Jump to content

fajny rozkladzik

koteczek29aw
 Share

Recommended Posts

Znazlam taki fajny rozkladzik:) na zycie uczuciowe-czy znajde partnera:) no to klade te karty:P

1 2 3

4 5 6

7

8

1. Jak jestem postrzegany/ a przez płeć przeciwną?-10 pik-chce duzo osiagnac, interesuje mnie glownie praca

2. Co powinienem/ powinnam wprowadzić do swojego życia?- dama karo-powinnam stac sie bardziej opiekuncza i wyrozumiala???

3. Czy mam wygórowane wyobrażenie o swoim wybranku?- walet karo-??? co tu wstawic :P

4. Co mnie blokuje na nowy związek?-as trefl-wpakowanie sie znowu w milosne klopoty, popelnienie tych samych bledow i rozczarowanie

5,6. Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś warty mojej uwagi?-9 kier,as pik-na to wyglada hm

Jeżeli tak to:

7. Czy coś z tego będzie?- walet trefl-jakas tam dobra przyszlosc?

8. Czy widoczne jest moje w miarę stabilne życie

z tą osobą?-dama trefl-ta osoba bedzie rodzinna i opiekuncza

i wracajac do punktu 7-czy cos z tego bedzie? jesli odpowiedz jest -"nie"to:

7. gdzie mam szukac partnera?

8.to, co przyniesie los, niespodzianka

ale chyba go w koncu znajde, tak wiec nic tu nie wstawialam

prosic o pomoc :D:poklon::hipnoza:

Edited by koteczek29aw

Znazlam taki fajny rozkladzik:) na zycie uczuciowe-czy znajde partnera:) no to klade te karty:P

1 2 3

4 5 6

7

8

1. Jak jestem postrzegany/ a przez płeć przeciwną?-10 pik-chce duzo osiagnac, interesuje mnie glownie praca

Jesteś wesoła i lubiana .Niepoprawna optymistka .Otoczenie postrzega cie jako osobę twardo stąpająca po ziemi .wiesz czego chcesz i obierasz kierunek na zdobycie tego .

2. Co powinienem/ powinnam wprowadzić do swojego życia?- dama karo-powinnam stac sie bardziej opiekuncza i wyrozumiala???

tu nie wiem jaka jestes i czego tam ci brak ; ) ale ja bym stawiała na więcej spokoju ,wiary w siebie i to ze, skazana jesteś mimo wszystko na sukces !

3. Czy mam wygórowane wyobrażenie o swoim wybranku?- walet karo-??? co tu wstawic :P

sadze ze nie ! podchodzisz lekko do sprawy pozwalasz wszystkiemu sie rozwijać dążysz do szczęścia, żyjesz chwila . to chyba inni patrzą na ciebie jako na ta która buja w chmurach ;)

4. Co mnie blokuje na nowy związek?-as trefl-wpakowanie sie znowu w milosne klopoty, popelnienie tych samych bledow i rozczarowanie

karta mowi o wielkiej chęci wejścia w związek . Niecierpliwość i twój egoizm .Jedyne czego sie boisz to to ze twój partner polegnie w przedbiegach !

5,6. Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś warty mojej uwagi?-9 kier,as pik-na to wyglada hm

no wygląda z połączenia ze tak ,będą jakieś randki i może jakieś bunga -bunga :)

Jeżeli tak to:

7. Czy coś z tego będzie?- walet trefl-jakas tam dobra przyszlosc?

chyba na poczatku bedzie to romans ,ktory bedzie sie bardzo fajnie rozwijall

8. Czy widoczne jest moje w miarę stabilne życie

z tą osobą?-dama trefl-ta osoba bedzie rodzinna i opiekuncza

będziesz ciągle szukała swego ideału .

i wracajac do punktu 7-czy cos z tego bedzie? jesli odpowiedz jest -"nie"to:

7. gdzie mam szukac partnera?

8.to, co przyniesie los, niespodzianka

ale chyba go w koncu znajde, tak wiec nic tu nie wstawialam

prosic o pomoc :D:poklon::hipnoza:

tak widzę to ja :)