Jump to content

Wypadek


b3nto

Recommended Posts

Witam, mój dzisiejszy sen był o tyle dziwny że sam nie potrafię go zinterpretować, dlatego postanowiłem założyć konto na tym forum. Mam nadzieję że mi pomożecie :) Oto sen:

 

Jechałem z wujkiem samochodem, on prowadził, ja siedziałem po stronie kierowcy. Była zima i śnieg na drodze, w pobliżu przystanku wpadliśmy w poślizg i prawie zderzyliśmy się z autobusem, nagle uświadomiłem sobie że na przystanku stała moja mama, wybiegłem z samochodu, a ona leżała na drodze. Zdążyłem tylko podbiec i krzyknąć żeby ktoś zadzwonił po karetkę i sen się skończył.

 

Sam do końca nie byłem pewien czy to my potrąciliśmy moją mamę czy autobus, ale sen był okropny. :/ Jeśli możecie pomóżcie.

Dodam jeszcze że z wujkiem mam normalny kontakt, może nawet gorzej niż normalny, a z mamą jak to z mamą... czasami się pokłócę, ale nic poważnego.

Edited by b3nto
Link to comment
Share on other sites

Wydaje się że dostałeś ostrzeżenie ,prawdopodobnie ktoś kieruje Twoim życiem lub chce mieć nad Tobą władze, chce sobie Ciebie podporządkować a Ty czujesz że to nie tedy droga i możliwe że powinieneś postąpić po swojemu .

Być może że nie masz na tyle odwagi by postawić mu/jej czoła .

 

To jest moje zdanie -może ktoś zechce się wypowiedzieć inaczej na temat Twoje snu.

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...