Skocz do zawartości

Analiza pozwiązkowa. Bardzo proszę o wasze spostrzeżenia i interpretacje.


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Za karty serdecznie dziekuje PRETORIA<kwiatuszek>

Ja nie stosuje odwróconych kart,pretoria równiez,ale jakos same wyskoczyły?

 

Analiza pozazwiązkowa.

Byliśmy razem..Nie jesteśmy ze sobą rok, nie mamy żadnego kontaktu. Nadal po zakończeniu dreczy mnie wiele pytań choc staram sie juz podchodzic z dystansem. Prawie nie liczę juz na jaki kolwiek cud,ze zostanie mi to wyjaśnione choć z pewnego rozkładu wychodził mi kontakt tego Pana(rozkład był ogólny na uczucia i wydarzenia)

---------1-----------

-----2-------3-------

---------4-----------

-----5-------6-------

-----7-------8-------

-----9------10-------

----11------12-------

--------13-----------

 

 

1. Początkowa faza wspólnej relacji?-2 mieczy(odwrócone) tutaj mam problem z interpretacja tej karty bo nie stosuje odwróconych,ale wydaje mi się,że brak wspólnego porozumienia..zmienianie pewnych rzeczy na siłe..?

2. Co się zmieniło od tamtej pory dla Niego? Królowa Mieczy- Odciął się ode mnie i pokazał swoja prawdziwa twarz.. chyba,że myśli,ze ja sie odciełam również bo zaprzestałam prób kontaktowania się..

3. Co zmieniło się od tamtej pory dla Niej? 2 kielichów- próbuje stworzyć spokojny dom,zapomnieć.. dochodzimy do porozumienia w zwiazku do którego powróciłam..

4. Jak doszło do zakończenia relacji?- 5 pucharów-Myślę,że może czuł się żle traktowany przeze mnie..prosił ciagle o coś.. moze to tez brak pieniedzy(ponoć wyjechal na jakis okres)..sama juz nie wiem,nie zostało to wyjaśnione i szczerze zaczynam watpić,że cokolwiek mi on wyjasni..

5. Co On myślał podczas zrywania?-rycerz mieczy- czuł złość.. zrobił to szybko ,bez skrupułów,zero wyjaśnien. Koniec i zero rozmów,jakiego kolwiek kontaktu.

6. Co Ona myślała podczas zrywania?-świat(odwrócony)-świat mi sie zawalił choć chciałam stwarzać pozory,liczyłam na to,ze jeszcze cos sie odmieni jak wróci z owej podróży..

7. Co On myśli o zerwaniu aktualnie? Królowa Buław-hmm nie wiem czy ta karta symbolizuje obstawianie przy swoim,inna pania czy mnie jako energiczna i atrakcyjna kobiete..ciezko tu zachować mój obiektywizm

8. Co Ona myśli o zerwaniu aktualnie?Król Mieczy- Myślę,że zabił moje serce bez mrugniecia oczu. No i ,że chyba tak ma byc,staram sie to racjonalizować.

9. Jego myśli o Niej teraz?-10 denarów- to ,ze chyba jestem stabilna i obowiązkową osobą,że dązyłam do czego w zycu..

10. Jej myśli o Nim teraz?KOCHANKOWIE-widać skrajne stany..czasem powracające..ból serca,rozterkie.

11. Jego pragnienia związane z Nią?Sprawiedliwosc-tutaj jak amen w pacierzu..nie wiem..

12. Jej pragnienia związane z Nim? 3 denarów-chyba,ze z czasem coś zrobi..cos wyjasni,zjaawi sie..

13. Jak zrealizują się w przyszłości ich oczekiwania w byciu parą?-9 buław-tutaj nie wydaje mi sie aby w przyszłości miało się to ziścić acz kolwiek 9 buław to karta symbolizująca odpoczynek ale nie poddanie sie do końca wiec nie wiem.

Proszę ,pomózcie.

Odnośnik do komentarza

1. Początkowa faza wspólnej relacji?-2 mieczy(odwrócone)

Zaslepienie, zauroczenie, nieumiejetnosc dostrzezenia faktow takimi, jakie sa.

Nieumiejetnosc porozumienia sie.

 

2. Co się zmieniło od tamtej pory dla Niego? Królowa Mieczy

Odcial sie juz. Ni to ziebi ni parzy.

 

3. Co zmieniło się od tamtej pory dla Niej? 2 kielichów

Tesknota, pragnienie bliskosci, niemoznosc zapomnienia...

 

4. Jak doszło do zakończenia relacji?- 5 pucharów

Zawiedzione oczekiwania i wyobrazenia, ktore byc moze byly nazbyt idealistyczne.

