Skocz do zawartości

ja i moja kobiecość :)


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania :) będę wdzięczna jeśli ocenicie to obiektywnie

 

 

1. Mój osobisty potencjał- 3pik (o), król karo (0), 6 pik (o)- hm.. ? nie mam żadnego potencjału :/ ewentualnie posiadam potencjał do ściągania na siebie złych rzeczy ?

 

2. Moja kobieca mądrość-4 pik, 6 kier, 10 pik-polegam na sobie samej zamiast na innych,jeśli sie na czymś nie znam to z pokorą pytam kogoś bardziej doświadczonego,wiem że ktoś nade mną czuwa,i często zdaje sie na los,jestem bezinteresowna zarówno w związku jak i w przyjaźni,wrażliwa, czuła,ciągle się rozwijam

 

3. Moja zewnętrzna kobiecość- as kier, 10 kier, 3 pik (o)-moja zew. kobiecość przejawia się poprzez radosć,pogode ducha, spotkania towarzyskie, potrzebe opieki przez kogoś ?

 

4. Moja kobieca intuicja-2 kier, walet trefl (o), 7 pik- moja intuicja jest dość dobrze rozwinięta, ale czasem przesłaniają ją emocje i zgorzkniałość, i subiektywna ocena,często zbyt pochopnie podejmuje jakieś decyzje

 

5. Moja pasja do tworzenia, kreatywność-6 kier(o), 2 trel, 8 kier (o)- z lenistwa nic nie tworze, raczej nie jestem kreatywna

 

6. Moja seksualność- król pik, 3 trefl (o), dama karo- jestem stanowcza, stawiam an swoim,robie to co chce a nie to co ktoś inny ode mnie oczekuje, cenie odpoczynek i relaks, dbam o siebie, lubie eksperymentować i jestem odważna

 

7. Jaką kobietę widzę w sobie- 4 kier (o), 6 karo, król kier- wyzwoloną, dążącą do wolności i niezależności, pomagającą innym, z pechem dotyczącym życia uczuciowego,wierną,życzliwą,taką której można zaufać

 

8. Jak mój partner postrzega/będzie postrzegać moją kobiecość- 5 kier(o), 9 kier, as karo- jet o mnie zazdrosny, zakochany, uważa że jestem dobra w łóżku, liczy że znów połączy nas miłość i będziemy razem oficjalnie

 

9. Jaką jestem córką-as trefl (o), as pik, 7 trefl (o)- mama bardzo sie o mnie martwi co ma związek też z moja chorobą z przeszłości, jest ze mnie dumna, wierzy że coś osiągne

 

10. Jaką jestem/będę żoną/partnerką- 4 kier (o), dama kier(o), 8 karo (o)- taka która potrzebuje własnej przestrzeni i wolności, która unika zobowiązań (slubu), szybko mogę sie znudzić partnerem, kapryśna,zmienna w nastrojach, wredna

 

11. Jaką będę matką- 4 kier (o), 5 karo(o), dama kier(o)- nie będę typową kurą domową i jak wyżej kaprysna i zmienna w nastrojach, nie będe typową matką polką

 

12. Co mnie motywuje, pobudza do działania- pomijam

 

13. Największy problem- 6 trefl, 6 kier (o), dama trefl (o)- brak zdrowego rozsądku, impulsywność,brak umiaru i harmonii,lenistwo, egoizm, zazdrość,kłótliwość

 

14. Moja osobista siła i moc- król pik, walet pik (o), 7 karo- stanowczość, twardość, spryt, szybkośc w działaniu,powodzenie w sprawach finansowych?

 

15. w jakich sytuacjach staje się silna- pomijam

 

16. Co przede mną w najbliższym czasie- 4 karo(o), 2 pik, 3 trefl- skupie się na dążeniu do stabilizacji finansowej, wiele spraw stanie się bardziej pomyślnych, rozpoczecie nowej pracy, choroba? śmierć?

Edytowane przez paulinqa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

spróbuj, przecież nic sie nie stanie jak źle zinterpretujesz mniejsze cyferki , będę wdzięczna jak spróbujesz cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania :) będę wdzięczna jeśli ocenicie to obiektywnie

 

 

1. Mój osobisty potencjał- 3pik (o), król karo (0), 6 pik (o)- hm.. ? nie mam żadnego potencjału :/ ewentualnie posiadam potencjał do ściągania na siebie złych rzeczy ?

potencjal to masz tylko wiary we wlasne sily brak .karty jak i twoja ich interpretacja mowia o tym ze pesymistycznie zbyt na siebie i wlasne zycie patrzysz .Masz mozliwosc przenoszenia gor na polu zawodowym i zbudowania fajnego i trwalego zwiazku . Twoj "potecjal " odnosze sie do twej interpretacji, to tylko energa ktora TY wysylasz i ktora d ciebie wraca :(

