Jump to content

Pająk,tabletki


JanetJ777
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj śniło mi się że mój tata poszedł na jakieś zakupy świąteczne/halloweenowe a mama dała mi małą dziwną białą tabletkę po której zamieniłam się na krótki czas w wielkiego czarnego pająka. Było super ale z czasem czułam że coraz gorzej mi mówić po ludzku a kiedy znów byłam człowiekiem chciałam zostać pająkiem na zawsze wiec mama dała mi dwie tabletki a kiedy byłam pająkiem zaczełam stresować się czy jest antidotum gdyby znudziłoby mi się a mama na to powiedziała że nie ma i śmiała się to powiedziałam żeby wymyśliła a ona powiedziała że ok i dalej śmiała się.

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwości, analizujących jest niewielu, a snów masa :) Jeżeli ci nikt nie zinterpretuje do jutra, przypomnij mi się na priv to zajrzę i zinterpretuję ci.

Link to comment
Share on other sites

Pająk, jest kobiecym symbole, we śnie często oznacza matkę lub kobietę mającą władzę. Zamiana w pająka to zamiana w psychicznie dorosłą kobietę z całą jej metodologią kontrolowania i porządkowania świata dookoła. Tabletkę dostajesz od matki, co oznacza, że tak jak inne kobiety identyfikujesz się ze swoją płcią dzięki kontaktowi z matką właśnie. Jednak nie jesteś do końca pewna czy ten proces ci się podoba, ponieważ kiedy raz poczujemy się całkiem dorośli i odpowiedzialni, to nie ma odwrotu, a każdy lubi wrócić do dzieciństwa od czasu do czasu. Antidotum nie ma więc nic dziwnego, że matka we śnie się śmieje, kiedy o to pytasz. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...