Skocz do zawartości

teraz ja z rozkladem "potrojny krzyz"


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilam sobie rozklad potrojny krzyz:) i oto co mi wyszlo

 

karty na sygnifikatorze-co mnie niepokoi--walet kier,9karo,9 kier-sprawy zwiazane z uczuciami i z finansami

 

przeszlosc-10pik,walet pik,9trefl-wyjazdy i problemy z tym zwiazane, jak i ze dalam juz sobie rade z kims kto probowal mnie oszukac

 

przyszlosc-dama karo,as trefl,as pik-niestabilnosc zawodowa??? albo jakas jasnowlosa kobieta pomoze mi w sprawach zawodowych

 

karty na dole-wydarzenia na ktore mozna i trzeba wplywac-9pik,dama pik,as kier-hmmmmmm cos z problemami w domu?? jakies obawy przed "zbudowaniem" tego domu??

 

karty u gory-sprawy milosne-krol karo,krol kier,10 trefl- jakas niepomyslna wiadomosc od, o krolu kier?

 

pomoze ktosik? :):poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

karty na sygnifikatorze-co mnie niepokoi--walet kier,9karo,9 kier

ale tu jest sygnifikator czy pytanie? o rozkład kart jest jeden...i nie wiem co tu słuszne :D Do signifikatora zazwyczaj daje się 1 kartę. Odczytam to jednak jak karty na dane pytanie. Karty wskazują na niepokoje emocjonalne, związane z oceną samej siebie ( 9-tki). Gdzieś w głębi Ciebie (świadomie lub nie) podkopujesz swoje własne mysłenie o sobie. Coś jak drzazga w skórze siedzi w Tobie i nie pozwala być zadowoloną z samej siebie by poczuć się z samą sobą tak jak chciałabyś. Zaglądnij w siebie poobserwuj i dostrzeż co to jest....a potem zrób z tym to co z drzazgą się robi...zlikwiduj na ile możliwe...by poczuć się tak jak chciałabyś.

 

przeszlosc-10pik,walet pik,9trefl

-w przeszłości pojawiły się emocje, odciełaś coś od siebie...zareagowałaś obronną postawą ale ze strachu...ucieczkaprzed czymś. Mógł to być etap zakończenia czegoś co było dla Ciebie niewłaściwe, wyczerpujące, albo dobre....jednak brakło odwagi i odcięłaś od siebie z powodu obaw. Przekalkuluj,ktora z opcji jest tu właściwsza bo ja nie wiem, ale jeśli coś piszę na rzeczy to warto przyglądnąć się zachowaniu i powodom dla ktorych reagujemy tak a nie ineczej i czy jest to wywołane wyłącznie strachem czy może obroną.

 

przyszlosc-dama karo,as trefl,as pik

-będziesz praktyczną babeczką z głową na karku, znikną emocji z przeszłości.. i zaczniesz rozglądać się i dostrzegać nowe szasne jakie się otworzą przed Tobą. Bedziesz jednak bardzo ostrożna i racjonalizująca.

 

 

karty na dole-wydarzenia na ktore mozna i trzeba wplywac-9pik,dama pik,as kier

-będziesz mieć wpływ na siebie i swoje wnętrze. Możesz na stare sprawy spojrzeć z innej strony, postarać się odciąć emocje i rozczarowania z przeszłości po to by dać sobie szansę na nowo...na własne szczęście i zadowolenie. Postaraj sie wyrwać siebie ze stanu smutku jeśli takowy w sobie nosisz.

 

karty u gory-sprawy milosne-krol karo,krol kier,10 trefl

czyżby dwóch Panów i ty jedna? Dylematy, poczucie bycia w potrzasku z powodu "tłoku". Trzeba będzie z czasem zdecydować. Jesten Pan będzie lub jest zktórym jesteś być może w związku, a przynajmniej zakrawa na stałego partnera /przyjaciela, a drugi bardziej uczuciowy, może nawet romantyczny - może to jakiś ukryty cichy wielbiciel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne, ci dwaj panowie to sie zgadza, hm tylko ktory jest ktory :P