 

2. Moja kobieca mądrość-4 pik, 6 kier, 10 pik-polegam na sobie samej zamiast na innych,jeśli sie na czymś nie znam to z pokorą pytam kogoś bardziej doświadczonego,wiem że ktoś nade mną czuwa,i często zdaje sie na los,jestem bezinteresowna zarówno w związku jak i w przyjaźni,wrażliwa, czuła,ciągle się rozwijam

Wiesz ze to co osiągnęłaś będzie zawsze tylko polowa sukcesu o druga będziesz zawsze walczyć Nigdy nie spoczniesz na laurach. wystarczy ze partnera wybierzesz sercem a nie rozsądkiem a w wyborze zawodu pokierujesz sei pasja .

 

3. Moja zewnętrzna kobiecość- as kier, 10 kier, 3 pik (o)-moja zew. kobiecość przejawia się poprzez radosć,pogode ducha, spotkania towarzyskie, potrzebe opieki przez kogoś ?

tu nie zgodze sie raczej , czytajac karty sadze ze t zadnego opieki ne potrzebujesz a wrecz przeciwnie . jestes twarda wiesz czego chcesz .stworzona do mlosci przebierac bedziesz zanim znajdziesz tego wlasciwego" ktory bedzie dzielil z toba obowiazki domowe i asje zawodowe . Atrakcyjna ,wesola _ dusza towarzystwa ! 100 % -owa kobieta !

4. Moja kobieca intuicja-2 kier, walet trefl (o), 7 pik- moja intuicja jest dość dobrze rozwinięta, ale czasem przesłaniają ją emocje i zgorzkniałość, i subiektywna ocena,często zbyt pochopnie podejmuje jakieś decyzjeej i

może się boisz sluchac intuicji ? zbyt czesto cie dopada pesymizm ?

 

5. Moja pasja do tworzenia, kreatywność-6 kier(o), 2 trel, 8 kier (o)- z lenistwa nic nie tworze, raczej nie jestem kreatywna

 

;)

6. Moja seksualność- król pik, 3 trefl (o), dama karo- jestem stanowcza, stawiam an swoim,robie to co chce a nie to co ktoś inny ode mnie oczekuje, cenie odpoczynek i relaks, dbam o siebie, lubie eksperymentować i jestem odważna

flirciara,dominacja i fantazja -lubisz urozmaicenia oczywiscie jesli TY masz ochote ;) czasami rowniez ... masz ochote na " adrenalinke "

 

7. Jaką kobietę widzę w sobie- 4 kier (o), 6 karo, król kier- wyzwoloną, dążącą do wolności i niezależności, pomagającą innym, z pechem dotyczącym życia uczuciowego,wierną,życzliwą,taką której można zaufać

silna i dążąca do niezależności ,dumna , czasami niecierpliwa . Postrzegasz sie jako dobrego partnera i bedzesz dobrym rodzicem.

 

8. Jak mój partner postrzega/będzie postrzegać moją kobiecość- 5 kier(o), 9 kier, as karo- jet o mnie zazdrosny, zakochany, uważa że jestem dobra w łóżku, liczy że znów połączy nas miłość i będziemy razem oficjalnie

bezie zazdrosny ,,,, zawsze niepewny czy jest wystarczająco " godny " by kroczyć przez życie u twojego boku .

 

9. Jaką jestem córką-as trefl (o), as pik, 7 trefl (o)- mama bardzo sie o mnie martwi co ma związek też z moja chorobą z przeszłości, jest ze mnie dumna, wierzy że coś osiągne

wiara w twoja sile by pokonac wszystkie ewentualne zyciowe przeszkody .

 

10. Jaką jestem/będę żoną/partnerką- 4 kier (o), dama kier(o), 8 karo (o)- taka która potrzebuje własnej przestrzeni i wolności, która unika zobowiązań (slubu), szybko mogę sie znudzić partnerem, kapryśna,zmienna w nastrojach, wredna

 

11. Jaką będę matką- 4 kier (o), 5 karo(o), dama kier(o)- nie będę typową kurą domową i jak wyżej kaprysna i zmienna w nastrojach, nie będe typową matką polką

;)

 

12. Co mnie motywuje, pobudza do działania- pomijam

 

13. Największy problem- 6 trefl, 6 kier (o), dama trefl (o)- brak zdrowego rozsądku, impulsywność,brak umiaru i harmonii,lenistwo, egoizm, zazdrość,kłótliwość

 

14. Moja osobista siła i moc- król pik, walet pik (o), 7 karo- stanowczość, twardość, spryt, szybkośc w działaniu,powodzenie w sprawach finansowych?

