Skocz do zawartości

Lipiec ;) klasyki


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

rozkladam karty na lipiec po 3 poprosze o pomoc bo ja kart czytac sobie samej nie bardzo umiem .

z przełożenia wyszlo

9 trefl ,8 serduszko i 8 pik

i tu znowu zmiana pracy lub domu ,pozytywna wywojowująca uśmiech i zadowolenie

 

lipiec i praca

 

7 pik ,7 karo ,8 karo

7 ukazuje moj san emocjonalny ...nerwy ,brak zadowolenia z obecnego miejsca zatrudnienia i tak dalej .7 i 8 natomiast zmiany na lepsze. awans, zmianę stanowiska pracy na lepsze .

 

lipiec i kasa

9 pik ,krol pik ,as serce

bede biegala po urzędach załatwiając jakieś dokumenty prawdopodobnie sadowe związane z domem lub rodzina ??

nie wiem jak to sie ma miec do kasy ??

lipiec i milosc

 

9 karo ,as karo ,dama serduszko

będzie sie działo dużo pozytywnych rzeczy .powiedzmy ze będziemy sie rozwijać i będzie milo i sympatycznie

tu zastanawia mnie jak mam czytać w uczuciach to karo bo ostatnimi czasy w układach dotyczących partnerstwa własnie ten kolor dominuje !

lipiec i zdrowie

dama pik ,7 serce i 10 pik

 

żadnych problemow u chyba nie będzie ,bardziej stawiam na zamartwianie się zdrowiem kobiety -wdowy ( tu może to chodzić o moja mamę ) ae chyba tez nic strasznego działo sie nie będzie bo ta 7 serce tu obok leży sobie ;)

 

 

generalnie dosyć dobra passa w finansach dzięki zmianie stanowiska pracy lub awansu .wróży stabilizacje i tu będę mogła złapać chyba na chwile oddech :) karty te tez mówią ze dla kobiety oznaczają one poznanie kogoś z kasa,kogoś ko szuka zony ( tu to nie wiem bo zmieniać nie mam zamiaru a misiek -pasiek raczej bogaty nie jest ;) z układu wynika ze dostane jakaś propozycje pracy .wiadomość urzędowa lub sadowa o radosnej treści dla mnie i całej rodziny i zakończenie kłopotów Z partnerem dojdzie do poważnej rozmowy miesiąc siedzimy na wyjazdach i spotkaniach .

 

:poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipiec i milosc

 

9 karo ,as karo ,dama serduszko

będzie sie działo dużo pozytywnych rzeczy .powiedzmy ze będziemy sie rozwijać i będzie milo i sympatycznie

tu zastanawia mnie jak mam czytać w uczuciach to karo bo ostatnimi czasy w układach dotyczących partnerstwa własnie ten kolor dominuje !

 

No kurcze mi tez w uczuciach czesto karo wychodzi :D teraz ten 9karo,10 karo i krol pik hehe dziwne te karty cosik i tez nie mam pojecia .:ojejku:

 

ale moze tez byc ze 9 karo mowi o opoznieniach i koniecznosci wykazania sie cierpliwoscia. a tak jak u ciebie 9 karo,as karo,dama kier-to moze jest to wskazowka ze powinnas na cos poczekac bo i tak nie masz wplywu na bieg wydarzen, i ze z opoznieniem bedzie jakas rozmowa :D, tak wykombinowalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotczek ale zobacz, nawet jak Karolka mi stawia karty to zawsze dzwonki z tym panem sie wiążą :) ja nie rozumiem tego ? np .http://www.ezoforum.pl/interpretacje-klasycznych/70363-co-pan-czuje-do-pani.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie znam na całej talii, gubie się w tym , więc nie napisze ci nic ;) bo już doszłam, o co ci chodziło.... :) a co do miłości to ja myślę, że nasza Naleczka po prostu dostanie wiadomość, od pewnego ciemnego blondyna, który będzie majętny i będzie to wiadomość bardzo pozytywna ;) I może dotyczyć uczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dobra sprobuje cos zinterpetować ale jestem dość mocno "wczorajasza" i jutro bedzie tak samo xd więc nie wiem co z tego wyjdzie :P

 

9 trefl ,8 serduszko i 8 pik - moim zdaniem karty pokazują że brakuje Ci partnera/miłości i że intensywnie o tym myslisz i to Cie troche przygnębia i frustruje bo czujesz sie samotna i bardzo chciałabys kogos poznac

