Jump to content

Rozkład "Potrójny krzyż"

Frambuesa_
 Share

Recommended Posts

Postanowiłam dzisiaj wypróbować rozkładu "Potrójny krzyż", który jest dość ogólny, ale słyszałam, że skuteczny :)

U mnie wygląda to tak:

AS TREFL

10 KIER

DAMA KARO

WALET KIER - AS KIER - 7 PIK - (JA) DAMA KIER - WALET KARO - 10 TREFL - KRÓL TREFL

8 PIK

WALET PIK

AS KARO

Karty przykrywające sygnifikator (mnie) - 10 PIK - DAMA TREFL - 7 TREFL

Znaczenia:

Karty leżące po lewej stronie sygnifikatora opisują przeszłość: 7 pik - as kier - walet kier: zawód miłosny, zerwanie z ukochaną osobą (?)

Karty leżące po prawej stronie sygn. - przyszłość: walet karo - 10 trefl - król trefl: Dojrzały, ustawiony mężczyzna pomoże mi w karierze i w zdobyciu pieniędzy.

Karty leżące u dołu - wydarzenia, na które można i trzeba wpływać: 8 pik - walet pik - as karo: (to nie są dobre karty, nie wiem jak mogę na to wpłynąć...) - młody, ciemnowłosy facet namiesza w moim życiu przez swoją zazdrość?

Karty leżące u góry - sprawy miłosne: dama karo - 10 kier - as trefl: jakaś kobieta będzie próbowała namieszać w moim związku, w którym będę bardzo szczęśliwa.

Karty przykrywające sygn. - co mnie niepokoi: 10 pik - dama trefl - 7 trefl: niepokoi mnie wyjazd, który mnie czeka prawdopodobnie z powodu bliskiej mi osoby.

Guest paulinqa123

1.przeszłość: 7 pik - as kier - walet kier- niezbyt udany związek, w którym było sporo błędnych decyzji i nieporozumień, później nastąpił chyba związek/jakieś relacje z zupełnie inną osobą/przyjacielem, w każdym bądź razie dużo lepsze relacje od poprzedniego związku

2.przyszłość: walet karo - 10 trefl - król trefl- intrygi, nieprzyjemne sytuacje związane z jakimś mężczyzną z pracy

3.wydarzenia, na które można i trzeba wpływać: 8 pik - walet pik - as karo- musisz działać aby wyjść obronną ręką z jakichś intryg,oszustw i niedomówień, dowiesz sie o czymś i będziesz zmuszona podjąć jakieś działania

4.sprawy miłosne: dama karo - 10 kier - as trefl- dama stoi przy 10 kier, więc może oznaczać przychylną ci kobiete, i raczej na to bym stawiała, takie mam odczucia, sądze że ona pomoże Cie zmotywować i popchnie do działania, może posłuży dobrą radą w sprawach sercowych

5.co mnie niepokoi: 10 pik - dama trefl - 7 trefl- wyjazd ewentualnie spotkanie które Cie może czekać i sądze że w sprawie pracy, ale nie zostaniesz z problemami sama, po siódemce widać że sie strasznie przejmujesz i stresujesz tym co musisz zrobić najprawdopodobniej chodzi tu o sprawy zawodowe/finansowe

czekam na inne interpretacje oraz Twoją weryfikacje

Paulinqa123 jasne, zamieszczę weryfikację przeszłości, tylko czekam, może ktoś się jeszcze pokusi o interpretację... :bukiet: