Skocz do zawartości

co z tymi kartami


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Mam pytanie co zrobić z królem pik i waletem karo.niby znam ich znaczenie osobno ale razem to tak dziwnie mi wychodzi.np. Ze sprawy z konkretnym i solidnym mezczyzna , które do tej pory szły ciężko, zaczną przybierać lepszy obrot.hm co wy na to? Moze coś dodacie co mi pomoze :D

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet karo to posłaniec, nosiciel/nośnik wiadomości, czyli np. też mail lub sms; dodatkowo mówi o bardzo ważnych informacjach dla pytającego. W negacji to lęk do pójścia dalej, przed podjęciem działań. Przy Królu pik (który może być zarówno przedstawieniem personalnym jakiegoś wysoko postawionego mężczyzny, który przejawia cechy uczciwości i solidności, ale także wysokiej instytucji, np. sądu czy urzędu) może mówić o bardzo ważnych sprawach zawodowych (tutaj widzę to podobnie jak Karolka). Czasami Król pik przedstawia ojca, który twardą ręką trzyma rodzinę, może mieć skłonności tyrańskie (w zależności od otoczenia i zadanego pytania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet karo to posłaniec, nosiciel/nośnik wiadomości, czyli np. też mail lub sms; dodatkowo mówi o bardzo ważnych informacjach dla pytającego. W negacji to lęk do pójścia dalej, przed podjęciem działań. Przy Królu pik (który może być zarówno przedstawieniem personalnym jakiegoś wysoko postawionego mężczyzny, który przejawia cechy uczciwości i solidności, ale także wysokiej instytucji, np. sądu czy urzędu) może mówić o bardzo ważnych sprawach zawodowych (tutaj widzę to podobnie jak Karolka). Czasami Król pik przedstawia ojca, który twardą ręką trzyma rodzinę, może mieć skłonności tyrańskie (w zależności od otoczenia i zadanego pytania).

 

Baamisjanka dziekuje:) tak jak wyzej napisalam chodze na kurs w pracy, ale tez widze po Twojej interpretacji ze masz racje. wszyscy mi mowia ze mi dobrze idzie tylko ja sie obawiam ze sobie nie dam rady.ale to tu sa te moje wazne sprawy zawodowe, a moje pytanie do kart bylo takie ogolne o to co sie dzieje w moim zyciu teraz i za chwile. wyciagnelam wiecej kart ale tylko te podalam do interpretacji.

 

dzieki:)

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baamisjanka dziekuje:) tak jak wyzej napisalam chodze na kurs w pracy, ale tez widze po Twojej interpretacji ze masz racje. wszyscy mi mowia ze mi dobrze idzie tylko ja sie obawiam ze sobie nie dam rady.ale to tu sa te moje wazne sprawy zawodowe.

 

dzieki:)

 

nie ma za co :) a widzisz, więc to o ten kurs chodziło i sądzę, że wiele się na nim nauczysz, co potem będziesz mogła śmiało wykorzystać w swojej dalszej drodze zawodowej :) dasz sobie radę, zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...