Skocz do zawartości

Tydzien Naleczki -klasyki !


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam karty na nowy tydzien ,pod kontekstem milosci ,pracy ,finansow i zdrowia .Karty z przelozenia potraktuje jako pierwsze 3 i beda sie one odnosic do niespodzianek . A wiec :

 

 

przełożenie 8 serce ,8 pik ,as trefl

niespodziewanie wypadną mi jakieś drobne lecz ważne zakupy może zw.na jakaś uroczystość rodzinna ?? krodki wyjazd ,przepełniony wieloma miłymi chwilami ? ;)

 

tydzień i love <3

 

9 serduszko,8 serduszko i krol pik

wydaje mi sie ze to sa dobre karty .a moze tylko chce zeby byly dobre ?

a widzę to tak :pan ( w krolu ) ma bardzo ciezki charakter a jego uczucia co do mnie sa szczere . 9 i 8 mowia a harmonii w związku szczerym i silnym uczuciu .powodzenie w milosci !

 

tydzieni praca

7 pik ,j serduszko,10 trefl

Zapowiada nieporozumienia ,duze problemy ,zamawianie sie i nieprzychylność osób trzecich duży stres .chyba warto zacząć szukać czegoś nowego i może w całkiem innej branży tu gdzie pracuje czuje sie niedoceniana i .....? w walecie natomiast czytałabym ze moje decyzje zawodowe sa kierowane pod kontem związku z moim partnerem ( ALE TU NIE WIEM CZY NE NACIĄGAM ZBYTNIO ,JAK ZWYKLE )

 

tydzien i kasa

 

krol karo ,7 serduszko ,j karo

 

tu nie wiem ! przyznam szczerze ze finanse ostatnimi czasy spędzają mi sen z powiek.wydaje mi sie ze w tym królu jest chec zarobienia kasy ,rozpoczęcia jakiegoś interesu w 7 natomiast przestroga a w zdobyciu szybkiej kasy i oszustwo ,nieuczciwość ,totalna klapa ?

 

Naleczka i zdrówko w tym tygodniu

 

dama serduszko ,as karo ,j trefl (0)

 

choroba w rod<inie ? niespodziewana ?

jeśli tak, bo nie wiem czy mogę się tu odnieść do damy -jako do całej rodziny ? ktoś w rodzinie będzie miał niespodziewany problem z płucami ?? a naleczka przemęczona i bez energia będzie w formie psychicznej dotykającej dna ? a moze w asie -wypadek jakis ?

 

Jak zwykle liczę na wasza pomoc i obiektywna korektę tego co nasmarowałam :) dziękować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

tydzień i love <3

9 serduszko,8 serduszko i krol pik

będziesz w najbliższym czasie cieszyła się z życia, roztaczała radość swą osobą, jednakże w połowie miesiąca najdą Cię z powodu meżczyzny emocje meiszane. Może być to ktoś z przeszłości dość emocjonalnie zdystanosowany albo po przejściach. Jeśli to aktualny partner (nie wiem jaki masz stan) to może być drobny spór słowny,po ktorym Pan może być ofucany,ale mu przejdzie ;)

 

tydzieni praca

7 pik ,j serduszko,10 trefl

w pracy wystrzegaj się ludzi pokrętnych, którzy są sympatyczni podczas otwartej rozmowy, a za plecami kombinują czy rozsiewaja plotki. Unikaj takich osób naile to możliwe.

 

tydzien i kasa

krol karo ,7 serduszko ,j karo

Jakiś Pan (może szef) zasili Ci konto miedzy 1-10 lipca. będziesz zadowolona z kasy i zaczniesz ochoczo planować wydatki zakupy. Będziesz w swoim żywiole hehe

 

Naleczka i zdrówko w tym tygodniu

dama serduszko ,as karo ,j trefl (0)

początkiem miesiąca zdrowie dobre, ale emocje czasem mogą się pojawiać,rozmyślanie jakieś,w połowie miesiąca odsuniesz od siebie nadmierne myslenie i staniesz się bardziej rzeczowa,a może nawet cięta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziękuję Daffne .czy mogę cie prosić o wytłumaczenie jak czytasz przybliżony czas ? ;) sama jakoś nie mogę do tego dojść .

przepraszam pomyłeczka...założyłam że rozklad jest na miesiąc hehehe w ciągu kilku dni będzię zasilenie. Do maksymalnie 7 dni.

