Skocz do zawartości

Gdzie dostanę informacje o karmie?


bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Gość enke89

to może, jak już tu jestem, to spytam ;)

 

też określiłam powyższe związki jako niekarmiczne. ale posiłkuję się tylko jedną zasadą, bo więcej nie potrafię - pokrywa się dzień urodzenia jednej osoby z drogą życia drugiej = karma. czy to wystarczy? czy to za mało, aby wyciągnąć wnioski o ewentualnej karmie? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo dostać informacje o karmie związku, wystarczy stwierdzić czy obu osobom jest w związku dobrze, mogą iść na wzajemne ustępstwa, lubią nawzajem swoje wady ...

 

Obawiam się że wyczytywanie tego z kilku przypadkowych liczb jest mało wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
Bardzo łatwo dostać informacje o karmie związku, wystarczy stwierdzić czy obu osobom jest w związku dobrze, mogą iść na wzajemne ustępstwa, lubią nawzajem swoje wady ...

 

Obawiam się że wyczytywanie tego z kilku przypadkowych liczb jest mało wiarygodne.

 

związek karmiczny to częściej odpychanie z równoczesnym przyciąganiem i wcale nie jest tak kolorowo, przynajmniej na początku. myślę, że opisałeś prędzej miłość karmiczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mala22

wszystko może sie zgadzać i można lubić swoje wady itd a jednak jakoś nie można sie zgrać albo okoliczności sprawiają, że nie można być razem i to też jest karma, związek karmiczny bywa bardzo chaotyczny i jest dużo problemów do pokonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
a czy to jest związek karmiczny? 11.04.1995 i 12.01.1994?

 

na pierwszy rzut oka jest taka opcja, ponieważ droga życia 1. osoby (3) pokrywa się z dniem urodzenia drugiej (3/12), ale zaczekaj na bardziej fachową interpretację ;)

właśnie o to pytałam, czy takie skrócone obliczenia wystarczą do stwierdzenia karmiczności związku? ;)

 

11.04.1995 - 3

12.01.1994 - 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest związek karmiczny? 11.04.1995 i 12.01.1994?

 

Tak jest to związek karmiczny, macie sumę dróg życia 3 ale druga osoba ma cykl produktywny taki sam jak ty drogę życia (3).

Wiele jest związków karmicznych nie ma co uciekać się do takiego stwierdzenia, każdy spotyka ludzi i ma z nimi związki karmiczne, ja mam z rodzeństwem a mimo to oddałabym za nich życie. Nad karmą należy pracować. Nie uciekać od tej osoby tylko dlatego ze to związek karmiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, to dlatego ten związek jest taki trudny :( A mnie coraz częściej nachodzą myśli by to skończyć :( Jak odpracować tą karmę? Mam już dość ciągłych kłótni :(

 

I mam jeszcze takie pytanie odnośnie tego:

Tak jest to związek karmiczny, macie sumę dróg życia 3 ale druga osoba ma cykl produktywny taki sam jak ty drogę życia (3).

Co znaczy, że druga osoba ma cykl produktywny? Nie za bardzo się znam na numerkach heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś osobą która ma może mieć skłonność do nadmiernie emocjonalnego podchodzenia do różnych spraw, skłonność do spektakularności zachowań

- potrzebuje spektakularności w swoim życiu coś a zasadzie życia w serialu musi się coś dziać inaczej moje Zycie będzie monotonne.

ta 2 osoba zaś nie lubi mówić o trudnościach , problemach dokąd nie znajdzie rozwiązania tych problemów

-jest osoba duchowo bardzo rozwinięta Dysponuje tzw. układem wglądu w pamięć karmiczną czyli jest to – głębsze pokłady mądrości , której nie jest człowiek w stanie uzyskać z książek. mądrość się ma i nie wiadomo skąd ona przychodzi. Albo się jej nie ma . bo jej się nie da nauczyć, ani wyczytać z żadnych książek. Jest to droga mistrza, nauczyciela.

 

3 w jego cyklu może polegać na łatwości komunikowania się, łatwości zdobywania uznania innych ludzi która tobie może się nie podobać.

