Skocz do zawartości

karta dnia + tło


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam planów na dziś, a pan X mnie zirytował...

 

karta dnia to 3 puchary no na żadną impreze się nie wybieram, gości też nie spodziewam, chce się smażyć na słońcu ;)

 

tło: Koło--Król Monet--Rycerz Mieczy No i ? Jakby ten monetowy miałby mnie jeszcze bardziej zirytować? Chyba, że to z ojcem i swoją córą gdzieś pojade ale też planów takich nie ma

Edytowane przez agaMAJ
Odnośnik do komentarza

Pan sie moze odezwac i wyjasnicie miedzy soba ten spor czy to, co doprowadzilo Cie do irytacji. W 3 Kielichach widze radosc i pogodzenie sie i juz rozmowy na cacy.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Hmmm...Koło...Król to Pan jak rozumiem..i Rycek Mieczowy - u mnie Rycek Mieczowy często pokazuje coś co się dzieje szybko, nagle, np. niespodziewany telefon z "szybką rozmową, niespodziewana wizyta i inne takie tam (niekoniecznie jakieś spiny :) )...

Karta główna - to 3 Kielichów...więc tak ogólnie to ja myślę że Pan Cię dziś zaskoczy, ale czymś pozytywnym raczej bo w tej 3 Kielichów będzie co "świętować"...

 

P.S.

Ja tam Uwielbiam Facetów.:) Z Nimi często gęsto można lepiej i szczerzej pogadać jak z Kobitkami.:P

Odnośnik do komentarza

Mysti... i tu sie zgadzam calkowicie...

 

Kobiety bywaja (bywaja pisze, bo sa tez i fajne... ) zawistne i podle. :) Natomiast z facetami naprawde swietnie mozna pogadac...

Z Bulawowym wlasnie siedze na gg... :D

 

Cud miod takie rozmowy... i przede wszystkim inteligentne... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

I nie miałaś niespodziewanych odwiedzin żadnego innego mężczyzny ? odwiedzin bądź też kontaktu jakiegoś ? No bo się zastanawiam co w takim razie pokazało to tło.:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...