Jump to content
chantal94

Cóż to za związek?:)

Recommended Posts

chantal94

Witam, witam!

Bardzo ciekawi mnie co liczby mówią o moim związku, jaka jest nasza partnerska numerologia oraz na ile tworzymy zgrana pare wedlug gwiazd :)

 

Zuzanna 10.01.1994

Marcin 27.06.1990

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest stagnacja

Tworzycie związek o wibracji 5. Oboje macie droge życia 7. To dosyć trudne połączenie. Z jednej strony jesteście bardzo do siebie podobni a z drugiej macie swoje własne oddzielne przestrzenie, do których druga osoba nie ma wstępu. Jesteście osobami dość zamkniętymi w sobie, takimi samotnikami. Związek o wibracji 5 to jest zawsze gorący związek. I pod względem namiętności, sporo tutaj uczuć to też każde z was ma własną silną pozycję przy której trwa i mogą też być konflikty na tym tle.

Wg liczb jesteście zgraną parą. Powinniście się dobrze rozumieć. Jesteście osobami uduchowionymi więc też pod tym względem macie porozumienie.

Marcin jest teraz w cyklu 6 i I PZ 6 co sugeruje, że może on dość szybko założyć rodzinę tym bardziej przy 27 z dnia ur, która też mówi o zobowiązaniach rodzinnych wynikających jeszcze z poprzednich wcieleń. On teraz może się też zmagać z wieloma obowiązkami i nadmierną odpowiedzialnością. Ma ciępły chcarakter ale jest też dominujący. Ty natomiast jesteś w cyklu 1 i I PZ 2. To dosyć trudne połączenie ponieważ jedynka to przede wszystkim nauka niezależności i niesie za sobą zgodne z tym lekcje i wyzwania. Tutaj często jest wiele nowych możliwości, wszystko dopiero zaczynsz ale opór czy bierność przed podejmowaniem wyzwań czy rzyka z tym związanego przynosi trudne doświadczenia i ta jedynka wibruje negatywnie. Więc przy dwójce z klucza wcielenia (I punkt zwrotny) możesz mieć nieraz opory przed zmierzeniem się z trudnościami. Jesteśna etapie gdzie też uczysz się budowania związków.

Razem tworzycie dobrą parę, dobrze sie rozumiecie, macie potrzebe uciekania w swój własny świat i samotność co też może spowodować, że w końcu się od siebie oddalicie i kazde pójdzie w swoją stronę.Macie też perspektywy na trwalszą relację, wszystko zależy od was.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...