Nie bierz sobie do serca tej karmy jeśli jest Ci źle to odejdź, jak ma być twój to będzie jak nie to nie.

Karmę my nosimy w sobie i to od nas zależy jak ja postrzegamy my w naszych myślach możemy sami ja przepracować, zmieniając nasze poglądy i podejście do pewnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję, zgadza się to co mówisz :D

Zastanawia mnie tylko ostatnie zdanie - co takiego powinnam przemyśleć, do czego powinnam zmienić podejście no i także jak. Ale to już raczej sama będę musiała pogłówkować ;)

I jeszcze takie pytanko - sami możemy odpracować karmę tak? Ale jeśli jest to związek to czy wystarczy, gdy tylko jedna osoba nad tym pracuje? Czy nie dobrze by było gdyby to dwie strony starały się tą karmę odpracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję, zgadza się to co mówisz :D

Zastanawia mnie tylko ostatnie zdanie - co takiego powinnam przemyśleć, do czego powinnam zmienić podejście no i także jak. Ale to już raczej sama będę musiała pogłówkować ;)

I jeszcze takie pytanko - sami możemy odpracować karmę tak? Ale jeśli jest to związek to czy wystarczy, gdy tylko jedna osoba nad tym pracuje? Czy nie dobrze by było gdyby to dwie strony starały się tą karmę odpracować?

 

 

Myślę ze jeśli chodzi o nasza indywidualna numerologię to jesteśmy w stanie przerobić ta karmę bo ona dotyka tylko nas i jest w naszej podświadomości. jest w naszym umyśle. musimy ja pokonać (wiele jest takich fajnych artykułów z zakresu analizy karmicznej- tu na forum nawet)

Jeśli chodzi zaś o karmę związków na swoim przykładzie nie liczyłabym na to ze ktoś zrozumie swój błąd nawet jak pokarzesz mu go palcem.

Edytowane przez Ivone2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi zaś o karmę związków na swoim przykładzie nie liczyłabym na to ze ktoś zrozumie swój błąd nawet jak pokarzesz mu go palcem.

Ha! Skądś to znam! Właśnie ostatnio chłopakowi próbowałam uświadomić pewne błędy, ale on i tak swoje, masakra :(

 

A co do tych artykułów, o których wspomniałaś - mogłabym dostać jakieś linki lub jeden chociaż? Ale takie z poza forum, bo za te z forum właśnie się biorę :)

 

Swoją drogą to zrobiłam trochę off top :/ Przepraszam, ale przynajmniej się czegoś nowego dowiedziałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Postanowiłam dopisać się tutaj, bo po co mam zakładać nowy wątek o podobnej tematyce.

 

Ostatnio czytam troszkę o numerologii. Doczytałam o karmicznych związkach. Wyliczyłam, że w około mam mnóstwo karmicznych związków. W szoku jestem, że aż tak to wygląda.

Z moim mężem i córką mam 5/14, moi rodzice 2/11, mama i bracia 2/11, ja i mąż i córka z moją mamą 4/13. Mi to wyszło jedynie z sumy dat urodzenia. Wiem, że powinna być głębsza analiza; podliczanie dnia i m-ca ur, imion i nazwisk itp. Do tego jeszcze nie doszłam.... to dla mnie jeszcze za skomplikowane, ale już samo zliczenie dat urodzin jest dla mnie niewiarygodne!

Moze dlatego w naszej rodzinie wiecznie są kłótnie, awantury, brak porozumienia... stale coś przerabiamy i przerobić nie możemy. Powinnam jeszcze babcie i dziadka policzyć z moją mamą, oni tez wiecznie mieli poważne problemy (już nie żyją więc nic się nie zmieni, tylko ciekawość zwykła mnie zżera :icon_twisted:) . Tylko z mężem i córką nie jest najgorzej. Jednak relacje pozostałych w.w..... to zwyczajna katastrofa.

 

Jeśli chodzi o stronę męża, to ja i córka i mąż mamy z jego siostrą 5/14, druga jego siostra ma karmę 8/26 w portrecie urodzeniowym, a tak poza tym nikt nie ma takich zawiłych związków jak w mojej rodzinie ani podejrzanych dat. I to by może tłumaczyło, że jego rodzina jest zgrana, serdeczna, bezkonfliktowa.

