Skocz do zawartości

ROZŁĄKA proszę o pomoc w interpretacji


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłożyłam dzisiaj koleżance rozkład rozłąka, ponieważ rozstała się z chłopakiem i sama nie wie co ma teraz z tym zrobić, ponieważ oboje coś czują do siebie dalej...

 

1,2- jego stan uczuć w chwili obecnej- MAG/KOŁO FORTUNY=XI MOC lub SPRAWIEDLIWOŚĆ

MAG- próba zbliżania się do siebie, próba pokonywanie problemów

KOŁO FORTUNY- próba roziązywania problemów?

MOC lub SPRAWIEDLIWOŚĆ- wydaje mi się, że moc miłości zwycięży wszystko

 

3- to co się z nim dzieje teraz- 7 DENARÓW- przemyślanie wszystkiego, czy związek ma sens, do czego to prowadzi dalej, nie powinna niczego przyspieszać...

 

4,5- co będzie się z nim działo w przyszłości- 3 BUŁAWY/3 MIECZE= VI KOCHANKOWIE

3 BUŁAWY- trwały związek oparty na prawdomówności i jasnych zasadach

3 MIECZE- rana smutek zwątpienie, trzeba dać sobie czas na zabliźnienie ran

KOCHANKOWIE- związek, miłość

 

6- obraz jego uczuć w przyszłości- AS MIECZY- myślę, że miotanie samego z sobą

 

7- Kiedy nastąpi koniec rozłąki- 6 BUŁAW- hmmm... 6 dni? lub maj następnego roku

 

proszę o pomoc, czy dobrze zinterpretowałam

Odnośnik do komentarza

1,2- jego stan uczuć w chwili obecnej- MAG/KOŁO FORTUNY ---> XI Pasja, HB XI Pasja i II Kaplanka

W tej chiwli on bierze na przeczekanie. W zasadzie on wie, czego chce, ale postanowil na ten czas niczego nie robic. Takze tu jest takie skupienie sie bardziej na sobie. W podsumie jest Pasja, wiec tu ona powinna zrobic krok w jego kierunku. To mogloby cokolwiek przyspieszyc. Bo on tak troche sie zawzial i mozna poczekac, zanim cos zrobi, jezeli zrobi.

 

 

3- to co się z nim dzieje teraz- 7 DENARÓW

Tu karta potwierzda to, co powyzej. Jest zrezygnowany. Jakiekolwiek dzialania planuje czy planowal, odsunal je na czas niewiadomy, na te chwile nie widac z jego strony zadnych dzialan.

 

4,5- co będzie się z nim działo w przyszłości- 3 BUŁAWY/3 MIECZE ---> VI Kochankowie, HB VI Kochankowie

Tu sa 2 opcje, jak dla mnie.

Pierwsza mysl, ze bedzie miedzy nimi rozmowa i on moze jej powiedziec pare przykrych, ale oczyszczajacych slow prawdy, ktore moga stac sie takze dla nich szansa, jezeli ona nie uderzy w obraze uczuc i majestatu.

Druga opcja to ta, ze on sie odetnie, mozliwe, ze nawet wyjedzie gdzies dalej.

 

 

6- obraz jego uczuć w przyszłości- AS MIECZY

Tu pokrywa mi sie z pierwsza opcja zarowno, jak i z druga. Moze byc ta rozmowa i postawienie spraw jasno, niejako na ostrzu noza. Teraz woz albo przewoz, chce wiedziec, na czym stoje.

Albo odciecie, o ktorym pisalam wyzej.

Bylabym bardziej za ta rozmowa jednak.

