Skocz do zawartości

moze w koncu ktos sie trafi :D


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie poznalam nikogo nowego tzn. w pewnym sensie cos takiego podobnego do wyniku wrozby mialo miejsce i faktycznie jest to tylko luzna znajomosc, nic powaznego. no to rozlozylam sobie znowu karty i co mi wyszlo:

 

as karo, krol kier, krol pik z dolozenia krol karo i as trefl

nie za duzo tych facetow??

to tak:

otrzymam jakas wiadomosc od pana ktorego juz znam i go bardzo lubie, jest on dosc stanowczym i kontrowersyjnym osobnikiem :hahahaha:

hm as ten krol karo to kto to? w kazdym badz razie moge z nim miec jakies problemy- w tym asie trefl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilo Ciastko ze karty dokładamy w momencie gdy pierwsza trojka nie daje ci jasnej odpowiedzi

Ja bym to czytala tak .

Ze dostaniesz niespodziewanie zaproszenie na jakieś -oficjalne spotkanie -Twój przyjaciel lub ktoś z rodziny ciemny blondyn przedstawi ci tam faceta (swego bliskiego przyjaciela ) i to będzie " bingo " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm wszytko pieknie ale mieszkam zagranica i nie mam tu rodziny :D, ale w sumie jakichs tam ciemnych blondynow znam :D to moze i cos sie wykluje:)

 

ale teraz to spotkanie nie bedzie mi dawac spokoju hehe. gdzie i kiedy :P

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz sobie pytania stawiac na 3 karty ! nie musisz ich dokładać np czy kogoś poznasz ? wyszło ci ze tak i zamiast dokładać 2 to możesz następne 3 postawić na pytanko -w jakich okolicznościach go poznasz Wydaje mi się przynajmniej ze tak będzie nam łatwiej ;) i dokładniej zinterpretować można i uzyskać więcej info ;) ale to by musiał ktoś nam potwierdzić b tak się teraz zastanawiam czy na drugie pytanie w tym samym wątku musimy karty przetasować i przełożyć z tymi trzema z pierwszego pytania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie przetasowalam karty i wyszlo mi tak:

dama trefl, 10 karo,10 pik-czyli pojade gdzies "do rodziny"?? i tam kogos poznam? takie to podejrzane hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się teraz zastanawiam czy na drugie pytanie w tym samym wątku musimy karty przetasować i przełożyć z tymi trzema z pierwszego pytania ??

 

To zależy. Jeśli dopytujemy to nie zbieramy, tylko rozstawiamy te które nam zostały. Jeśli zadajemy pytanie, które nijak się ma do poprzedniego, to składamy karty i rozdajemy z całej talii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli dopytujemy to nie zbieramy, tylko rozstawiamy te które nam zostały. Jeśli zadajemy pytanie, które nijak się ma do poprzedniego, to składamy karty i rozdajemy z całej talii :D

 

Witaj Ciasteczko .Na przykładzie bm chciała zapytać mego lipcowego rozkładu .zadając pytanka w tym samym temacie mimo wszystko powinnam składać karty ? czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...