żyłka do robienia interesów ;)

 

15. w jakich sytuacjach staje się silna- pomijam

 

16. Co przede mną w najbliższym czasie- 4 karo(o), 2 pik, 3 trefl- skupie się na dążeniu do stabilizacji finansowej, wiele spraw stanie się bardziej pomyślnych, rozpoczecie nowej pracy, choroba? śmierć?

 

niepowodzenie na gruncie zawodowym i co za tym idzie zmiana pracy .

 

Nie wiem co wykombinowałam ale strasznie sie zmęczyłam tymi twoimi 2,3......... ;)

Edytowane przez nalka47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

tzn odpowiedziałaś tylko na 16 ? czy to błąd bo zhackowaniu forum ? własnie nie mam żadnej pracy, rozpoczynam w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Bardzo serdecznie dziękuję za spróbowałaś i od razu mówię że masz na prawde sporo racji i wiele rzeczy sie sprawdza. Sama nie umiałam lepiej tego zinterpretować. Dobrze jak ktoś spojrzy na to z boku. Bardzo dziękuję. Podaje weryfikacje bardziej szczegółową:

 

1. faktycznie czasem nie wierze w swój potencjał

2 i 3 też sie zgadza

4. chyba rzeczywiście czasem boje sie słuchać intuicji albo raczej coś innego mi ją przysłania

6. z seksualnością trafiłaś w 10tkę :P

7. identycznie, tak własnie jest

8. wnioskując o poprzednich partnerach właśnie tak było

9. mama faktycznie bardzo we mnie wierzy

14. to chyba dopiero przede mną :P przydałaby sie kasa ale zawsze uważałam że mam zmysł przedsiębiorczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój osobisty potencjał- dama trefl,10 karo-jestem rodzinna i mam smykalke do zarabiania ??????? oj chyba nie hehe

 

2. Moja kobieca mądrość-9 pik,7 trefl(od)-hm

 

3. Moja zewnętrzna kobiecość- dama kier, walet pik-jestem pogodna i optymistycznie nastawiona do swiata, ale jak mnie ktos zdenerwuje to niech lepiej uwaza:P

 

4. Moja kobieca intuicja-krol trefl, krol karo-tak srednio :P

 

5. Moja pasja do tworzenia, kreatywność-10 pik walet kier-mam jakies tam zdolnosci ale w siebie nie wierze

 

6. Moja seksualność- walet karo,dama pik-hm

 

7. Jaką kobietę widzę w sobie- krol kier, as trefl- hm

 

8. Jak mój partner postrzega/będzie postrzegać moją kobiecość-8 kier, 10 kier-chyba dobrze? tyle ze za bardzo okazuje uczucia?

 

9. Jaką jestem córką-10 trefl, krol pik-stanowcza i problematyczna

 

10. Jaką jestem/będę żoną/partnerką-8karo,8 pik-hehe dobra ale i uparta

 

11. Jaką będę matką-8 trefl, 7 kier-kochajaca ale i wymagajaca:P

 

12. Co mnie motywuje, pobudza do działania- 7pik,as kier-wizja stworzenia domu kiedys tam:D

 

13. Największy problem- walet trefl,7 karo-hm czy tu mowa o spelnieniu zawodowym??

 

14. Moja osobista siła i moc-dama karo, 9 kier(od)-hm chyba jestem za bardzo uczuciowa ale potrafie sobie dac rade nawet jesli ktos mnie zawiedzie

 

15. w jakich sytuacjach staje się silna- as pik, as karo-kiedy musze samodzielnie podejmowac decyzje

 

16. Co przede mną w najbliższym czasie- 9 karo, 9 trefl-jakas szansa na polepszenie finansow ale musze jeszcze poczekac i czekaja mnie problemy

 

Ktokolwiek pomoze? :poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1. Mój osobisty potencjał- dama trefl,10 karo- to że jesteś opiekuńcza, rodzinna, szczera i kochasz życie ale też gadaliwa i masz szczęście w interesach

 

2. Moja kobieca mądrość-9 pik,7 trefl(od)- przywiązujesz wagę do spraw rodzinnych, jesteś mało kłótliwa, praktycznie bezkonfliktowa bo wiesz że to nie ma sensu, wesoła

3. Moja zewnętrzna kobiecość- dama kier, walet pik- na zewnątrz jesteś bardzo kobieca,uczuciowa emocjonalna ale z drugiej strony masz też cechy męskie, doskonale wiesz czego chcesz i jesteś konsekwentna w tym co robisz,

 

4. Moja kobieca intuicja- krol trefl, krol karo- posiadasz mądrość życiową ale raczej nie wygląda to na intuicje tyko bardziej inteligencje i spryt ;) stąpasz twardo po ziemi

