Jump to content

Gwiazdy, skok, Jezus, Bóg, droga, las, krew, przyjaciel


definicja
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Wczoraj miałam dziwny sen nad którym znaczeniem zastanawiam się po dziś dzień. Proszę, zinterpretujcie go dla mojego świętego spokoju jak najszybciej :)

 

 

Obudziłam się podczas pięknej nocy. Wyszłam na balkon. Popatrzyłam na niebo: zwróciła moją uwagę jedna jasna gwiazda. Świeciła, po czym spadła. Stanęłam na skraju balkonu (nie miał balustrad) i skoczyłam. Najpierw byłam bardzo wysoko, ale szybko spadałam. Zamknęłam oczy. Gdy je otworzyłam byłam w pięknym domu (ściany były wykonane z jakby wykładziny z której były także wykonane w kilku pokojach w domu w którym spędziłam dzieciństwo). Przeszłam kilka schodów i zobaczyłam małego Jezusa koło kosza na bieliznę. Zaczęłam się modlić a potem go przytuliłam i pojawił się Bóg i powiedział mi po angielsku: "Krocz drogą swoich pasji. Nie rezygnuj z marzeń - nawet tych trudnych. Walcz. Upadniesz, ale zawsze powstań. Szukaj Boga. Wyjdź do ludzi i otwórz serce." Później zawiązał mi oczy i pojawiłam się na krętej drodze z przeszkodami. Szłam kawałek a przede mną pojawił się las. Z dwoma drogami łatwą na lewo i trudną na prawo. Nie wiedziałam co robić i zaczęłam wzywać Boga. Pojawił się napis, który towarzyszy mi przez całe życie: "Two roads divegred in the wood and I-- I took this less traveled" Wybrałam tę trudniejszą drogę. Gdy wyszłam z lasu moje kolana krwawiły, cały czas potykałam się. Upadłam. Nie wiedziałam czy dam radę wstać. Mój przyjaciel (od jakiegoś czasu mam wrażenie, że być może łączy nas coś więcej) położył mi rękę na ramieniu i pomógł wstać. Później wziął mnie na ręce i zaniósł w stronę mgły - końca drogi.

 

 

 

Rano obudziłam się ze łzami w oczach. Cała byłam zziajana i zszokowana. Trochę przestraszona całą sytuacją. Ale poczułam taką wspaniałą pustkę w środku. Rozmyślałam nad interpretacją w każdej wolnej chwili i teraz już nie mogę myśleć nad niczym innym. Pomóżcie mi proszę, bo sama nie mogę nic sensownego wymyślić :)

 

Proszę pomóżcie mi.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Moje zdanie jest krótkie! Masz odp. "Krocz drogą swoich pasji. Nie rezygnuj z marzeń - nawet tych trudnych. Walcz. Upadniesz, ale zawsze powstań. Szukaj Boga. Wyjdź do ludzi i otwórz serce." Zycie nie raz da ci baty, nie raz będzie rzucać kłody pod nogi , ( świat jest piękny , ale trudny .... ) ale ty musisz wstać z kolan i iść dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...