Moze to zbiegi okoliczności, może niewłaściwie (laicko ;) ) tłumaczę to sobie, ale tak mi przyszło do głowy, po ogólnych zsumowaniu dat każdego.

 

Przepraszam za obszerna dygresję, ale nie miałam się komu wygadać :bukiet:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy związek jest karmiczny! Każdą osobę, którą spotykamy na swojej drodze życiowej pojawia się w jakimś celu w naszym życiu, wszystkie związki i relacje z innymi ludźmi są karmicznie uwarunkowane. Inna sprawa, czy jest to związek rozwojowy, budujący, czy przeciwnie-toksyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moja matka mam karmiczny związek 7/ 16 .... bardzo toksyczny związek ... zerwałam kontakt z matką , mimo, że ją kocham...ona mnie całe życie wykorzystywała

ale dzisiaj już bez żalu .... odcięłam się bo nie szło z nią żyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie trafiłam na ten wątek. Jestem po przejściach i chciałam się zapytać o swoje byłe małżeństwo. Czy to był związek karmiczny? Marta 31.12.1977 i Jarosław 24.12.1968. To był bardzo dziwny i burzliwy związek. Do dziś nie potrafię sobie wytłumaczyć dla czego tyle czasu spędziłam z tym człowiekiem.W tej chwili mam nowego partnera i chciała bym wiedzieć jak to się przedstawia Marta 31.12.1977 i Marcin 14.08.1971. Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistką, numerologią zainteresowałam się stosunkowo niedawno i odpisuję raczej jako laik.

Z dat urodzin wnioskuję, że jesteś 4, Jarosław jest 33 czyli trudna cyferka. Gdzieś czytałam, że z 33 tylko drugi 33 może być szczęśliwy.

Obecnie oboje jesteście 4 powstałą z 31. Chyba karmy nie ma. A jako, że te same cyferki jesteście, chyba macie szansę na udany związek.

Na numerologii imion się nie znam w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację :) I tak wiesz więcej niż ja. Ja dopiero odkryłam, że coś takiego istnieje. Wcześniej temat był mi zupełnie obcy i obojętny. Może dla tego, że ostatnio bardzo się pogubiłam w życiu i szukam jakiegoś pkt zaczepienia żeby odzyskać nadzieję, że znowu będę żyć tak jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta 31.12.1977 i Jarosław 24.12.1968. związek nie była karmiczny Jarosław miał same liczby mistrzowskie dobry człowiek, nie mniej jednak ty masz 3 karmy rodowe 16 związków 13 pracy, i 26 współpracy z ludźmi to mogło powodować u was zachwiania i niedogadania.

 

 

Marta 31.12.1977 i Marcin 14.08.1971. z marcinem zaś masz zwiazek karmiczny złozony z wielorakich problemów on ma takie sam I punkt zwrotne jak ty drogę zycia, ponadto jestescie z takiej samej drogi życia i dodatkowo ma on identyczny cykl produktywny co ty. warto sobie o tym poczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivone2 szukałam informacji... i za dużo tego... pogubiłam się. Jeżeli możesz napisać krótko i na temat. To wszystko dobrze wróży temu związkowi czy nie?

A co do tego, że mój były mąż to dobry człowiek - może zamiary miał i dobre, ale to z jego winy zostałam z dużymi problemami do których się nie poczuwa by je naprawić. Więc mimo że ma same mistrzowskie liczby, polemizowała bym na temat jego dobroci. A przykładów na jego "dobroć" mam wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivone2 szukałam informacji... i za dużo tego... pogubiłam się. Jeżeli możesz napisać krótko i na temat. To wszystko dobrze wróży temu związkowi czy nie?

A co do tego, że mój były mąż to dobry człowiek - może zamiary miał i dobre, ale to z jego winy zostałam z dużymi problemami do których się nie poczuwa by je naprawić. Więc mimo że ma same mistrzowskie liczby, polemizowała bym na temat jego dobroci. A przykładów na jego "dobroć" mam wiele...