 

7- Kiedy nastąpi koniec rozłąki- 6 BUŁAW

Trudno mi tu oceniach w czasie, ale 6 Bulaw to w Tarocie VI Kochankowie, wiec patrzac na to, cos powinno sie zadziac jeszcze w czerwcu, lub z poczatkiem lipca. Kochankowie to Bliznieta zodiakalne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1,2- jego stan uczuć w chwili obecnej- MAG/KOŁO FORTUNY

- uważam, że Pan upaja się teraz Wolnością - co niestety nijak się ma do uczuć wobec koleżanki

 

3- to co się z nim dzieje teraz- 7 DENARÓW

- nic szczególnego się nie dzieje, próbuje może bardziej rozsądniej spojrzeć/uporządkować swoje sprawy związane z życiem materialnym

 

4,5- co będzie się z nim działo w przyszłości- 3 BUŁAWY/3 MIECZE

podejmie jakieś działania, które mu w efekcie nie wypalą, wyciągnie z tego wnioski na przyszłość

 

6- obraz jego uczuć w przyszłości- AS MIECZY

- nie ma zaangażowania uczuciowego, to chłód emocjonalny oraz pełna świadomość decyzji, którą wcześniej podjął

 

7- Kiedy nastąpi koniec rozłąki- 6 BUŁAW

- nie Widzę w kartach aby się zeszli - 6 buław jak dla mnie to on jako wolny strzelec używający życia/MAG

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja:

Jak do tej pory spotkali się kilka razy...inicjatywa Pana, lecz z tego nic nie wynika, ponieważ sam nie wie chyba czego chce... (niby tęskni, ale unika- dziwne)... W tej chwili znowu cisza...

 

Nic nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza

Bo tutaj chyba pięknie pokazały Jego zmienność pierwsze karty Mag i Kolo Fortuny. On jest takim Magikiem co lubi poczarować twoja koleżankę, ale sam już do końca nie wie czego chce. Raz chce raz nie chce. I stąd 7 denarów - zastanawianie się czego tak na prawdę pragnie. Przyszłość - nic z tego nie będzie. On odetnie się a koniec rozłąki nastąpi obstawiam 6 miesięcy - z określaniem czasu w Tarocie jestem na bakier i jakoś nie bardzo wierzę w takie coś wiec strzelałam... (;

 

No i muszę też coś napisać - gdzie prawdopodobnie zaraz zostanę zganiona, ale... - rozumiem, że jesteś początkująca jednak przepisywanie znaczeń z różnych opisów kart nie jest zbyt dobrym pomysłem. Spróbuj proszę czasami użyć swojej wyobraźni, wykorzystać skojarzenie, albo nawet to przeczytane znaczenie dopasować do ogólnego rozkładu... Ja specem nie jestem tarotowym, ale przepisane same regułki z książek czy internetu bez użycia swoich odczuć i myśli, wiedzy nt. sytuacji, i całego rozkładu razem a nie każdej karty pojedynczo na nic się zdadzą... Otwórz umysł, intuicje, serce i dodaj do tego przeczytane znaczenie kart (:

Odnośnik do komentarza

Nie nie, dobrze, ze korzystasz ze ściągawek, ale wiesz aby te ściągawki stały się pomocą, a nie żywcem przepisany tekst (: A im częściej będziesz się starała unikać ściągawek tym częściej będziesz czuć karty a nie tylko to co ktoś napisał.

 

Przynajmniej takie moje zdanie (:

Odnośnik do komentarza
Aleee - tutaj widać że Pan się odsunie od Pani całkowicie...więc kiedy nastąpi koniec rozłąki - "raczej" nie nastąpi - Pan pojedzie dalej jako "zwycięzca" - na podboje...

 

Jesteś moim natchnieniem (;

Przyszło mi do głowy po Twoim poście, ze ta 6 Buław to Pan właśnie odjeżdża czyli czas jako teraz (:

Odnośnik do komentarza
a ja już nie wiem... ja tą kartę widzę jako powrót zwycięzcy (przynajmniej tak jest w moich kartach)... może pozdobywa i wróci... hmmm już sama nie wiem

 

Czas pokaże (: Nauka kart trwa latami a nawet do końca życia ;P

Odnośnik do komentarza

fakt teraz jak tak myślę to 3 buławy 3 miecze i suma kochankowie- będzie starał się trzymać z daleka, może boi się zranienia, albo nie chce zranić...

