Skocz do zawartości

czy potrzebne jest oczyszczenie?


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zwaracam sie z prosba do osob, ktore sa w tym najlepsze. Od pewnego czasu (ok rok) kompletnie nic mi sie nie uklada. W szczegolnosc praca i uczucia. Jakich bym nie podjela dzialan, ciagle cos stoi na przeszkodzie.Jesli chodzi o uczucia, to nigdy nie mialam w tej sferze szczescia, ani ja ani wiekszosc kobiet w mojej rodznie (szczegolnie od strony mamy). Czasem czuje tez duzo obaw, czy to sie kiedys skonczy i bedzie lepiej. Czy nade mna cos wisi w tych dwoch kwestiach, czy wymaga to jakiegos oczyszczenia, oblokowania? Bede wdzieczna za porade. :bukiet:

 

Marta 27 07 87, g. ur. 12.30 Warszawa.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pideha

witaj:)

 

ja mam chyba to samo co Ty, ale marne to pocieszenie. Zgłosiłam się do sosnowiczanina, on oczyszczał mi aure, było to niedawno, moze tydzień- 2 tyg temu. Miałam 4 sesje, i... czuję się lepiej, jakby jakaś blokada we mnie pękła, nie jest super, ale jest lepiej do tego co było, moze wiara w to ze to mi pomozae tez miała na to wpływ, nie wiem

 

w kazdym razie polecam:)

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Marto spojrzałam w swoje runy i mi wychodza głównie lęki, problemy wyniesione z domu, wzorce. Może ustawienia Hellingera by tu cos pomogły?Ale to trzeba zrobic u osoby na prawde profesjonalnej i która może dac ewentualne dalsze wsparcie w procesie po ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto spojrzałam w swoje runy i mi wychodza głównie lęki, problemy wyniesione z domu, wzorce. Może ustawienia Hellingera by tu cos pomogły?Ale to trzeba zrobic u osoby na prawde profesjonalnej i która może dac ewentualne dalsze wsparcie w procesie po ustawieniach.

 

 

Monia,

 

dziekuje serdecznie. Zatem proponujesz udac sie z tym osobiscie do kogos prfesjonalnego?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...