5. Moja pasja do tworzenia, kreatywność-10 pik ,walet kier- posiadasz pasje do tworzenia i masz całkiem niezle zdolności

 

6. Moja seksualność- walet karo,dama pik- nie lubisz monotonni, wolisz jak coś sie dzieje nowego, raczej lubisz szybsze akcje :P ale chyba jestes dość powściągliwa nie łatwo Cie zaciągnąć do łóżka

7. Jaką kobietę widzę w sobie- krol kier, as trefl- wartościową, taką która zasługuje na idealnego faceta, czułą, wierną, z dużymi pokładami energii :D,odważną troche może nawet ryzykantke

 

8. Jak mój partner postrzega/będzie postrzegać moją kobiecość-8 kier, 10 kier- będzie postrzegał troszke jakbyś ukrywała swoje uczucia, jakbyś nie chciała sie na poczatku przed nim otworzyć, a potem bardzo dobrze, radosną, szczęśliwą, będzie Cie postrzegał jak typowy materiał na żone

 

9. Jaką jestem córką-10 trefl, krol pik- nerwowa, wrażliwa emocjonalnie, stanowcza i troche taka która myśli że ma zawsze racje :P że jest mądrzejsza od rodziców :P

10. Jaką jestem/będę żoną/partnerką-8karo,8 pik-- zaradną, przedsiębiorczą, wszystkei sprawy urzędowe i tego typu Ty weźmiesz w swoje ręce, faceta odsuniesz od takich rzeczy na bok, taką która zawsze znajdzie sposób żeby wyjść z trudnej sytuacji, upartą

 

11. Jaką będę matką-8 trefl, 7 kier troszke nerwową, taką jakby to powiedziec upierdliwą :P jakby troche brakowało Ci cierpliwości, ale za swoimi dziećmi będziesz stać murem cokolwiek by sie nie działo i nie pozwolisz im zrobić krzywdy

 

 

12. Co mnie motywuje, pobudza do działania- 7pik,as kier - praca zapewnienie rodzinie i sobie dobrobytu, to że chciałabyś wyjść za mąż a później mieć dzieci

 

13. Największy problem- walet trefl,7 karo- to że za bardzo skupiasz sie na sferze finansowej, pracy, czujesz że musisz być w tym bardzo dobra i że nie możesz sobie pozwolić nawet na chwile przerwy, i to że bywasz impulsywna, czasem najpierw coś powiesz dopiero pózniej pomyslisz

 

14. Moja osobista siła i moc-dama karo, 9 kier(od)- to że nie jesteś łatwowierna, to że masz w sobie dużo miłości i chcesz sie nią dzielić z innymi

15. w jakich sytuacjach staje się silna- as pik, as karo- w takich w których trzeba radzić sobie samemu, być indywidualistką, świetnie radzisz sobie z podejmowaniem i rozwiązywaniem trudnych decyzji

 

16. Co przede mną w najbliższym czasie- 9 karo, 9 trefl-- głównie praca... skupisz sie na niej dziewczyno bardzo czesto Ci to wychodzi zauważyłam, odpuść troche z tą robotą albo zmień na lżejsza bo sie zajedziesz xd i przez to zamykasz sobie furtki do poznawania potencjalnych partnerów :P

 

czekam na weryfikacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz idzie:D, zabiegana troche bylam dzisiaj:(

to tak:

1 sie zgadza z tym ze co do tego szczescia w interesach to tak srednio :P

2 i 3 sie zgadza, jestem a raczej staram sie nie klocic i jestem chyba az za bardzo emocjonalna:)

4 jest ok, staram sie :D

5 hm tu mnie tez to zastanawia bo mam co prawda pasje do tworzenia tylko tych zdolnosci chyba jeszcze nie odkrylam w sobie :D

6 no tak, latwa to nie jestem hihi

7 hm jestem az za odwazna i masz racje, jestem tez ryzykantka

8 ten material na zone wyszedl Ci super :))) tylko faceta narazie brak :(

9 tak, oczywiscie, troche przemadrzala jestem i uparta

10 zobaczymy:) ale fakt my kobiety musimy nauczyc sie radzic sobie ze wszystkim

11 hm na to trzeba jeszcze poczeka, ale na pewno tak bedzie

12 no tak,tylko to tez odnosnie przyszlosci, ale juz o tym powoli mysle

13 tak, taka jestem, inni moga sie lenic, ale ja zawsze musze wszystkiego dopilnowac

14 zgadza sie, nie jestem latwowierna

15 i 16 sie zgadzaja, i to racja ze skupiam sie ciagle tylko na pracy:P, moze dlatego -patrz punkt 8 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...