Jump to content

samochód, krew, autobus


różyczkaa
 Share

Recommended Posts

Witam

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen, zastanawiam się czy on w ogóle może mieć jakieś znaczenie.

 

Początkowo śniło mi się, że byłam u znajomego na ulicy ale szukałam całkiem innego kolegi. Spotkałam moich rodziców, którzy mi powiedzieli, że jedziemy na weekend wynajętym samochodem. Bardzo mnie to zdziwiło, bo w domu są 4 auta i powiedziałam, że ja jadę swoim i nie będę jeździć cudzym golfem. Golf miał być niebieski. Mama się obraziła i gdzieś poszła a ja pogadałam z tatą i się rozeszliśmy. Poszłam do klubu dalej szukać tego kolegi, ale tam też go nie było, za to zaatakowały nas jakieś małe potworki, które wgryzały się w gardło i wypijały krew. Udało mi się jakimś cudem przeskoczyć nad tymi ludźmi i osłonic gardło kuflem, potworki mnie nie dopadły a ja uciekłam na ulicę.

 

Poszłam na autobus. Była straszna zima, samochodu nie mogły ruszyć przez śnieg. Stałam na przystanku z koleżankami i rozmawiałyśmy o tym, która ile kupiła fajerwerków na sylwestra, a ja powiedziałam że wcale, bo zawsze jest tego tyle, że nie będę kupowała. Dookoła nas też strzelały fajerwerki. Patrzyłam w niebo i widziałam gwiazdy, które zaczęły spadać na ziemie i się okazało, że mają formę kul z drucików, takich jakby okrągłych, ozdobnych klateczek, otwieranych na pół. Znalazłam takie 3 i zebrałam je, jednak dwie pierwsze w połowie znikły. Cały czas czekałam na ten autobus, który nie przyjeżdżał, a jak już podjechał to miałam problem żeby wsiąść do niego bo były drzwi tak wysoko a w nich stały 2 miski, jedna w drugiej :icon_smile2: Tu się obudziłam bo telefon zadzwoni :) Istne wariactwo w tym śnie. Proszę o interpretacje, jeśli w ogóle to coś oznacza

Edited by OazaSpokoju
Link to comment
Share on other sites

Masz trudności w podjęciu jakiejś decyzji ponieważ trudno ci wybrać miedzy 2 stronami ( może jakiś konflikt uczuciowy ? rodzice próbują wybrać ci partnera ?problemy z przyjacielem ?)masz jakieś obawy ale możesz być nie do końca ich świadoma , chcesz zacząć wszystko od nowa i być niezależna ale by to osiągnąć potrzebujesz kogoś kto ciebie pokieruje ; )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...