 

praca 7 pik ,7 karo ,8 karo - korzystne zmiany w kwesti zawodowej, i przy tym nie będziesz musiała sie zbytnio wysilać, pomyslność w finansach, ogólnie zmiany na lepsze w pracy

 

kasa 9 pik ,krol pik ,as serce- ja bym stawiała że czeka Cie jakas impreza rodzinna na której otrzymasz jakieś wartościowe rzeczy/prezenty, może Ty masz urodziny/imieniny, ewentualnie spotkasz sie z kimś z rodziny i otrzymasz jakiś podarunek

 

 

 

milosc 9 karo ,as karo ,dama serduszko - powiedziałabym że zaczniesz sie spotykać z jakimś facetem, kręcić, może nawet zaczniesz pisać z kimś przez internet

 

zdrowie

dama pik ,7 serce i 10 pik ogólnie dobrze, powiedziałabym jednak że zostają jakieś drobne zmartwienia i to wpływa troche na Twoją psychike

 

czekam na weryfikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sprobuje cos zinterpetować ale jestem dość mocno "wczorajasza" i jutro bedzie tak samo xd więc nie wiem co z tego wyjdzie :P

 

9 trefl ,8 serduszko i 8 pik - moim zdaniem karty pokazują że brakuje Ci partnera/miłości i że intensywnie o tym myslisz i to Cie troche przygnębia i frustruje bo czujesz sie samotna i bardzo chciałabys kogos poznac

może to tęsknota ? mam kogoś ale mieszkamy daleko od siebie ?

 

praca 7 pik ,7 karo ,8 karo - korzystne zmiany w kwesti zawodowej, i przy tym nie będziesz musiała sie zbytnio wysilać, pomyslność w finansach, ogólnie zmiany na lepsze w pracy

i żeby sie spełniło !! bo ani kasy ani satysfakcji tu gdzie pracuje szczególnej nie mam !

 

kasa 9 pik ,krol pik ,as serce- ja bym stawiała że czeka Cie jakas impreza rodzinna na której otrzymasz jakieś wartościowe rzeczy/prezenty, może Ty masz urodziny/imieniny, ewentualnie spotkasz sie z kimś z rodziny i otrzymasz jakiś podarunek

hee no tu trudno stwierdzc ! bo raczej to ja bede dawala prezent na koniec miesiąca mojej przyjaciółce :)

 

 

milosc 9 karo ,as karo ,dama serduszko - powiedziałabym że zaczniesz sie spotykać z jakimś facetem, kręcić, może nawet zaczniesz pisać z kimś przez internetem poznany zostal wlasnie ta droga !

ten pan z ktorym jest

zdrowie

dama pik ,7 serce i 10 pik ogólnie dobrze, powiedziałabym jednak że zostają jakieś drobne zmartwienia i to wpływa troche na Twoją psychike

:)

 

czekam na weryfikacje

 

mam problem z pisaniem na frum .w odpowiedzi daje mi ze wiadomosc jest "za krotka ",tak jak przy pisaniu wiadomosci prywatnej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

faktycznie mogło chodzić o tęsknote albo chęć bliższego poznania tego mężczyzny z internetu :)

 

tak samo z prezentem, widocznie karty pokazały że to ty poniesiesz koszty ;P

 

fajnie że sie kilka rzeczy sprawdziło iże poznałaś kogos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkladam karty na lipiec po 3 poprosze o pomoc bo ja kart czytac sobie samej nie bardzo umiem .

z przełożenia wyszlo

9 trefl ,8 serduszko i 8 pik

i tu znowu zmiana pracy lub domu ,pozytywna wywojowująca uśmiech i zadowolenie Miesiąc pracowy, ale i miłosny :D:D

 

lipiec i praca

 

7 pik ,7 karo ,8 karo

7 ukazuje moj san emocjonalny ...nerwy ,brak zadowolenia z obecnego miejsca zatrudnienia i tak dalej .7 i 8 natomiast zmiany na lepsze. awans, zmianę stanowiska pracy na lepsze . No ktoś Cię mocno, będzie w tej pracy drażnił. Irytował. Ale mimo wszystko będziesz się trzymać. Mogą Ci zaproponować, jakieś szkolenie, albo wyjazd w tej 7 karo, natomiast 7 i 8 karo - noo jakiś mały flirt się szykuje? Albo w ostateczności nowa znajomość, która zrobi na Tobie wrażenie, takiej na 'lata' :D

 

lipiec i kasa

9 pik ,krol pik ,as serce

bede biegala po urzędach załatwiając jakieś dokumenty prawdopodobnie sadowe związane z domem lub rodzina ??

