Jump to content

pani bliżniak + pan waga :))))


kkosma

Recommended Posts

Guest truskawka

To bardzo dobrana para. Tworzą związek harmonijny i zgodny. Oboje nie lubią się nudzić, razem będą więc stałymi bywalcami ciekawych kawiarni, klubów, kin czy teatrów. Pan Waga będzie dogadzał i zgadywał pragnienia swojej partnerki. Pani Bliźnięta będzie dostarczać partnerowi coraz to nowych rozrywek i artystycznych inspiracji. Oboje nie są małostkowi i nie przykładają wagi do szczegółów. Nie będą więc kłócić się czy na siebie obrażać. Pani Bliźnięta powinna wziąć na siebie rolę osoby decydującej i dominującej w związku. Aby związek przetrwał długo, powinni po pierwszym okresie fascynacji zamieszkać ze sobą. Inaczej ich miłość przerodzi się w przyjaźń, a seksualna fascynacja przeniesie się na innych partnerów.

 

Źródło opisu to: Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Jesteście oboje bardzo towarzyscy. Spotkania, dyskusje to Wasze ulubione zajęcia. Łączy Was racjonalizm i rozsądek, dlatego łatwo potraficie się zrozumieć. Rozważając problemy, staracie się ujmować je logicznie i przestrzegać zasady równości oraz sprawiedliwości. Czasem trudno jest Wam podjąć stanowczą decyzję.

 

Łączą Was wspólne zainteresowania i podobne postrzeganie rzeczywistości. Inteligencja, błyskotliwość i opanowanie to cechy, które cenicie w sobie nawzajem. Twój partner uwielbia rozmawiać, polemizować i gdyby można, dyskusjom nie byłoby końca. Ty zaś, troskliwie pielęgnując Wasz związek, zawsze gotowa jesteś na kompromis. Nie ma sytuacji, z której nie znalazłabyś wyjścia.

 

Źródła opisów to: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...