzeczy... od pewnego czasu tak raz na miesiąc mam sen o sukni ślubnej i moim ślubie. Co śmieszne za każdym razem czuję się kompletnie nie przygotowana do niego i zdarza się coś co uniemożliwia mi ten ślub i nigdy wczesniej nie widziałam w nim Pana młodego. Intryguje mnie też sam wygląd samej sukni - wcześniej była kompletnie nie w moim guście, niby czysta ale jakaś taka brzydka, nie modna. Zawsze suknie mam na sobie i to ona wywołuje u mnie tą niechęc do slubu w tych snach (bo jak każda kobieta marzyłam o cudnej sukni do slubu). Dziś w nocy też suknia ślubna, wprawdzie ładna, pasująca mi i też mój szykujący się ślub. Byłam w niej i jakaś Pani miała mnie wymalowac ale była kolejka i nie mogłam zdąrzyć do kościoła a nie chciałam iśc bez makijarzu. Przyjechał Pan młody (niby ten mój na codzień realny partner ale jakos inaczej wyglądał) i sen zakończył się na tym że powiedziałam mu ze jak to wszystko odwołac jeśli on juz mnie widział w sukni ślubnej a to przynosi pecha.

 

 

Kurcze wogóle nie wiem jak to zinterpretowac bo to coś w rodzaju całego ciągu snów. Dodam że z moim pratnerem mamy dziecko ale ślubu jeszcze nie wzięliśmy.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że dzień wcześniej śnił mi się pogrzeb osoby której nie znałam, ze wybierałam się na niego.

 

Slubu chce, marze o nim jakos mi i mojemu partnerowi ciężko jest się zabrać do organizacji, poza tym mamy wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje sny zawsze najtrudniej interpretować.

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu kobiety, ale w tym przypadku na drodze do ślubu stoją szczegóły. Nie idziesz do ślubu, bo nie pasuje suknia, albo jesteś nieumalowana. Pytanie, czy tak naprawdę to szczegóły zasłaniają ci ślub, czy to tylko wymówka, bo związek z jakiegoś powodu ci nie pasuje i podświadomość szuka jakiś racjonalnych powodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest fakt że coś mi do końca nie pasuje i sama nie wiem co, że się łamię przed tym ślubem. Mam nadzięje że moja podświadomość znajdzie ten powód i mi go przekaże.

 

Dziękuje ślicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chodzić o to, że powoli się przyzwyczajasz do tej myśli, i suknia ci się zaczyna coraz bardziej materializować przed oczyma duszy. Ale nawet jak suknia jest ok, to makijażystka zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...