As mieczy - niezbyt miła rozmowa, ostre starcie

 

i jeszcze do pytania kiedy- czy inpretujemy tylko numer karty, czy też całą jej wymowę (tutaj się poguniłam, bo zawsze patrzyłam na numer i jakoś mi się sprawdzało)

Edytowane przez ivi123
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

a ja bym dociągnęła kartę to 6 buław dla pewności bo jakby nie patrzeć to 6 czyli niby zwycięstwo, ale tez i karta symbolicznie wahań (6 jako Kochankowie). Postawiłabym na Twoim miejscu rozkład na analize pozwiązkową by jasno dotrzec sytuacje na przyszlość.

 

Po tych wyżej kartach sądzę, że będzie próba rozmów,w wyniku której osoba zabiegająca o relacje dostanie kosza lub zostanie zlekceważona ( 3 mieczy), w związku z czym Pan odsunie się nadąsany z postawą roszczeniową (as mieczy) pokazując powierzchownie dumę i postawę pewnego siebie (6 buław).

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
w sumie to mi pasuje:)

Daffne, nie wiem jak to robisz, ale twoje interpretacje zawsze mi się sprawdzają:icon_smile:

 

Za chwilkę zrobię analizę pozwiązkową

 

czary mary :energia:

 

cieszę się, że mogę pomóc :haha:

Odnośnik do komentarza

Analiza pozwiązkowa:

 

1. Początkowa faza wspólnej relacji?- KRÓL MIECZY- człowiek wyrachowany, lubiący rządzić, po przejściach

 

2. Co się zmieniło od tamtej pory dla Niego?- 3 buławy- hmmm... tęskni, czeka na okazję aby poprawić relację

 

3. Co zmieniło się od tamtej pory dla Niej?- KRÓL DENARÓW- szuka osoby która będzie dla niej oparciem finansowym jak i emocjonalnym, kogoś kto potrafi stworzyć dom

 

4. Jak doszło do zakończenia relacji?- RYCERZ DENARÓW- hmmm... sprawy materialne dały górę

 

5. Co On myślał podczas zrywania? -KSIĘŻYC- chyba jego marzenia się nie spełniły

 

6. Co Ona myślała podczas zrywania?- KRÓLOWA MIECZY- czuła się bardzo skrzywdzona

 

7. Co On myśli o zerwaniu aktualnie?- WISIELEC- on myśli że przeczekanie, zawieszenie pewnych spraw było konieczne

 

8. Co Ona myśli o zerwaniu aktualnie?- 10 MIECZY- to zerwanie zakończyło wszystko, umarły wszystkie uczucia i plany

 

9. Jego myśli o Niej teraz?- 8 DENARÓW- albo jest zajęty pracą i stara się nie myśleć, lub uważa ją za kobietę biznesu

 

10. Jej myśli o Nim teraz?- 2 BUŁAWY- hmmm :) tak sobie myślę, że mimo iż jest to dla niej koniec, to jednam ma małą nadzieję...

 

11. Jego pragnienia związane z Nią?- 7 DENARÓW- czekanie na rozwój sytuacji, co przyniesie czas...

 

12. Jej pragnienia związane z Nim?- 4 KIELICHY- myśli, wspomina

 

13. Jak zrealizują się w przyszłości ich oczekiwania w byciu parą?- KRÓLOWA BUŁAW- ojejku... znowu mam problem... będzie szalał na jej punkcie? Królowa Buław wygląda mi na kobietę pewną siebie, która wie czego chce, stawia wrunki i jest dla facetów bardzo atrakcyjna, ale jeśli chodzi o przyszłość związku brakuje mi pomysłow :(

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1. Początkowa faza wspólnej relacji?- KRÓL MIECZY

człowiek po przejściach, ale też nieco patrzący na własne korzyści, kalkulujący i działający umysłem w sensie takim, że początkowo bardziej ambicjonalnie podszedł do zdobycia Pani. Może widział przy niej lepsze życie...Może tylko imponowała mu jej pozycja, zaradność. Nie widać tu kart zakochaina i zaślepienia, a chłodnej kalkulacji.

