Jump to content

Cóż to za związek?:)


chantal94
 Share

Recommended Posts

Witam, witam!

Bardzo ciekawi mnie co liczby mówią o moim związku, jaka jest nasza partnerska numerologia oraz na ile tworzymy zgrana pare wedlug gwiazd :)

 

Zuzanna 10.01.1994

Marcin 27.06.1990

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest stagnacja

Tworzycie związek o wibracji 5. Oboje macie droge życia 7. To dosyć trudne połączenie. Z jednej strony jesteście bardzo do siebie podobni a z drugiej macie swoje własne oddzielne przestrzenie, do których druga osoba nie ma wstępu. Jesteście osobami dość zamkniętymi w sobie, takimi samotnikami. Związek o wibracji 5 to jest zawsze gorący związek. I pod względem namiętności, sporo tutaj uczuć to też każde z was ma własną silną pozycję przy której trwa i mogą też być konflikty na tym tle.

Wg liczb jesteście zgraną parą. Powinniście się dobrze rozumieć. Jesteście osobami uduchowionymi więc też pod tym względem macie porozumienie.

Marcin jest teraz w cyklu 6 i I PZ 6 co sugeruje, że może on dość szybko założyć rodzinę tym bardziej przy 27 z dnia ur, która też mówi o zobowiązaniach rodzinnych wynikających jeszcze z poprzednich wcieleń. On teraz może się też zmagać z wieloma obowiązkami i nadmierną odpowiedzialnością. Ma ciępły chcarakter ale jest też dominujący. Ty natomiast jesteś w cyklu 1 i I PZ 2. To dosyć trudne połączenie ponieważ jedynka to przede wszystkim nauka niezależności i niesie za sobą zgodne z tym lekcje i wyzwania. Tutaj często jest wiele nowych możliwości, wszystko dopiero zaczynsz ale opór czy bierność przed podejmowaniem wyzwań czy rzyka z tym związanego przynosi trudne doświadczenia i ta jedynka wibruje negatywnie. Więc przy dwójce z klucza wcielenia (I punkt zwrotny) możesz mieć nieraz opory przed zmierzeniem się z trudnościami. Jesteśna etapie gdzie też uczysz się budowania związków.

Razem tworzycie dobrą parę, dobrze sie rozumiecie, macie potrzebe uciekania w swój własny świat i samotność co też może spowodować, że w końcu się od siebie oddalicie i kazde pójdzie w swoją stronę.Macie też perspektywy na trwalszą relację, wszystko zależy od was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...