Jump to content

Bardzo proszę o interpretację 2 związków partnerskich


martitt
 Share

Recommended Posts

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum. Znalazłam się ostatnio w zagmatwanej sytuacji. Mam wrażenie, że nie ma tu dobrego wyjścia i każde rozwiązanie jest złe.

Prosze o podpowiedź, z kim ja powinnam się związać i który zwiazek miałby większe szanse na przetrwanie.

Ja mam na imię Marta i urodziłam się 20.02.1985r. Natomiast panów mam do wyboru dwóch: Adam ur. 05.07.1984r.- (mój mąż, pobraliśmy się 20.09.2008r.- obecnie jesteśmy w separacji, mamy syna ur. 29.07.2009r.) i Paweł ur. 19.02.1961r. (poznałam go 1.02.2013r.).

To dla mnie bardzo ważna sprawa. I być może chodzi o życiową decyzje.

Proszę o pomoc, bo nie wiem, co robić, a dla bezpieczeństwa odsunęłam narazie od siebie obydwóch, celem poukładania sobie w głowie.

Z góry serdecznie dziękuję znawcom tematu! I pozdrawiam oczywiście!

Edited by martitt
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest stagnacja

Marto taką życiową decyzję powinnaś podjąć w zgodzie ze sobą, nie sugerując sie niczym innym tylko własnymi uczuciami.

Ja tylko napisze jak to wygląda wg numerologii.

Twoja Droga Życia ma wibracje 9, Adama - 7 a Pawła - 9.

Z Adamem przerabiałaś karme dotyczącą związków 7/16. Ty jesteś dziewiątką więc ogólnie przyjeło sie, że 9 są raczej neutralne, to Twoi partnerzy przerabiają z Tobą karmę, to są raczej lekcje dla nich. Adam ma w swojej DŻ dług 16 więc to dług zaciagnięty wobec związku i rodziny - w poprzednich wcieleniach mógł odpuścić, poddać sie, przy pojwieniu sie problemów nie walczyć o związek tylko porzucić rodzinę lub rozstać sie z własnej woli żeby zrealizować wg niego wyższe cele. Teraz to jemu powinno bardziej zależeć (lub tak jest) żeby trwać i pracować nad relacją. Dlatego typowe jest, że siódemka nie powinna wiązać sie na stałe przed 30-35 rokiem życia dopiero aż nabierze odpowiednio dużo życiowego doświadczenia i będzie chciała pracować nad związkiem nie popełniając już dawnych błędów. Z resztą Ty masz bardziej życiowe, praktyczne podejście do życia więc w tych kwestiach możecie sie troche rozmijać. On jest dosyć wrażliwy, może sobie emocjonalnie nie radzić z problemami, popadać w nałogi. Jest jeszcze w I Punkcie zwrotnym - 3/12 problemy uczuciowe ale też to jest jeszcze czas poznawania nowych ludzi, spotkań towarzyskich i na pewno nie stabilizacji (tym bardziej przy cyklu 7). Ty już jesteś pod wpływem drugiego cyklu i punktu zwrotnego, w poprzednim okresie byłaś bardziej nastawiona na materialną sferę, na budowanie solidnych podstaw a teraz będziesz otwarta na duchową stronę i na relacje partnerskie również. Teraz możesz stworzyć związek na całe życie. Twój mąż zaczyna wchodzić teraz już we wpływy innych liczb dlatego te wasze cele życiowe mogą sie zaczynać rozmiajać, tak czasami bywa i stąd właśnie myśli o rozstaniu. On teraz w piątce tym bardziej będzie miał zmiany. Może nawet wyjeżdżać (cykl 5 i IIpz 9). To raczej nie będzie stabilny czas dla niego, raczej obfituje w różnorodne doświadczenia i zmiany także przy tym pz 9 bardzo możliwe, że jednak dojdzie między wami do rozstania. Ale wszystko zależy od was, jeśli zechcecie popracować nad waszym małżeństwem, dojdziecie do wspólnych kompromisów możecie odbudować tą relację. Data waszego ślubu ma wibrację 3 więc też może sugerować o pojawieniu sie kogoś jeszcze i przerwaniu tej relacji. Z synkiem oboje macie karme - Adam - 9 a Ty - 11 więc przy tej 9 u niego może być właśnie rozstanie i wychowywanie na odległość. A u Ciebie karma z dzieckiem dosyć trudna. Możecie mieć w przyszłości konflikty, mocna ta relacja będzie, nawet czasem zbyt mocna jak na relacje rodzic -dziecko. Możesz np go za bardzo rozpieścić, wychuchać tym bardziej, że to wrażliwe dziecko, dwójeczka to kobieca energia. Lub odwrotnie możesz być od niego silniejszą osobowością, i on będzie jakby z Tobą rywalizował. Wasze dziecko jest teraz w cyklu formującym 7 i I punkcie zwrotnym 9 - to może być trudny okres dorastania ale jednocześnie okoliczności sprawią, że stanie sie samodzielny i niezależny chociaż może nie raz czuć sie samotny.

Z Pawłem też tworzycie relację karmiczną 11 Twój dzień ur to jego droga życia. To jest przede wszystkim bardzo silna relacja, bardzo energetyczna. Dzień waszego poznania sie ma wibracje 9 to może świadczyć o przeznaczeniu, że jesteście swoim dopełnieniem i razem moglibyście stworzyć bardzo harmonijny układ. On dodaje Ci pozytywnej energii, wasza relacja byłaby oparta również na przyjaźni na zasadzie pokrewieństwa dusz. Związek 11 często jest poddawany trudnym próbom, bywają rozstania nawet na długi czas i powroty. Obaj panowie mają taki sam klucz wcielenia 3 więc również potrafią oczarować partnerkę ale nie sprzyja to trwałym relacjom. Paweł jest jeszcze w drugim cyklu 1 i wchodzi już we wpływy IV Punktu Zwrotnego również o wibracji 1. To jest dla niego nowy początek. Zaczyna wszystko od nowa co obecnie na jego etapie po wileu doświadczeniach może nie być trudne ale zawsze w wibracji 1 chodzi przede wszystkim o to aby być aktywnym i jak najwięcej działać samodzielnie pomimo niesprzyjających okoliczności bo bierność może byc ukarana. On ma mocną osobowość. On teraz zaczyna wszystko od zera więc możliwe, że dlatego właśnie teraz pojawiłaś sie na jego drodze. U Ciebie też są zmiany. Ty w tym punkcie zwrotnym 7 możesz sie czuć w związkach osamotniona w pewnym sensie lub sama możesz potrzebować czasem samotności ale to też dobry moment na duchowe przemiany, analizę swoje życia.Nie jestem pewna czy z Pawłem stworzysz trwały związek na jakim Ci zależy ale na pewno jest to bardzo silna relacja, z której ciężko Ci bedzie zrezygnować. Być może będziecie musieli pokonać sporo przeszkód żeby być razem jeśli sie na to zdecydujecie więc też może nie być łatwo. Sama powinnas zdecydować czy warto spróbować odbudować relację z mężem czy lepiej otworzyć sie na coś nowego. Obaj panowie mogą być jeszcze jakiś czas obecni w Twoim życiu.

Link to comment
Share on other sites

Stagnacjo!

Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich zdolności. Wszystko dokładnie się zgadza. Co do słowa.

Pewnie jeszcze długo będę się plątać między tymi dwoma Panami.

Za kilka dni wyjeżdżam z synkiem. Mam nadzieję, że to dobra decyzja. