Skocz do zawartości

Jak rozpatrzą moją osobę/predyspozycje na ubiegające sie przeze mnie stanowisko?


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Post tyczy się pracy w innej firmie która bezpośrednio tyczy się moich kwalifikacji acz kolwiek po samej rozmowie telefonicznej trochę zwątpiłam..

Gdyż właścicielką salonu ma być znana linergwistka i ma byc na najwyższym poziomie.

Przesłałam parę zdjęć( mało ponieważ tylko tyle zdjęc na danej stronce się zmieściło) acz kolwiek sa zainteresowani moim porfolio(chcą zebym jeszcze dodatkowo wysłała inne zdjecia) i mam przyjechać na rozmowę,potem chcą zobaczyć jak pracuje. Oczywiscie firma daje możliwości ciagłego rozwoju :)

Mam skłonności do samobiczowania się,czasem i rezygnacji bo nie wierzę we własne siły.

 

Karty z netu,,

 

Jak rozpatrzą moją osobę/predyspozycje na ubiegające sie przeze mnie stanowisko?

 

obecna sytuacja-4 monet, 7 monet-Sa mnie ciekawi,moich umiejętności a potem sie okaże

najblizsza przyszłosc-Cesarzowa,2 buław-tutaj chyba moze bedą czekać na to az wyslę pozostałe zdjęcia..ale widać tutaj równiez moje wahania o to czy sie starać.

daleka przyszłosc-Moc, 5 denarów w tej dalekiej przyszłości to chyba tutaj widzę,że bedą mieli wysokie wymagania i dla nich zbyt mało wiedzy?

podsumowanie-As denarówno tak jest i nowa mozliwosc,ale

Odnośnik do komentarza
obecna sytuacja-4 monet, 7 monet-Sa mnie ciekawi,moich umiejętności a potem sie okaże

najblizsza przyszłosc-Cesarzowa,2 buław-tutaj chyba moze bedą czekać na to az wyslę pozostałe zdjęcia..ale widać tutaj równiez moje wahania o to czy sie starać.

daleka przyszłosc-Moc, 5 denarów w tej dalekiej przyszłości to chyba tutaj widzę,że bedą mieli wysokie wymagania i dla nich zbyt mało wiedzy?

podsumowanie-As denarówno tak jest i nowa mozliwosc,ale

 

Obecnie jest tak, ze oni jakby maja swoje wyobrazenia o tym, kto to ma byc i w Twoim przypadku zainteresowanie jest bardziej na zasadzie "a... zobaczymy kto to, zeby nie bylo, ze cos pominelismy", ale wazne tu bedzie, jak im sie tam zaprezentujesz. Powinnas uwypulic to, jak bardzo lubisz robic to, co robisz... to moze miec duze znaczenie... wlasnie to jak sie im zaprezentujesz. Bo oni na razie tak niemrawo w Twoim kierunku.

W najblizszej przyszlosci moze Cie czekac rozmowa jakas... moze z szefem tej firmy.

W dalszej widac czekanie na jakas decyzje... byc moze... i Twoje dociekanie, zabieganie o kontakt czy cos w tym stylu... popychanie sprawy.

 

Ostatecznie moze pojawic sie opcja wspolpracy... i pojawi sie szansa, zebys byla tu zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Sacralku ja mam cały tydzien zajety. Menadżer chciał mnie umówic na rozmowe na jutro ,ale ja mam terminarz pozapychany zatem przystało na takim etapie ,że:

1. Mam wysłać reszte zdjęć

2. Odezwać się a tydzien

Oni juz teraz zaczynają przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne i jeżeli kogos w tym czasie znajdą to trudno a jeżeli nie to bedzie na moją korzyść.

W zasadzie aż tak mi się nie "pali" trochę się boję. Nowi ludzie,nowe otoczenie,niewiadoma..

A ja swoje klienti zadowolone tez mam,także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło .

Bardziej kuszące byłoby dla mnie oczywiscie zdobycie jakiś nowych kwalifikacji i wiekszego doświadczenia.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...