Skocz do zawartości

Gdzie pracowala Pani mieszkajac w PL?


Gość alles-in1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alles-in1

Gdzie pracowala Pani mieszkajac w PL?

 

8 bulaw 6 bulaw Gwiazda

 

Czy Pani klamie w zwiazku z praca?

 

Mag Kaplan Sprawiedliwosc

 

Wybaczcie, ale nie bede pisac swojej interpretacji bo cos tam juz o Pani wiem, ale czuje, ze zadzialala u Pani bujna wyobraznia.

Licze na Wasza pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Gdzieś gdzie było dużo ludzi i dużo ruchu..dużo gadania, gdzie liczyła się być może też prezencja..To może być hostessa, pani na stanowisku z promocjami, akwizycja, może jakiś call center, recepcja, lotnisko..ewentualnie sprzedawczyni w jakimś eleganckim sklepie gdzie jest pełno ruchu albo w miejscu związanym ze sztuką..Nic więcej póki co nie wpada mi do głowy ;-) Aaa-i Gwiazda może wskazywać na jakieś upiększające zawody typu fryzjer czy kosmetyczka..

Odnośnik do komentarza

Ja mysle,ze ta osoba byla zwiazana nie tyle ze sprzdaza co udzielaniem porad-call center w formie jakiegos doradztwa za pomoca komunikatora-telefon, maile, sms,ewentualnie jakas linia wsparcia czy pomocy, ktos mogl byc w tym dobry i doceniany.

Jest to osoba inteligentna,kompetentna, rozsadna i uczuciwa w tym co robi- zatem mysle,ze raczej nie klamie;)

Odnośnik do komentarza
Gość Nayala

nie kłamała :) nie ma tu księżyca choćby

kontakt z ludzmi, być może rozmowy telefoniczne, albo jak ktoś zje pisze w gwiezdzi enp kosmetyczka, wizazysta, stylistka, może zajmowala się jakas tworczoscia poezja muzyka..swiat sztuki i piekna rzeczywiście jest book niej. moglobys t tez solarium,ale raczej to miejsc nei wzbudziloby twojego zwątpienia, ( gwiazda-naga kobieta, i swiatlo od gwiazdy ;D)

 

Pani ni eklami emysle,ze kaplan wskazuje na jej dość ugruntowane podejście do srpay 'nie klamac' i wywazenie

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Ale...kim jest dla Ciebie ta Pani ? Bo jakby nie było jest to pytanie o osobę trzecią...a to z regulaminem niezgodne, bo to Jej sprawa co gdzie, kiedy etc.

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1

Pisze artykul i wczesniejsza rozmowa z Pania nie potwierdza sie z terazniejsza... Pani uwaza, ze pracowala w szpitalu, sadzie i w urzedzie miasta na wysokich stanowiskach...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

No ale Kochana...Ty tak nie możesz sprawdzać sobie kartami kogo zechcesz, na dodatek jeszcze bez tego kogoś wiedzy...to bardzo niefajnie i nieetycznie...

Odnośnik do komentarza

Dokladnie jak napisala Mysti... Prosze Alleta... odnies sie do tego. Przede wszystkim jaki bezposredni zwiazek ma ta kobieta z Toba i jakie znaczenie ma dla Ciebie sprawdzanie jej. To, ze pisalas o niej artykul to jedno.

Wytlumacz prosze, po co Ci teraz ta wiedza na temat jej realnych doswiadczen... Po co ja sprawdzasz?

 

Inaczej temat bedzie do zamkniecia jako niezgodny z regulaminem (wrozenie na osoby trzecie).

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

alleta była już upominana kila razy słownie, oficjalnie również swego czasu,dlatego otrzymuje ostrzeżenie za ignorowanie regulaminu oraz zapytań moderatora działu. A ponieważ to już drugie ostrzeżenie niestety system nałożył Ban na 7 dni.

 

wątek przenoszę na wzjemną

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1
alleta była już upominana kila razy słownie, oficjalnie również swego czasu,dlatego otrzymuje ostrzeżenie za ignorowanie regulaminu oraz zapytań moderatora działu. A ponieważ to już drugie ostrzeżenie niestety system nałożył Ban na 7 dni.

 

wątek przenoszę na wzjemną

 

Nie przypominam sobie, abym byla upominana kilka razy slowie, raz oficialnie i teraz drugi, w ramach sprostowania...

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1
Dokladnie jak napisala Mysti... Prosze Alleta... odnies sie do tego. Przede wszystkim jaki bezposredni zwiazek ma ta kobieta z Toba i jakie znaczenie ma dla Ciebie sprawdzanie jej. To, ze pisalas o niej artykul to jedno.

Wytlumacz prosze, po co Ci teraz ta wiedza na temat jej realnych doswiadczen... Po co ja sprawdzasz?

 

Inaczej temat bedzie do zamkniecia jako niezgodny z regulaminem (wrozenie na osoby trzecie).

 

Nie lubie kiedy ktos klamie, a ona mnie oklamala, tak czulam i postanowilam to sprawdzic... Zreszta sama sie wkopala, poniewaz przedstawila mi 2 rozne wersje...

 

Regulamin zlamalam, przyznaje sie, w ramach wyjasniej napisalam Tobie dlaczego to zrobilam...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Nie przypominam sobie, abym byla upominana kilka razy slowie, raz oficialnie i teraz drugi, w ramach sprostowania...

 

alleto wszystkie niezgodne z regulamiem rozkłady mogą być na wzajemnej pomocy pisane - tego tu nikt nie zabrania i warto o tym pamiętać :okok:

 

Upominałam słownie w postach ja albo inni:

- 19 marca zamknęłam jeden wątek, ponieważ był nieregulaminowy. Zamiast dostosować wątek edytując...usunęłaś go. Dotyczył zapytania Wasze plany.

- następny tu: -->> http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/67277-czy-ona-ma-szanse-na-zwiazek-z-nim.html

- kolejny tu: -->> http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/69062-dlaczwgo-nie-odpisal.html

 

takie wątki od dziś proszę na wzajemnej pomocy i problemów nie będzie :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Nie lubie kiedy ktos klamie, a ona mnie oklamala, tak czulam i postanowilam to sprawdzic... Zreszta sama sie wkopala, poniewaz przedstawila mi 2 rozne wersje...

 

Regulamin zlamalam, przyznaje sie, w ramach wyjasniej napisalam Tobie dlaczego to zrobilam...

 

Droga Alleto - jeśli w Twoim odczuciu Cię okłamała, to są inne sposoby na rozwiązanie takiej sprawy...sprawdzanie kogoś kartami, to nie rozwiązanie - nie można wykorzystywać kart do inwigilacji kogoś...

Pomyśl - czy Ty chciałabyś aby Ciebie ktoś tak sprawdzał (?) nie sądzę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...