 

5-12. Uważam za sprzeczne ze swoja etyka, a takze nie widze w niej logiki - bo to, co kto mysli to jego sprawa:)

 

13. Jak zrealizują się w przyszłości ich oczekiwania w byciu parą? 9 buław

Marzenia scietej glowy.... Az mi przychodzi do glowy film o wojnie zony i meza... ;)

Kochaja sie nienawidziec po prostu...

Odnośnik do komentarza

Początkowa faza wyglądała ,że on chciał coś stworzyć ja nie za bardzo..wiec brak porozumienia..potem odwrót sytuacji.

A w sumie tak myślałam,że nic tu ciekawego nie wyszło:)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Początkowa faza wspólnej relacji?-2 mieczy(odwrócone) brak porozumienia,każde z Was miało inną wizję, niedostrzeganie sytuacji drugiej strony, każde z Was myslało tylko o sobie, ze swojego punktu widzenia

2. Co się zmieniło od tamtej pory dla Niego? Królowa Mieczy- on uważa, że jesteś chłodna i nieczuła, zimna, jakby pomyślał, że nic nie wskóra

3. Co zmieniło się od tamtej pory dla Niej? 2 kielichów- Ty otworzyłas się na dotychczasowego partnera, starasz się zaprowadzić ład i porządek w swojej relacji

4. Jak doszło do zakończenia relacji?- 5 pucharów- on się na tej relacji zawiódł, uznał, że nie da rady czekać, mimo, że mu było źle, to pomyślał pesymistycznie, że to już koniec...

5. Co On myślał podczas zrywania?-rycerz mieczy- był wściekły, tak bardzo, że był w stanie ugodzić Ciebie najgorszymi słowami, jakie by mu do głowy przyszły, nie interesowały go Twoje uczucia w tamtej chwili

6. Co Ona myślała podczas zrywania?-świat(odwrócony)-że to już koniec...

7. Co On myśli o zerwaniu aktualnie? Królowa Buław -uważa Ciebie za kobietę rozrywkową, która się nim zabawiła

8. Co Ona myśli o zerwaniu aktualnie?Król Mieczy- że jest zimny, że nie liczył się za bardzo z jej uczuciami i, że się odciął

9. Jego myśli o Niej teraz?-10 denarów- że ma wszystko, że tak naprawdę ma pieniądze, jest spełniona i bezpieczna w swoim zyciu

10. Jej myśli o Nim teraz?KOCHANKOWIE-że pewnie kogoś sobie juz znalazł

11. Jego pragnienia związane z Nią?Sprawiedliwosc- żebyś kiedys znalazła się w takiej samej sytuacji, w jakiej on był, tak jakby chciał, żebyś poczuła to co on czuł

12. Jej pragnienia związane z Nim? 3 denarów- że sie przełamie, że nadal bedą kontakty i , że on da szansę na rozwój

13. Jak zrealizują się w przyszłości ich oczekiwania w byciu parą?-9 buław - ja bym tu dołozyła kartę jednak, bo z energii 9 buław mozna wyjśc, po jednej karcie widzę rozpamiętywanie tego co było, pielegnowanie bólu...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie interpretuję kart odwróconych, ale napiszę jak to czuję

 

1. Początkowa faza wspólnej relacji?-2 mieczy(odwrócone) -wewnętrzne napięcia i wahania - problemy ze znalezieniem wspólnego języka

 

2. Co się zmieniło od tamtej pory dla Niego? Królowa Mieczy-

odciął się od tego siłą swojego rozumu - zamknął się na uczucia

3. Co zmieniło się od tamtej pory dla Niej? 2 kielichów-

pragnienie stworzenia harmonijnej relacji

4. Jak doszło do zakończenia relacji?- 5 pucharów- wzajemne rozczarowania - zawiedzione nadzieje

 

5. Co On myślał podczas zrywania?-rycerz mieczy-

miał ochotę wybuchnąć- zrobić awanturę

6. Co Ona myślała podczas zrywania?-świat(odwrócony)-

zamknęła się we własnym świecie

7. Co On myśli o zerwaniu aktualnie? Królowa Buław-

tkwi uparcie przy swoich racjach

8. Co Ona myśli o zerwaniu aktualnie?Król Mieczy-

Zamrożenie uczuć - tylko chłód myślowy pozostał

9. Jego myśli o Niej teraz?-10 denarów- ładnie - jako o stabilnej kobiecie - przy której można znaleźć swoje miejsce

10. Jej myśli o Nim teraz?KOCHANKOWIE-wahania - jest na rozdrożu - nie wie co o tym myśleć

11. Jego pragnienia związane z Nią?Sprawiedliwosc- żeby uczciwie postąpić - może planuje jakiś formalny związek

12. Jej pragnienia związane z Nim? 3 denarów-czeka na nawiązanie harmonijnych relacji

13. Jak zrealizują się w przyszłości ich oczekiwania w byciu parą?-9 buław- stronienie od siebie, tkwienie w obawach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...