Skocz do zawartości

pytanie o czas


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Zadalam kartom dziwne pytanie , czy już poznalam czy dopiero poznam mojego pana na poważnie:D i wyszło mi tak::

As pik, 9 pik, 10 kier i dołożyłam dwie karty dama trefl i król trefl hm

I teraz nie wiem czy tego kogos już znam czy nie.albo poznalam zimą 10 lat temu- 9 pik jak gdzieś wyczytalam to 10 lat albo poznam hehe, i te dwa trefle mówią ze jesteśmy dojrzalymi ludźmi.hm. Pomocy :D

chyba ze poznalam, poznam moja milosc w pracy :D

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

czy już poznalam czy dopiero poznam mojego pana na poważnie:D i wyszło mi tak::

As pik, 9 pik, 10 kier i dołożyłam dwie karty dama trefl i król trefl hm

 

jeszcze nie znasz...najprawdopodobniej....czeka Cię troszkę smutku zanim zaczniesz być bardzo szczęśliwa z kimś podobnym do siebie.Widac tu partnera, z którym się będziesz czuła jak ryba w wodzie..;). Widac tu jakby wracanie do formy...i potem...spotkanie kogoś....z kim będzie fajne przyciąganie wzajemne. Może być za 10 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne ,przepraszam !! ale muszę sie zapytać ! w kartach czasowo 9 pik i 10 pik to okres d 3 do 6 miesiecy . Ty czas odczytalas jko 10 miesięcy, wytłumacz mi proszę to :poklon:

przepraszam ze marudzę i tak cie ścigam z tym czasem ale my tez chcemy sie " naumiec " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne ,przepraszam !! ale muszę sie zapytać ! w kartach czasowo 9 pik i 10 pik to okres d 3 do 6 miesiecy . Ty czas odczytalas jko 10 miesięcy, wytłumacz mi proszę to :poklon:

przepraszam ze marudzę i tak cie ścigam z tym czasem ale my tez chcemy sie " naumiec " :)

 

powiem jak sie sprawdzi :D

póki co nie będę rozgłaszac metody,która moze okazac się nieskuteczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny z tym moim bylym zaczelismy sie wlasnie spotykac luty, marzec w tym roku hm:( tak wiec teraz nie wiem czy o tego chodzilo czy jakis nastepny klient w kolejce przyszlej zimy albo miedzy nami jeszcze cos tam zakwitnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...