 

Czas czytam wg liczby na karcie, ale zwracam też uwagę na historię jaką karty tworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
po tak profesjonalnej wrozbie Daffne, to ja nawet nie bede sie udzielac z moja interpretacja:D

 

eeee no, bez przesady. Zaraz się okaże, że połowa się nie sprawdziła więc wiesz...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to probuje:P

przełożenie 8 serce ,8 pik ,as trefl

niespodziewanie wypadną mi jakieś drobne lecz ważne zakupy może zw.na jakaś uroczystość rodzinna ?? krodki wyjazd ,przepełniony wieloma miłymi chwilami ? ;) -niespodziewany wyjazd w jakies ladne miejsce

 

tydzień i love <3

 

9 serduszko,8 serduszko i krol pik

wydaje mi sie ze to sa dobre karty .a moze tylko chce zeby byly dobre ?

a widzę to tak :pan ( w krolu ) ma bardzo ciezki charakter a jego uczucia co do mnie sa szczere . 9 i 8 mowia a harmonii w związku szczerym i silnym uczuciu .powodzenie w milosci ! pozytywne uczucia,radosc i ogolne zadowolenie z zycia,a co do pana pik, to sprawy beda sie ukladaly srednio ale powinno sie skonczyc pozytywnie

 

tydzieni praca

7 pik ,j serduszko,10 trefl

Zapowiada nieporozumienia ,duze problemy ,zamawianie sie i nieprzychylność osób trzecich duży stres .chyba warto zacząć szukać czegoś nowego i może w całkiem innej branży tu gdzie pracuje czuje sie niedoceniana i .....? w walecie natomiast czytałabym ze moje decyzje zawodowe sa kierowane pod kontem związku z moim partnerem ( ALE TU NIE WIEM CZY NE NACIĄGAM ZBYTNIO ,JAK ZWYKLE ) zamartwiasz sie i odczuwasz negatywne dzialanie osob wokol ciebie w pracy raczej,dlatego bedzie rozsadnie pomyslec nad czyms innym, walet kier tu chyba oznacza jakies nowe mozliwosci a 10trefl twoja niepewnosc w ktorym kierunku isc

 

tydzien i kasa

 

krol karo ,7 serduszko ,j karo

 

tu nie wiem ! przyznam szczerze ze finanse ostatnimi czasy spędzają mi sen z powiek.wydaje mi sie ze w tym królu jest chec zarobienia kasy ,rozpoczęcia jakiegoś interesu w 7 natomiast przestroga a w zdobyciu szybkiej kasy i oszustwo ,nieuczciwość ,totalna klapa ? mi sie tu widzi powodzenie w finansach za sprawa pana karo,ktory moze byc bliskim znajomym, mozesz otrzymac od niego wiadomosc , bedzie chcial ci pomoc

 

Naleczka i zdrówko w tym tygodniu

 

dama serduszko ,as karo ,j trefl (0)

 

choroba w rod<inie ? niespodziewana ?

jeśli tak, bo nie wiem czy mogę się tu odnieść do damy -jako do całej rodziny ? ktoś w rodzinie będzie miał niespodziewany problem z płucami ?? a naleczka przemęczona i bez energia będzie w formie psychicznej dotykającej dna ? a moze w asie -wypadek jakis ?

-tu poleglam :D, hm ale sie nie poddam:P to tak:moze cie troche pobolec glowa i sie przeziebisz, ale powinnas wyleczyc przeziebienie zeby nie weszlo ci na pluca

Jak zwykle liczę na wasza pomoc i obiektywna korektę tego co nasmarowałam :) dziękować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli krol to 13 ,7 to 7 a walet 11 np to jak to mam przykładowo liczyć i powiedz mi gdzie mogę doczytać o historii czy opierasz sie ma tarocie ? przepraszam ze sie tak dopytuje ale fajnie i szczegółowo określasz czas ;)

 

przepraszam pomyłeczka...założyłam że rozklad jest na miesiąc hehehe w ciągu kilku dni będzię zasilenie. Do maksymalnie 7 dni.

 

Czas czytam wg liczby na karcie, ale zwracam też uwagę na historię jaką karty tworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
jeżeli krol to 13 ,7 to 7 a walet 11 np to jak to mam przykładowo liczyć i powiedz mi gdzie mogę doczytać o historii czy opierasz sie ma tarocie ? przepraszam ze sie tak dopytuje ale fajnie i szczegółowo określasz czas ;)

 

tzn stawiajac rozkład można z góry określić ramy czasowe.Np. stawiasz rozkład na uczucia i ustalasz sobie sama z kartami, że na okres 3meisięcy i np. 1 karta to jeden miesiąc,2 karta drugi itp.

 

W powyższej sytuacji jednak pomijam karty krolewskie (jopki - króle)to są postacie określające osoby, nie wydarzenia. W tym przypadku 7 jako 7 dni ponieważ dalaś rozkład na tydzień :). Oj mam nadzieje, że nie namieszałam haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień i love <3

9 serduszko,8 serduszko i krol pik

będziesz w najbliższym czasie cieszyła się z życia, roztaczała radość swą osobą, jednakże w połowie miesiąca najdą Cię z powodu mężczyzny emocje meiszane. Może być to ktoś z przeszłości dość emocjonalnie zdystansowany albo po przejściach. Jeśli to aktualny partner (nie wiem jaki masz stan) to może być drobny spór słowny,po którym Pan może być ofucany,ale mu przejdzie ;)

 

WIEC TAK .FAKTYCZNIE TROSZKĘ SIĘ OBRAZIŁ NA MNIE MÓJ BYŁY " PRZYJACIEL " FACET Z KTÓRYM ŁĄCZA MNIE NIEDOKOŃCZONE SPRAWY FINANSOWE JEDYNIE ( z mojej strony ! ) Pan przyjechał i chyba liczył na jakieś zacieśnienie ponowne relacji Jemu akurat czy przejdzie czy nie to mnie " pikus " ;) ważne żeby oddal kasę i się może ofucac nadal . Noi od wczoraj sprzeczam się z partnerem ,to jest chyba " pochodna " wczorajszego rozkładu .

tydzieni praca

7 pik ,j serduszko,10 trefl

w pracy wystrzegaj się ludzi pokrętnych, którzy są sympatyczni podczas otwartej rozmowy, a za plecami kombinują czy rozsiewaja plotki. Unikaj takich osób naile to możliwe.