 

nie miałam na myśli ze był dobry dla ciebie tylko ze miał same mistrzowskie liczby w związku z tym był oschłym człowiekiem dla którego były ważne wyłącznie jego racje. Często zamykał się w sobie i był gruboskórny.

 

co do teraźniejszego związku to chwile mi to zajmie zanim opiszę wiec musisz poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pasuje do niego jak ulał :) do tego dodałabym jeszcze strasznie fałszywą i egoistyczną osobą, dążącą do zaspokojenia swoich ambicji bez względu n koszty jakie poniosą inni.

Jeszcze raz dziękuję i czekam na odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jako 4 z drogi zycia:

4/13 z drogi życia – karma pracy – przemiany zawodowe i całkowite odchodzenie od dotychczasowej struktury zawodowej. Jest to bardzo głęboka przemiana, bo 13 zmienia nasza przestrzeń zawodową w taki sposób, że my nie kontynuujemy tego co żeśmy do tej pory robili. Są to zmiany trochę podobne do tego co sygnalizuje nam karta Śmierci czyli takie wyoranie do dna i budowanie od nowa.

Praca jest tym elementem do którego należy przykuwać uwagę. Nie można się nadmiernie przywiązywać, nie można mieć poczucia „przybyłem, zwyciężyłem , zdobyłem, teraz usiądę i poodcinam kupony”. Tu nie ma miejsca na kupony. Ilekroć osoba będzie dochodziła do szczytu na którym już mogłaby poodpoczywać sobie chwilkę to zaraz albo będzie wprowadzać po dobroci zmiany w ta swoja sferę zawodową jak gdyby zmieniając ją od początku cos budując, albo będzie jej wirowało to i życie będzie tę przestrzeń zabierało po to by osoba cały czas budowała.4/13 to praca u podstaw. Więc w pewnym sensie ta materia jest tym materiałem artystycznym w którym osoba całe życie musi rzeźbić.

4 z dnia urodzenia - mówi o tym ze ty nie będziesz cały czas w sposób dynamiczny zabiegac o uczucia.

ponadto jestes osobą wierną jeśli raz obierzesz sobie partnera nie będziesz szukać go tu i ówdzie chyba ze on zerwie wiezy jakie was łaczyly ty bedziesz płakac rozpaczac az w końcu staniesz na nogi. zawsze trzymasz sie tego co sobie postanowisz.

twój Cykl Formujący o wibracji 4 będący karmą w jego drodze zycia.

Cykl ten mówi iz w latach młodzieńczych uformowała sie w tobie nauka dyscypliny, poczucia rzeczywistości i służenia innym. Bezpieczeństwo, ale czasem także ograniczenia. Okres wymagający wysiłku (np. w nauce szkolnej) i pracowitości, niekiedy konieczności wczesnego podjęcia pracy. Niewiele sytuacji ułatwiających życie. Powolne budowanie przyszłości.

Negatywnie: ograniczające i duszne środowisko. Niewiele okazji do wyrażenia siebie. Powołanie, wybór drogi życiowej, napotykają stanowczy sprzeciw lub milczącą dezaprobatę bliskich. Nadmierny autorytaryzm rodziców. Brak środków finansowych, by się rozwijać. Konieczny czas i cierpliwość. Zdrowie wymagające uwagi.

czyć go szacunku dla trwałych wartości i metodycznej pracy. Pomóc mu odnaleźć swoje prawdziwe potrzeby lub powołanie i podtrzymywać w wysiłku bycia w zgodzie z samym sobą.

on z 4 w drodze życia:

4 z drogi życia - dość sztywno trzyma się własnego zdania , mało elastyczna.

- człowiek uparty, bardzo konkretny

- mówi o tym , żeby trzymać się zasad, żeby trzymać się tego co już zostało zdobyte, żeby nie ulegać chwilowym porywom czy to duszy czy to intelektu

- zaborczość, ciągłe dążenie do tego , żeby czemuś nadać harmonogram, kształt a coś co już zostało doprowadzone do czegoś ma być powtarzane.

- pewien rodzaj natury – „co moje to moje i nie dam’.

