Skocz do zawartości

Jak dbacie o swoje ciało


milenaEl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki:) a jak bym chciala zapytac jak dbacie o swoje cialo.Moze macie jakies sprawdzone kosmetyki ? Moze uprawiacie jakis sporcik ktory fajnie na was wplywa i dobrze nastraja??:) a moze z naturalnych skladnikow potraficie wyczarowac maseczke cud:) super byloby gdybyscie podzielily sie takimi cudownymi wiadomosciami:) buziaczki hejka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie znam sie na kobiecych kosmetykach (dobra troche znam), ale proponuje Ci skakankę, nie jest to wymagajace cwiczenie aerobowe, ale dobrze wplywa na cialo i krazenie ;) mysle, że codzienne treningi lub co dwa dni (jesli codziennie nie da rady) wplyna bardzo pozytywnie nie tylko na twoj organizm, ale tez na samopoczucie.. co tu duzo mowic kondycja, zdrowie, spalanie tluszczu, ladniejsze nogi i nie tylko, lepsze samopoczucie.. a to wszystko dzieki 15-30 minutowym treningom... pamietaj ze spalanie tluszczów nastepuje dopiero po 20 minutach treningu dlatego proponuje 30 minut co dwa dni jesli chodzi Ci o spalenie kanki tluszczowej ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skakanki, zgadzam się z powyższą wypowiedzią :) Aczkolwiek ja raczej nie ćwiczę i nie wydaje mi się, żeby było mi to aż tak potrzebne.. Czasami robię tylko 30-40 brzuszków przed snem, ponieważ mam obsesję na punkcie płaskiego brzucha. Moim jedynym problemem jest sucha skóra, ale używam balsamu z Garniera z syropem klonowym i jestem zadowolona z rezultatów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mm problem z sucha skóra jak sie nie naoliwie to jestem biała.Tez uzywalam roznych balsamow ostatnio skonczylam na davie gleboko nawilzajacym i stwierdzilam ze to jeden wielki shit.Dlatego teraz w mokre cialo wcieram oliwke, taka zwyczajna dla dzieci.Do mycia ciala tez stosuje tylko dzieciece kosmetyki aaaaalbo moze to glupio zabrzmiec zel do higieny intymnej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gaga00

Oliwka wbrew pozorom podobno nie jest dobra bo zatyka pory. Swego czasu też używałam. Polecam mydło Aleppo i olejek kokosowy, który dobrze nawilża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam problemy z suchą skórą po umyciu mydłem łuszczy się ;/ a do tego zauwazyłem, ze w ogole nie pociłem sie na twarzy nawet w najgorsze upały, ale poradziłem sobie ostatnio z tym problemem właśnie dzieki kremowi Dove rich nourishment intensywnie nawilzajacemu do kupna w tesco za 4zł :D od 2 tyg mam ładną cere mało tego podczas upału i drobnych prac domowych lub dziakowych zaczeła sie normalnie pocić :) co tu dużo mowic skoro działa to polecam na mezczyzn działa jak cos :D

trzeba przed kremowaniem dobrze umyć buźke pozbyc sie resztki złuszczonej skory i intensywnie wsmarować kremik, polecam silna meską dłoń :DDD <zartuje>

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja dużo ćwiczę, przede wszystkim lepiej się wtedy czuję, no i wygląd jest od razu korzystniejszy.Na suchą skórę polecam masło do ciała (np.Dax Cosmetics) - sprawdzone. Pomogło nawet na kolana, gdzie miałam ślady po klękaniu na podłodze i na łokcie - mam ładne kolana i ładne, miękkie łokcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Ja polecam jogę:).Używam balsamów do Ciała i wiem że super są okłady z kawy i cynamonu ale średnio mam na to czas :).Picie zielonej herbaty oczyszcza organizm i uwalnia wolne rodniki, a jeszcze lepsza jest herbata biała ale droga jest jak diabli....Jak piłam to nie miałam cellulitu.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pije miete rumianek i koperek:)bo za zielona nie przepadam:)bialej jeszcze nigdy nie pilam:)ja polecam treningi nawet 30 minut dziennie. cellulit znika w oczach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z cwiczen polecam hula hoop , ale nie taki dzieciecy plastikowy - moj wazy 1.5 kg ale sa swietne efekty - talia , tylek , nogi . Na poczatku mialam mnostwo siniakow ( no i bolalo jak diabli ) ale teraz wlaczam tv albo biore ksiazke i jazda. Wazne , ze dziala i mozna cos przy tym robic - 2 w 1!! A na sucha skore twarzy swietny jest olejek do twarzy Clarinsa Blue orchid face treatment - moze sie wydawac drogi ale uzywam tylko pare kropli rano i wieczorem ( pod krem - ja mam mega sucha skore ) i starcza na bardzo dlugo - ja mam moj od moze 3 miesiecy i jestem gdzies w polowie buteleczki. Twarz gladka i aksamitna , wyglada na taka rozswietlona od wewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ja z cwiczen polecam hula hoop , ale nie taki dzieciecy plastikowy - moj wazy 1.5 kg ale sa swietne efekty - talia , tylek , nogi . Na poczatku mialam mnostwo siniakow ( no i bolalo jak diabli ) ale teraz wlaczam tv albo biore ksiazke i jazda. Wazne , ze dziala i mozna cos przy tym robic - 2 w 1!! A na sucha skore twarzy swietny jest olejek do twarzy Clarinsa Blue orchid face treatment - moze sie wydawac drogi ale uzywam tylko pare kropli rano i wieczorem ( pod krem - ja mam mega sucha skore ) i starcza na bardzo dlugo - ja mam moj od moze 3 miesiecy i jestem gdzies w polowie buteleczki. Twarz gladka i aksamitna , wyglada na taka rozswietlona od wewnatrz.

 

Gdzie takie hula - hoop mozna nabyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kupilam online na angielskim Amazonie , ale na pewno mozna dostac na Ebay albo Allegro , mozna tez zapytac w sklepach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam cwiczenia areobowe na brzuszek poniewaz zanim zacznie sie robic go trzeba sie dobrze zmachac:)ja robie 5 dni w tygodniu 45 minut cwiczen przy fajnej muzyczce i dwa dni zostawiam na regeneracje.Dzieki temu poprawia sie cera jej elastycznosc a nawet i kolor:) juz nie wspomne o endorfinach:) polecam wam dziewuszki:* w zdrowym ciele zdrowy duch:) a o tym hula hop slyszalam i widzialam kolezanki jak dzialaja z nim i powiem wam ze ostre sa siniaki:) choc tez pewnie zalezy jaka kto ma skore:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja codziennie rano wykonuję ćwiczenia na brzuch i 5 do 6 razy w tygodniu wieczorem 40 minut ostrego treningu. Jak mam czas, to idę na spacer (w tygodniu po pracy do godziny, w weekendy 2-3 godziny). Cera ładniejsza, błyszczące oczy, ogólnie wyglądam dużo lepiej i młodziej niż kobiety w moim wieku. Polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszce moge polecic masowanie piersi:)bardzo to uelastycznia skore no i wogole ladne cucuszki sa:) ja masuje codziennie 50 razy w jedna strone i 50 w druga strone:) to dobry trening tez dla ramion:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem alergiczka,myje sie wiec plynem do higieny intymnej dla kobiet, najlepszy jest plyn firmy ziaja.Mysle ze mozesz sprobowac,bardzo przyjemny i delikatny zapach naprawde super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ismer zmienił tytuł na Jak dbacie o swoje ciało

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...