 

2. Co się zmieniło od tamtej pory dla Niego?- 3 buławy

on korzysta z życia i cieszy się nim, być może często się przemieszcza, spotyka z rożnymi kobietami, ale nic poważnego bo 3 buław to karta ulotności i powierzchownych relacji,które dają przyjemność i mogą prowadzić do czegoś poważniejszego pod warunkiem, że dwie strony zmienia podejście z luźnego na głębsze. Pan jednym słowem odżył.

 

3. Co zmieniło się od tamtej pory dla Niej?- KRÓL DENARÓW

Pani zaczęła cenić sobie stabilność, rozsądek, dojrzałość oraz zaradność życiową. Być może ma takowego mężczyznę obok siebie, dzięki któremu czuje się dobrze, a jesli nie to takiego chciałaby u swego boku widzieć.

 

4. Jak doszło do zakończenia relacji?- RYCERZ DENARÓW

nieco egoistycznie jednej ze stron, sądzę, że Pana. Egoizm mógł wynikać z własnego wygodnictwa głównie. Może też było zbyt duże skupienie na sprawach finansowych, sobie i tym co chciał dokonać w danym momencie.

 

5. Co On myślał podczas zrywania? -KSIĘŻYC

ukrywał wiele faktów przed partnerką, być może miał już kogoś innego na oku. Oszukiwał jednym słowem.

 

6. Co Ona myślała podczas zrywania?- KRÓLOWA MIECZY

Pani była przede wszystkim wkurzona i bardziej ubodło ją rozstanie intelektualne, niż uczuciowo. Nie ma tu bowiem kart klichów mówiących o uczuciach. Tu było podczas rozstania zero uczuć tylko złość. Czy aby Pani nie zerwała ? :mysli:

 

7. Co On myśli o zerwaniu aktualnie?- WISIELEC

nieco obojętnie do tego podchodzi, ale analizuje czasem i bierze pod uwagę, że można było inaczej...

 

8. Co Ona myśli o zerwaniu aktualnie?- 10 MIECZY

i tu karta potwierdza mi myślenie, że to Pani zerwała z Panem definitywnie. Emocjonalnie Pan zniknął z jej życia. Tylko Pan jeszcze rozmyśla.

 

9. Jego myśli o Niej teraz?- 8 DENARÓW

interesuje się jej życiem, gdzieś może podgląda, czasem coś kogoś podpyta co u niej słychać,ale w taki sposób by o tym nie wiedziała. Kartę 8 monet reprezrntuje Księżyc, a więc nie wie co ma mysleć, jedynie widzi jakies postępy u niej, reszta jakby owiana tajemnicą.

 

10. Jej myśli o Nim teraz?- 2 BUŁAWY

Pan myśli, że Pani nie widzi jego "dociekań", a tu proszę...heh Pani wie, że Pan się nią interesuje i obserwuje sobie jego zachowanie będąc bierną. 2 buław to przede wszystkim zaciekawie i obserwacja, ale 2 bułam reprezentowana jest jako Kapłanka, więc to spokojne siedzenie i patrzenie jak na film w kinie z popcornem. Pewnie jest ciekawa co wykombinuje w tym 8 monet.

 

11. Jego pragnienia związane z Nią?- 7 DENARÓW

ma nadzieje, że może za jakiś czas keidyś będzie dane stworzyć relacje....7 monet pokazuje na chęć czegoś trwałego. Ciepło myśli bowiem kartę tą reprezentuje karta Gwiazda...