 

tydzien i kasa

krol karo ,7 serduszko ,j karo

Jakiś Pan (może szef) zasili Ci konto miedzy 1-10 lipca. będziesz zadowolona z kasy i zaczniesz ochoczo planować wydatki zakupy. Będziesz w swoim żywiole hehe

 

KONTO ZOSTAŁO POWIEDZMY ZASILONE ! POWIEDZMY ...bo nie tak jak tego oczekiwałam ;)

 

Naleczka i zdrówko w tym tygodniu

dama serduszko ,as karo ,j trefl (0)

początkiem miesiąca zdrowie dobre, ale emocje czasem mogą się pojawiać,rozmyślanie jakieś,w połowie miesiąca odsuniesz od siebie nadmierne myslenie i staniesz się bardziej rzeczowa,a może nawet cięta ;)

DOSŁOWNIE !

 

 

 

Daffne ,bardzo trafna interpretacja .Będę uzupełniała weryfikacje bo do końca tygodnia jeszcze troszeczkę zostało .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to probuje:P

przełożenie 8 serce ,8 pik ,as trefl

niespodziewanie wypadną mi jakieś drobne lecz ważne zakupy może zw.na jakaś uroczystość rodzinna ?? krodki wyjazd ,przepełniony wieloma miłymi chwilami ? ;) -niespodziewany wyjazd w jakies ladne miejsce

 

tydzień i love <3

 

9 serduszko,8 serduszko i krol pik

wydaje mi sie ze to sa dobre karty .a moze tylko chce zeby byly dobre ?

a widzę to tak :pan ( w krolu ) ma bardzo ciezki charakter a jego uczucia co do mnie sa szczere . 9 i 8 mowia a harmonii w związku szczerym i silnym uczuciu .powodzenie w milosci ! pozytywne uczucia,radosc i ogolne zadowolenie z zycia,a co do pana pik, to sprawy beda sie ukladaly srednio ale powinno sie skonczyc pozytywnie

 

tydzieni praca

7 pik ,j serduszko,10 trefl

Zapowiada nieporozumienia ,duze problemy ,zamawianie sie i nieprzychylność osób trzecich duży stres .chyba warto zacząć szukać czegoś nowego i może w całkiem innej branży tu gdzie pracuje czuje sie niedoceniana i .....? w walecie natomiast czytałabym ze moje decyzje zawodowe sa kierowane pod kontem związku z moim partnerem ( ALE TU NIE WIEM CZY NE NACIĄGAM ZBYTNIO ,JAK ZWYKLE ) zamartwiasz sie i odczuwasz negatywne dzialanie osob wokol ciebie w pracy raczej,dlatego bedzie rozsadnie pomyslec nad czyms innym, walet kier tu chyba oznacza jakies nowe mozliwosci a 10trefl twoja niepewnosc w ktorym kierunku isc

 

tydzien i kasa

 

krol karo ,7 serduszko ,j karo

 

tu nie wiem ! przyznam szczerze ze finanse ostatnimi czasy spędzają mi sen z powiek.wydaje mi sie ze w tym królu jest chec zarobienia kasy ,rozpoczęcia jakiegoś interesu w 7 natomiast przestroga a w zdobyciu szybkiej kasy i oszustwo ,nieuczciwość ,totalna klapa ? mi sie tu widzi powodzenie w finansach za sprawa pana karo,ktory moze byc bliskim znajomym, mozesz otrzymac od niego wiadomosc , bedzie chcial ci pomoc

 

Naleczka i zdrówko w tym tygodniu

 

dama serduszko ,as karo ,j trefl (0)

 

choroba w rod<inie ? niespodziewana ?

jeśli tak, bo nie wiem czy mogę się tu odnieść do damy -jako do całej rodziny ? ktoś w rodzinie będzie miał niespodziewany problem z płucami ?? a naleczka przemęczona i bez energia będzie w formie psychicznej dotykającej dna ? a moze w asie -wypadek jakis ?

-tu poleglam :D, hm ale sie nie poddam:P to tak:moze cie troche pobolec glowa i sie przeziebisz, ale powinnas wyleczyc przeziebienie zeby nie weszlo ci na pluca

Jak zwykle liczę na wasza pomoc i obiektywna korektę tego co nasmarowałam :) dziękować ;)

 

Dzięki Kotus ;) uzupełnię do końca tygodnia weryfikacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...