Jump to content

skrypt na kontakt/spotkanie i naprawe relacji

kalaff
 Share

Recommended Posts

wiam , czy moze mi ktoś pomoc bo czytałem i czytałem w koncu zdecydowalem sie zrobic skrypt raido tiwaz ansuz chcial bym by osoba zaczela kontaktowac sie ze mna spotkala i by nie czula do mnie urazy ktora urosla do wielkich rozmiarow postrzega mnie moja osobowosc inaczej niz jest ona rzeczywistosci ,byla ciezka przeszlosc po czym po dlugim czasie wrocilismy,wszystko jak by z przeszlosci wrocilo do niej,nie potrafila sie tego wyzbyc i gdzie twierdzila ze jest inaczej przez chwile bylo dobrze ale pewne schematy sie powtorzyly w panice i patrzac w przeszlosc bardzo zamknela sie w tym i nic nie dociera i nie przemawia do niej nawet kiedy czrno na bialym fakty mowia co innego ona twierdzi ze jest inaczej.jestem przerazony bo sie leka mnie nie chce rozmawiac widziec mnie ani znacjuz nigdy,to okropne nie wiem jak mam jej pomoc by byla spokojna,to tez nie odzywalem sie przez krotka chwile i w tym czasie zrobilem ten skrypt nie wiem czy jest on nadal wazny bo zadzwonilem do niej i znowu byla tragedia,wiec nie wiem czy to jest dobry skrypt odnosnie tej sytuacji i czy on zadziala kiedy skontaktowalem sie z nia a mialo byc inaczej,nie wiem czy mam zrobic nowy teraz juz jestem pewny ze nie bede sie odzywal i czekal az moze dojdzie do siebie i w koncu sie odezwie,czy ktos mi pomoze jaki skrypt byl by najlepszy i czy ten moze mogl by zostac i zacznie dzialac kiedy nabierze mocy i kiedy ja nie bede sie z nia kontaktowal?

Odizoluj się od niej raz na zawsze, tę zostaw w spokoju, poszukaj innej i tyle. I popracuj nad pisownią i prawidłową polszczyzną.

Naprawianie relacji międzyludzkich na siłę, niezależnie od użytych środków, nie przynosi zwykle pozytywnych skutków. Jeśli metody niemagiczne zawodzą, lepiej sobie odpuścić, niż używać magii.

tak wiem o tym i nie naciskam jej i dalem temu spokoj,ale czy skrypt nie stracil energi?kiedy zrobilem cos z pospiechcem bez przemyslenia i cos co bylo negatywne...wiem ze moja pisownia nie jest dobra,ale nie przywiazuje do tego uwagi a tez po co takie zwracanie o to uwagi przeciez przyczyny moga byc rozne prawda?poza tym liczy sie glownie tresc,wiec w pospiechu zapytalem to w czym potrzebowalem doradztwa :)ale dzieki..:) to druga taka sytuacja ostatnio wrocila a teraz juz mam slaba nadzieje,latwo sie mowi znajdz sobie inna ,a czy to szuka sie jak grzyby w lesie? skoro sercem kazda czescia ciala duszy jest sie przy tej osobie wiele lat,to nie jest tak,pozatym dla jedych mozliwe i latwe a dla innych mniej mozliwe i bardzo trudne..ok wiec ten mam spalic? i zrobic tylko ansuz,noi odsunac sie calkowicie to jasne...

Runy i "energia" to kompletnie różne bajki, nie mające z sobą nic wspólnego.

I starać się leczyć uzależnienie. Od człowieka można tak samo się uzależnić, jak od alkoholu czy nikotyny. Tyle że zwykle toksyczną stroną takiego układu jest sam uzależniony, a nie obiekt uzależnienia. Znajdź sobie jakąś pasję, która zapełni Ci czas bez niej.

wiem o tym ze to uzaleznienie,wiem tez co powinienem co jest dobre w takich przypadkach ale wiedziec nie znaczy potrafic,nie koniecznie jest tak ze jestem toksyczna strona tego,najgorsze sa poraszki z przeszlosci ktore wszystko przekreslily kiedy zaczynalo sie tak pieknie,nie wiem wydaje mi sie ze moze jest teraz jeszcze ktos i dlatego to wszystko juz na sam koniec tak sie stalo nie wiem juz sam ,jestem zdepresjonowany zmeczony nie mam sily na nic ani ochoty nie moge wziasc sie do kupy ,robie glupstwa ,jak ja mam znalesc pasje kiedy nie chce mi sie wstac z lozka wyjsc z domu....chcial bym z kims pogadac moze ktos prywatnie mogl by to dla mnie zrobic bede bardzo wdzieczny,bo jestem zbyt szczery a nie pasuje pisac na forum o takich sprawach...

• 5 weeks later...

Jestem tu nowa, i niewiem zabardzo jeszcze gdzie tu co znaleśc, ale chciałabym zeby ktos mi powróżył kiedy zajde w ciąże i jak potoczy sie moje życie