Skocz do zawartości

Proszę o interpretację


Małgosia09

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam ten rozkład i się przeraziłam

1 co serce mówi:król trefl

2 dla mnie :walet pik

3 o mnie :10 karo

4 o czym nie wiem: as trefl

5 czego się nie spodziewam:9 karo

6 co byc musi:as pik

7 dla domu:dama pik

Gosia09 12 1975 z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoja interpretacja? jak wkładamy tu rozkład, to piszemy najpierw swoją interpretację, a potem dziewczyny podają swoją ;) więc czekamy na Twoje odczucia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się ośmieszyc bo dawno nie miałam w rękach kart klasycznych ponad 5lat przerwy, kiedyś wróżyłam i miałam 100% sprawdzalności .m usiała bym znowu trochę posiedziec nad interpretacją ,więc proszę o kogoś kto ma praktykę .pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aah i masz konto na ezoforum od maja i to jest twoje długoletnie doświadczenie :hahahaha:...

 

spróbuj sama tego się nie zapomina to jest jak jazda na rowerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin mówi jasno jest rozkład jest interpretacja autora rozkładu jest interpretacja ludzi z forum. nie ma interpretacji wiec nie ma tez i pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie ośmieszysz się, w większości jesteśmy tu początkujące :) po drugie, nigdy nie wyśmiewamy się z siebie, co pewnie zauważyłaś, przeglądając wcześniejsze posty ;) dlatego próbuj ty, damy my :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król trefl jest o starsza osoba może jakiś urzędnik przy mojej działalności gospodarczej (a ma kłopoty finansowe mogę się kogoś spodziewac.Walet pik mówi o młodej osobie ale tez o osobie która kłamie i kręci ,10 karo mówi o finansach myślę że moje sprawy dobrze się dla mnie skończą,as trefl mówi o jakimś przełomie i na ogół nie korzystnym 9 karo mówi o wyjściu z trudnej sytuacji,as pik hmmm myślę że chodzi o wyjcie z trudnej dla mnie sytuacji,dla domu:chyba chodzi o kłótnie jakieś nieporozumienia.Przepraszam że napisałam to jak laik ,bardzo mnie ciągnie do tych kart z powrotem muszę dużo sobie przypomniec .a jak wy to widzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 co serce mówi:król trefl- starszy doświadczony człowiek, który wie więcej o tobie niż Ci się wydaje być może to maż lub partner odgrywa bardzo ważną rolę w twoim życiu może nie chciałabyś jej zawieść?

2 dla mnie :walet pik- Młody mężczyzna ambitny i pracowity, i gotowy do ciężkiej pracy, o ile sie ustatkuje ja myślę ze ty pomożesz dojrzeć takiemu mężczyźnie. Lub sama musisz do tego dojrzeć.

3 o mnie :10 karo- przywiązujesz zbyt bardzo swoje życie do pieniędzy,czujesz sie znudzona i niespokojna,chciałabyś aby te problemy już sie zakończyły. Będziesz szukać nowych możliwości działania. Uważaj bo jeśli będzie tak dalej będziesz mogła stać sie osobą cyniczną i roszczeniowo nastawioną do świata materialnego. Poszukaj nowych możliwości.

4 o czym nie wiem: as trefl- o tym ze zwyczajnie masz bogaty potencjał do tego żeby wyjść z dołka tylko sama siebie nie doceniasz? Musisz zacząć analizować swoje pomysły krystalizować je i działać.

5 czego się nie spodziewam:9 karo- spełnienia marzeń, byc moze oczyszczenia spraw finansowych wyjścia z długów?

6 co byc musi:as pik-muszą nadejść i wypełnić się wielkie zmiany na które musisz byc przygotowana, jeśli będziesz działać z czystym sercem będzie ok w przeciwnym wypadku może as przybrać zła moc.

7 dla domu:dama pik -może warto posłuchać kobiety która dobrze Ci yczy i radzi, jest spokojna, ma dobrą duszę?

 

 

 

A moja rada jeśli mogę jest taka: przestań zapętlać się w tym ze ci sie nie układa ze masz długi ze jest Ci źle... zacznij myśleć pozytywnie bo pamiętaj

jeśli myślisz o długach to przyciągniesz dług, jesli myślisz o chorobie przyciągniesz chorobę PAMIĘTAJ JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ!!!!!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję ,trochę podobnie mi wyszło ale nie rozbudowałam tego jak ty, coś w tym jest, ciężko mi nie myślec o kłopotach finansowych, muszę zamknąc swoją firmę a włożyłam w nią całą siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz czy chcesz uciec od tego żeby o nią walczyć? musisz odnaleźć w sobie spokój siłę jaka da ci pokonać te problemy ;))))

 

życzę powodzenia i będę za Ciebie trzymać kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 co serce mówi:król trefl- starszy doświadczony człowiek, który wie więcej o tobie niż Ci się wydaje być może to maż lub partner odgrywa bardzo ważną rolę w twoim życiu może nie chciałabyś jej zawieść?

2 dla mnie :walet pik- Młody mężczyzna ambitny i pracowity, i gotowy do ciężkiej pracy, o ile sie ustatkuje ja myślę ze ty pomożesz dojrzeć takiemu mężczyźnie. Lub sama musisz do tego dojrzeć.

3 o mnie :10 karo- przywiązujesz zbyt bardzo swoje życie do pieniędzy,czujesz sie znudzona i niespokojna,chciałabyś aby te problemy już sie zakończyły. Będziesz szukać nowych możliwości działania. Uważaj bo jeśli będzie tak dalej będziesz mogła stać sie osobą cyniczną i roszczeniowo nastawioną do świata materialnego. Poszukaj nowych możliwości.

4 o czym nie wiem: as trefl- o tym ze zwyczajnie masz bogaty potencjał do tego żeby wyjść z dołka tylko sama siebie nie doceniasz? Musisz zacząć analizować swoje pomysły krystalizować je i działać.

5 czego się nie spodziewam:9 karo- spełnienia marzeń, byc moze oczyszczenia spraw finansowych wyjścia z długów?

6 co byc musi:as pik-muszą nadejść i wypełnić się wielkie zmiany na które musisz byc przygotowana, jeśli będziesz działać z czystym sercem będzie ok w przeciwnym wypadku może as przybrać zła moc.

7 dla domu:dama pik -może warto posłuchać kobiety która dobrze Ci yczy i radzi, jest spokojna, ma dobrą duszę?

 

 

 

A moja rada jeśli mogę jest taka: przestań zapętlać się w tym ze ci sie nie układa ze masz długi ze jest Ci źle... zacznij myśleć pozytywnie bo pamiętaj

jeśli myślisz o długach to przyciągniesz dług, jesli myślisz o chorobie przyciągniesz chorobę PAMIĘTAJ JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ!!!!!

 

Święte słowa!!! a tak w ogóle rewelacyjna interpretacja :) I zauważcie, że obie interpretacje bardzo do siebie zblizone ;) Więc Małgosiu, pamiętasz jeszcze karty (o ile da się o nich zapomnieć...) :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...