obserwuj ich zachowanie, ten który jest bardziej wylewny w uczyciach i pachnie od niego romantyzmem to Kierowy, taki wie co powiedzieć kobiecie;). Karowy będzie bardziej powściągliwy w okazywaniu uczuć czy flirtów, rzeczowy. Wyczaisz :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne te karty na sygnifikatorze i przeszlosc to 100% racji, i te wydarzenia na ktore trzeba wplynac hm .super interpretacja i duza wiedza o kartach i ogolna ^-^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuj ich zachowanie, ten który jest bardziej wylewny w uczyciach i pachnie od niego romantyzmem to Kierowy, taki wie co powiedzieć kobiecie;). Karowy będzie bardziej powściągliwy w okazywaniu uczuć czy flirtów, rzeczowy. Wyczaisz :okok:

 

kurcze oni maja oboje podobne cechy hihi.nie wiadomo czego sie w danej chwili spodziewac, czy romantyzmu czy chlodu :P i ogolnego traktowania hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne te karty na sygnifikatorze i przeszlosc to 100% racji, i te wydarzenia na ktore trzeba wplynac hm .super interpretacja i duza wiedza o kartach i ogolna ^-^

ym powiem szczerze, że raczej ta ogólna wiedza haha no i "czucie intuicyjne" pzrede wszystkim bo na klasykach jak już wiesz...znam się tyle co o ile od czasu kiedy napisaam tu pierwszą interpretacje. Ale najważniejsze, że trafnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ! pod interpretacja Daffne można tylko przysiąść, podkulić uszy i... uczyć się dalej ;)

 

Nalka:) sprobuj tez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
No coz ! pod interpretacja Daffne można tylko przysiąść, podkulić uszy i... uczyć się dalej ;)

 

oj tam ;) ostatni będą pierwszymi :hahahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam sobie rozklad potrojny krzyz:) i oto co mi wyszlo

 

karty na sygnifikatorze-co mnie niepokoi--walet kier,9karo,9 kier-sprawy zwiazane z uczuciami i z finansami

 

Martwisz sie co przyniesie ci los ! pragniesz cieszyć sie życiem ,czerpać z niego pełnymi garściami . Uważasz ze do szczęścia niewiele ci trzeba - trochę kasy by godnie żyć, szczęście w miłości, reszta ułoży sie sama .Jesteś urodzona optymistka ale czasem dopadają cie " dołki " ;) może dlatego ze nie umiesz czekać chcesz wszystko już teraz ,natychmiast ?

 

przeszlosc-10pik,walet pik,9trefl-wyjazdy i problemy z tym zwiazane, jak i ze dalam juz sobie rade z kims kto probowal mnie oszukac

 

jakieś duże rozczarowanie ? zawiódł cie przyjaciel ? doszlo do klotni. byc moze na jakimś skopaniu służbowym na jakie wyjechałaś ??

 

 

przyszlosc-dama karo,as trefl,as pik-niestabilnosc zawodowa??? albo jakaś jasnowlosa kobieta pomoze mi w sprawach zawodowych Wszystko sie zmieni na lepsze ,wydarzenia które nadchodzą będą dla ciebie bardzo pozytywne ,jesteś ambitna ale powinnaś jasno określić swoje cele Działać uczciwie a zdobędziesz wszystko o czym marzysz .

Sprawy urzędowe , wszystko co związane praca a co za tym idzie z kasa przybiorą pozytywny kierunek !

 

karty na dole-wydarzenia na ktore mozna i trzeba wplywac-9pik,dama pik,as kier-hmmmmmm cos z problemami w domu?? jakies obawy przed "zbudowaniem" tego domu??

 

Problemy chyba nie. może powinnaś bardziej zadbać o rodzinę ? może przestrzega ze zbytnio sie zajęłaś własnym " dorosłym " życiem .chyba komuś ciebie brak :(

 

karty u gory-sprawy milosne-krol karo,krol kier,10 trefl- jakas niepomyslna wiadomosc od, o krolu kier?

a może jakiś trójkącik ?? i stresiki z tym związane ?? :)

pomoze ktosik? :):poklon:

 

 

heee ;) no i czekam na twoja weryfikacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...