nie wiem jak to sie ma miec do kasy ?? No i tu się pokazuje, tak jakbyś miała mieć opóźnione wynagrodzenie, lub w ostateczności obcięte za coś. Król pik przy 9 pik, to Twój pracodawca, ale niestety pokazuje się tutaj jako osoba, nierzetelna, spóźniająca się. As kier, określa tu sytuację zawodową króla pik, w tym wypadku - szef, osoba na najwyższym stanowisku.

lipiec i milosc

 

9 karo ,as karo ,dama serduszko

będzie sie działo dużo pozytywnych rzeczy .powiedzmy ze będziemy sie rozwijać i będzie milo i sympatycznie

tu zastanawia mnie jak mam czytać w uczuciach to karo bo ostatnimi czasy w układach dotyczących partnerstwa własnie ten kolor dominuje ! Nalka a to nie jest przypadkiem nic świeżego w tych uczuciach u Ciebie? Ogólnie w miłosci sielankowo :D Miło, ciepło i sympatycznie :D

lipiec i zdrowie

dama pik ,7 serce i 10 pik

 

żadnych problemow u chyba nie będzie ,bardziej stawiam na zamartwianie się zdrowiem kobiety -wdowy ( tu może to chodzić o moja mamę ) ae chyba tez nic strasznego działo sie nie będzie bo ta 7 serce tu obok leży sobie ;)Nalka a mama problemy z serduszkiem ma? A Ty powinnaś na nerki uważać i zapalenie pęcherza, skurcze łydek też mogą się pojawiać

 

 

generalnie dosyć dobra passa w finansach dzięki zmianie stanowiska pracy lub awansu .wróży stabilizacje i tu będę mogła złapać chyba na chwile oddech :) karty te tez mówią ze dla kobiety oznaczają one poznanie kogoś z kasa,kogoś ko szuka zony ( tu to nie wiem bo zmieniać nie mam zamiaru a misiek -pasiek raczej bogaty nie jest ;) z układu wynika ze dostane jakaś propozycje pracy .wiadomość urzędowa lub sadowa o radosnej treści dla mnie i całej rodziny i zakończenie kłopotów Z partnerem dojdzie do poważnej rozmowy miesiąc siedzimy na wyjazdach i spotkaniach .

 

:poklon:

 

Haha, no i cóż tu dodawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotczek ale zobacz, nawet jak Karolka mi stawia karty to zawsze dzwonki z tym panem sie wiążą :) ja nie rozumiem tego ? np .http://www.ezoforum.pl/interpretacje-klasycznych/70363-co-pan-czuje-do-pani.html

 

Nalcia, a Wy nie jesteście na etapie 'początkowym', bo odległość to swoją drogą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no i cóż tu dodawać :D

 

Mami .problem sz serduszkiem ma i to taki serio i od lat .Jesli chodzi pana to znajomość internetowa zaczęła sie 2 i pol roku temu, osobiście poznaliśmy sie w końcówce kwietnia !wiec świeża, można powiedzieć ;):poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no i cóż tu dodawać :D

 

Nalcia, a Wy nie jesteście na etapie 'początkowym', bo odległość to swoją drogą. :D

 

Ciastku no "początkowy " ale jakże intensywny ;) no i odległość tez ! to co z tymi dzwonkami Ciasteczku ? jaki nowe traktować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA

 

praca 7 pik ,7 karo ,8 karo

lipiec i kasa

9 pik ,krol pik ,as serce

Żadnych awansów ,podwyżek ,wyjazdów ...a wręcz przeciwnie.Z dnia na dzień jest coraz gorzej .System płatności został zmieniony i płatność jest czekiem ,wiec moze tu wyszło to opóźnienie ! oprócz tego ktoś kradnie z kasy . Osoba kradnącą może być jeden z szefów ,jest ich 3 .Z tego co widzę to żaden sobie nie żałuje tylko nie wiem kto kradnie " gruba " kase ;) Chyba zaczyna we mnie dojrzewac decyzja o złożeniu wypowiedzenia i powrocie na start .

 

milosc 9 karo ,as karo ,dama serduszko

 

Sielankowo !! Brazylijska nowela to nic !! miłość, sceny zazdrości ,kłótnie i godzenie sie ! ;)

 

Zdrowie dama pik ,7 serce i 10 pik

 

U mnie wszystko ok .U mamy tez bez zmian .

szkoda tylko ze karty nie pokazały ze umarła dzisiaj mamma mojego przyjaciela która miałam zaszczyt poznać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...