 

12. Jej pragnienia związane z Nim?- 4 KIELICHY

Reprezentującą kartą jest Umiarkowanie...Pani powiedziałabym, że chce świętego spokoju i może nawet ze zniechęceniem patrzeć na Pana ewentualne poczynania. Kartą wspomnień jest 6 kielichów, nie 4 kielichy,które wskazują na poczucie przesytu, niechęci. Widzę tu emocjonalne odczuje jakby się człowiek chciał opędzić od komara,który jest denerwujący i ma się go dość.

 

13. Jak zrealizują się w przyszłości ich oczekiwania w byciu parą?- KRÓLOWA BUŁAW

hm wiele tu zależeć będzie od Pani chęci. Jak widać chęci Pani nie przejawia, więc...raczej nikłe szasne,chyba, że zmieni zdanie...ale wg tych kart to nie prędko nastąpi o ile w ogóle. Widać, że Pan jej jest obojętny emocjonalnie, czego nie można powiedzieć o Panu.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
ale numer :) jak Pani chciała to on milczał, jak Pan będzie chciał to się spóźnił... emocje i uczucia Pani ulotniły się krótko mówiąc...

Będę weryfikować za jakiś czas...:)

 

widocznie nie każdy lubi wchodzić po raz milionowy do tej samej rzeki...Pani tu wygląda na bardzo wiedzącą czego chce.

Daj znać z czasem ;)

Odnośnik do komentarza
1,2- jego stan uczuć w chwili obecnej- MAG/KOŁO FORTUNY=XI MOC lub SPRAWIEDLIWOŚĆ

Mieszane uczucia to na pewno, ale teraz czuje, ze żyje, czuje, ze się może rozwijac i dochodzi jednak do wniosku, ze woli być sam na razie… musi poukładać to i owo w swoim zyciu a ona niekoniecznie mu w tym pomaga, smiem rzec, ze czasami dokłada zmartwień :/

 

 

3- to co się z nim dzieje teraz- 7 DENARÓW

Czekqanie, oczekiwanie na zmiane drugiej osoby. Niekoniecznie na ruch ale takie bierne obserwowanie. Niby każde coś robi ale jednak myślą o sobie w jakiś sposób

 

 

4,5- co będzie się z nim działo w przyszłości- 3 BUŁAWY/3 MIECZE= VI KOCHANKOWIE

Będzie płacz na pewno, ale jednoczesne zajmowanie czyms mysli. Na razie proponuje im zająć się sobą, niech ich myśli trochę ‘narosną’ i wtedy podejmowac jakiekolwiek kroki. Pan na razie chce być sam i próby rozmów nt związku są niewskazane wg mnie

 

 

6- obraz jego uczuć w przyszłości- AS MIECZY

Nie ma co się pytać o przyszłość na razie, bo tu bardzo mocno wybija jego niechęć do związku i chęć odciecia tego wszystkiego

 

7- Kiedy nastąpi koniec rozłąki- 6 BUŁAW

A ja tego nie czuje, ze to konkretnie czas pokazuje, bym powiedziała, ze w momencie, gdy oni sami się uporają z ‘potworami w głowie’, jak sami wyjdą na prostą.

Odnośnik do komentarza

Ja już nauczylam się, ze od razu po rozstaniu nie warto stawiać kart na pytania typu - ohh czy do siebie wrócimy etc.

trochę wiecej dystansu i spokoju :)

wiem, ze w takich momentach łatwo nie jest i to są jedyne pytania, które się w nas kotłują ale czasami warto zbadać to wszystko od innej strony :)

Odnośnik do komentarza

Czasami rozłąka dopiero moze nam pokazać, co było z nami nie tak. Bo co jak co ale często zrzuca się większosć winy na tą drugą osobę. A mozna się czegoś nauczyć.

I gdy się człwoeik nauczy - moze wejść drugi raz ale z innymi doświadczeniami itd :)

Odnośnik do komentarza

Mys zgadzam się w 100%

Z resztą wejscie do tej samej rzeki ma sens TYLKO wtedy, gdy się wyciągneło wnioski z poprzedniego razu. Bo iść znów na oślep z nastawieniem 'a nóż tym razem się uda' nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
:) Skoro koleżanka prosiła byś spojrzała w karty - najwidoczniej tego powrotu chciałaby...i chyba według Niej warto...

 

P.S.

Powiedzenie - "że nigdy drugi raz się nie wchodzi do tej samej rzeki" - to głupota :)

Często lepiej wejść do tej samej bo się ja zna...niż nowej - w nowej, nieznanej można się utopić...

No i ważne jest że warto - ale tylko wtedy, gdy się potrafi wyciągać wnioski z popełnionych błędów, bo rozpatrywanie ich bez końca - może tylko zatruć wodę......

 

Można wejść do tej samej rzeki jesli oboje ludzi pracowało nad sobą... i widac tego sensowność...

 

Czasem jednak są takie nieciekawe klimaty, że lepiej nie wchodzić do tej samej rzeki...bo głupotą byłoby ponowna relacja. Mam na mysli przypadki agresji, różnych nadużyć, które rzadko kiedy ulegają zmianie zwłaszcza jeśli czlowiek jest ukształtowany. Można chcieć zmienić siebie, ale nawyki zawsze pozostaną jako naturalne odruchy, ktore będą się pokazywać instynktownie. Także jeśli kogoś się nie akceptuje z określonymi wadami...lepiej puścić wolno niżeli znosić to na co ma się alergie...

Bardzo roznie to jest...nie ma co generalizować, że tak źle a tak dobrze...choć każdy wiadomo, ma prawo do własnych poglądów , decyzji :). Jeśli komuś potrzebne uczyć się na błędach może wchodzić wiele razy w to samo, jeśli ktoś ma tendencje do palenia mostwów za sobą to też nie jest źle... bo daje sobie szanse na szczęście i świeżą miłość. Najważniejsze czuć sens danej relacji i czy warto...

Edytowane przez Daffne
stylistyka
Odnośnik do komentarza

a ja na swoim przykładzie... powroty mi nic nie dały :( mimo, że kochałam kogoś, ta osoba nadal pozostała świnią... i nie sądze żeby kolejny powrót coś zmienił... ech życie :) Moje koleżanki mówią "odgrzany rosół nie smakuje tak samo..." coś w tym jest, tym bardziej, że o przykrych sytuacjach nie da się zapomnieć, zawsze powracają... i ta wielka niewiadoma czy będzie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Tu nie chodzi o to - czy komuś potrzebne jest uczenie się na błędach i że aby uczyć się na nich trzeba wchodzić wiele razy w to samo... Uczy się na błędach ten - co nie popełnia tego samego po raz drugi...

 

Owszem, ale o ile to dobrze sprawdza się, gdzie szczęście zależy wyłącznie od Nas samych, tak już w przypadku reaktywacji związku nie bardzo bo potzrebna jest wzajemna nauka na błędach a nie tylko jednej ze stron. Bo cóż z tego, że ja będę uczyć się na błędach, jeśli były partner nie i wejście w relacje okaże się klapą bo ON nie uczył się na błędach...co widać dopiero po fakcie..

 

Jak widać nie ma dobrej, właściwej recepty ani gwarancji - tu już chyba jedynie rozsądek i intuicja potrzebna oraz wyzbycie się naiwności przy okazji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

weryfikacja ciąg dalszy....

na chwilę obecną Pani ma Pana w .... Przejrzała całkowicie na oczy i czar miłości prysł jak bańka mydlana...

Pan natomiast robi jakieś mizerne podchody... typu smsy w nocy pod wpływem alkoholu na odwagę... żałosne ale cóż... co jeszcze bardziej wkurza Panią...

Na dzień dzisiejszy raczej nić porozumienia nikła... wręcz wrogie klimaty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...