Skocz do zawartości

The deck of 1000 spreads - Talia 1000 rozkladow


KociaMama

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawila sie nietypowa talia do rozkladow tarota ( mysle ze inne rodzaje kart tez sie sprawdza) . Nie jest to zwykla talia kart ale rodzaj szablonow do rozkladow. Talia sklada sie z 65 kart ( 59 opisanych i 6 czystych ) podzielonych na 5 kolorow . Kazdy kolor reprezentuje inne kwestie , np. zielone karty to karty dotyczace glownego tematu , zagadnienia ;pomaranczowe - ludzie i relacje ; fioletowe - czas ; niebieskie- wplywy , zmiany , porady ; czerwone - to karty wynikowe i odpowiedzi. W kazdym kolorze karty maja przypisana pozycje do rozkladu oraz krotki opis. Karty uzywa sie do gotowych rozkladow ( nie trzeba potem nigdzie zerkac , zeby sprawdzic jaka to pozycja - jest to widoczne ) , ja czesto robie zdjecia rozkladow telefonem i czasem mialam problem typu skad ja wzielam ten rozklad i ktora karta o czym mowi???. Mozna uzywac ich do tworzenia wlasnych rozkladow - po prostu wybiera sie karty z odpowiednimi do pytania pozycjami - nie trzeba szukac pasujacego rozkladu , albo tez mozna je potasowac i wylosowac jak Tarota. Karty te rozklada sie na odpowiednich pozycjach a Tarota kladzie sie na nich - sa na tyle duze , ze na gorze widac opisana pozycje .

Mam je od kilku tygodni i musze przyznac ,ze jest to naprawde fajny pomysl . Mnostwo mozliwosci ale dla mnie najwazniejsze jest to , ze zawsze widac opis pozycji , na ktorej dana karta lezy i fakt , ze mozna tworzyc wlasne rozklady dostosowane do pytania.

Mam nadzieje , ze jest to w miare jasne - mam tendencje do komplikowania nawet najprostszych rzeczy...

 

W komplecie jest ksiazka , ktora w przejrzysty sposob opisuje karty , ich stosowanie , ogolnie o tworzeniu rozkladow i przyklady gotowych rozkladow.

b52a78dd666dedc3m.jpg

600c56d24a7d3e5am.jpg

7bfbc4b465da07d2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...