Skocz do zawartości

~ Waluta ... ~


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Mam sporą ilość waluty do wymiany...a że kurs jest niebywale zmienny, zapytałam kart:

 

Czy powinnam walutę już wymieniać (dziś) ?

 

Królowa Mieczy - 2 monet - 10 Buław

 

Czy powinnam jeszcze poczekać (na wzrost) ?

 

Koło Fortuny - 10 Kielichów - Cesarzowa

 

 

Kurcze...no myślę że zdecydowanie aby skorzystać - to powinnam poczekać jeszcze, waluta wzrośnie i to mnie zadowoli/usatysfakcjonuje...

 

P.S.

Wczoraj było dość ładnie, ale myślałam poczekam do jutra...i dziś spada...:P

 

 

Jak to widzicie ? Oczywiście zweryfikuję na bank...:)

Odnośnik do komentarza
Gość Nexie

To spróbuje coś wymyślić ;)

 

Czy powinnam walutę już wymieniać (dziś) ?

 

Królowa Mieczy - 2 monet - 10 Buław

 

Tak się zastanawiasz za i przeciw na tą wymianą, ale tak myśle, że się zajmiesz czymś innym i w efekcie nie wymienisz pieniążków.

 

Czy powinnam jeszcze poczekać (na wzrost) ?

 

Koło Fortuny - 10 Kielichów - Cesarzowa

 

Myśle, że dobrze będzie jak poczekasz bo będzie ten wzrost i będziesz zadowolona z tego, że poczekałaś :)

Odnośnik do komentarza

Czy powinnam walutę już wymieniać (dziś) ?

Królowa Mieczy - 2 monet - 10 Buław

 

Wlasnie krolowa pokazuje Twoj analityczny stosunek, kalkulacje... 2 monet - zmiennosc i wahania waluty,

10 bulaw - ze kurs jest w pewien sposob obciazony (spada). Wiec raczej karty odradzaja wymiane waluty, lepiej poczekac...

Chociaz moze to byc dosc dlugi okres, jakies 10 tygodni, co moze powodowac pewnego rodzaju obciazenie,

bo mozesz np potrzebowac tych pieniazkow, i aby wytrwac w postanowieniu, bedziesz musiala pewnie troche zacisnac pasa...

 

Czy powinnam jeszcze poczekać (na wzrost) ?

Koło Fortuny - 10 Kielichów - Cesarzowa

 

Moze sie jeszcze przydarzyc calkiem zaskakujacy usmiech losu, ktory sprawi ze bedziesz mogla wymienic pieniadze,

przypuszczalnie na wakacje :D

i bedziesz bardziej zadowolona, podejrzewam ze pod koniec lipca/sierpnia pieniazki juz beda wymienione

(za/w ciagu dwoch miesiacy, ale nie wczesniej niz za miesiac)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Baaardzo lubię Twoje interpretacje Calielu...(czasem jak wchodzę w wątek po Tobie to już nie mam co tam robić.:) )...

No nic to - za jakiś czas zweryfikuję na pewno, napiszę coś więcej...

 

A póki co Dziękuję Bardzo.:) Dziewuszki Wam również - Big Thank You.:):*

Odnośnik do komentarza
Mam sporą ilość waluty do wymiany...a że kurs jest niebywale zmienny, zapytałam kart:

 

Czy powinnam walutę już wymieniać (dziś) ?

 

Królowa Mieczy - 2 monet - 10 Buław

 

Czy powinnam jeszcze poczekać (na wzrost) ?

 

Koło Fortuny - 10 Kielichów - Cesarzowa

 

 

Kurcze...no myślę że zdecydowanie aby skorzystać - to powinnam poczekać jeszcze, waluta wzrośnie i to mnie zadowoli/usatysfakcjonuje...

 

P.S.

Wczoraj było dość ładnie, ale myślałam poczekam do jutra...i dziś spada...:P

 

 

Jak to widzicie ? Oczywiście zweryfikuję na bank...:)

 

Moim zdaniem opcja druga jest bardziej intratna - wiadomo jak kurs walut szybko się zmienia - koło fortuny - więc wykorzystaj tendencję zwyżkową i wtedy dokonaj satysfakcjonującej się transakcji

 

Trzymaj rękę na pulsie

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Bardzo Dziękuję Kędry.:)

 

3mam cały czas :) o to chodzi...wczoraj był najwyższy kurs od dość długiego czaus - ale ja wstrzymałam się jeszcze (bo zazwyczaj w czwartki to jeszcze jest tendencja wzrostowa - na weekendy przważnie spada), no i chyba niezbyt dobrze zrobiłam, bo dziś baaardzo poleciała w dół waluta która mnie interesuje..stąd pytanie do kart....

Odnośnik do komentarza

Oo... i jeszcze jedno... masz tu i tu 10-tki... tu Bulaw a tu Kielichow... to sa takie granice... wlasnie... gdzie juz potem przekracza i Asik...

 

 

10 Bulaw to jak Caliel pieknie ujal... tendencja spadkowa i obciezenie. Dojdzie do najnizszego punktu i zacznie rosnac... moze nawet bardzo Cie korzystnie zaskoczyc. Wtedy przypatrywac sie... bo 10 Kielichow to tez moment taki, ze potem znowu moze zaczac juz spadac. Ale w Cesarzowej masz duze szanse to wykorzystac...

 

Wlasnie te 10 tki tu fajnie tez przeskoki pokazaly tez. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Sama jesteś swiadoma, ze jak teraz wymienisz to nic ci to nie da dlatego lepiej zaczekaj na sprzyjające wiatry :))

 

Spojż na całość (6 kart) od królowej mieczy się zaczyna po środku koło i zmienia się na koniec w cesarzową :))

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Wszyscy dobrze to ujęliście...

 

Widzisz Selciu, na chwilę w której stawiałam karty, spadło sporawo - dlatego pomyślałam, może warto jednak wymienić już i nie czekać (?) bo zaraz jeszcze bardziej spadnie...i właśnie widzę iż spadło że u huhu..dlatego teraz to już na pewno z tą wymianą poczekam na bardziej sprzyjające wiatry, nie ma innej opcji...:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...