- mówi o odkładaniu się w organizmie czyli następuje pewien rodzaj zaburzenia ciągłości tkanki a to daje mięśniaki, polipy, torbiele, nieprawidłowość funkcjonalna.

- mówi o konieczności dokończenia spraw rozpoczętych, nadania czemuś formy, postawienia kropki nad „i” . jest to praca u postaw. Bez względu na to na jakie trudności napotkasz to musisz doprowadzić do końca, to co rozpoczęłaś, bo inaczej zacznie Ci się wymykać znacznie więcej spraw z rąk a każda sfinalizowana, zakończona sprawa, którą rozpoczęłaś, czy działanie zawodowe które rozpoczęłaś jest ta taka cegiełką w murze ochronnym w twoim życiu.

- musisz się umęczyć, żeby coś mieć.

on w 4/13 – I punkt zwrotnym – karma pracy – osoba czuje się jak człowiek niższej kategorii tak wewnętrznie , bo to jest taka potrzeba żeby zrealizować się poprzez dzieło rąk własnych . jest to też informacja, że ta praca może być czymś co będzie wymagało od osoby szczególnych działań, szczególnych starań.

- osoba chce mieć nad wszystkim kontrolę, mieć pewien plan i w sposób niezmienny, kompletnie niezmienny ten plan realizować punkt po punkcie.

 

moim zdaniem tego człowieka los rzucił ci aby wspólnie wspierac sie w procesie pracy. Nie uważam by była to zła karma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ivone2, czy mogę mieć prośbę o sprawdzenie czy znajomość z pewnym mężczyzną nie jest karmiczna, bo ktoś kiedyś właśnie powiedział, że to związek karmiczny i faktycznie szukając opisu wiele rzeczy się zgadza. Czy mogę daty podesłać na PW?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Negatywnie: ograniczające i duszne środowisko. Niewiele okazji do wyrażenia siebie. Powołanie, wybór drogi życiowej, napotykają stanowczy sprzeciw lub milczącą dezaprobatę bliskich. Nadmierny autorytaryzm rodziców. Brak środków finansowych, by się rozwijać. Konieczny czas i cierpliwość. Zdrowie wymagające uwagi.

czyć go szacunku dla trwałych wartości i metodycznej pracy. Pomóc mu odnaleźć swoje prawdziwe potrzeby lub powołanie i podtrzymywać w wysiłku bycia w zgodzie z samym sobą."

Mam wrażenie , że część posta się zapodziała.

A co do mojej osoby... kurcze... zgadza się w 100%. Praca, rodzina, podejście do moich decyzji nawet to, że chcę zrobić totalną rewolucję w swoim życiu. Podsumowując. Jestem jak Syzyf, pcham swój kamień na górę, i jak się wydaje, że jestem na szczycie raptem kamień stacza się w dół....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ivone2, czy mogę mieć prośbę o sprawdzenie czy znajomość z pewnym mężczyzną nie jest karmiczna, bo ktoś kiedyś właśnie powiedział, że to związek karmiczny i faktycznie szukając opisu wiele rzeczy się zgadza. Czy mogę daty podesłać na PW?

 

Pozdrawiam

 

przeslij nA PV Dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Chodziło mi o to, że w poście jest koniec jednego zdania i kolejne zaczyna się tak jak by było urwane. Chodzi mi o ten fragment. "Zdrowie wymagające uwagi.

czyć go szacunku dla trwałych wartości i metodycznej pracy. Pomóc mu odnaleźć swoje prawdziwe potrzeby lub powołanie i podtrzymywać w wysiłku bycia w zgodzie z samym sobą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Chodziło mi o to, że w poście jest koniec jednego zdania i kolejne zaczyna się tak jak by było urwane. Chodzi mi o ten fragment. "Zdrowie wymagające uwagi.

czyć go szacunku dla trwałych wartości i metodycznej pracy. Pomóc mu odnaleźć swoje prawdziwe potrzeby lub powołanie i podtrzymywać w wysiłku bycia w zgodzie z samym sobą."

 

"Uczyć go szacunku dla trwałych,,,," zabrakło 1 litery ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...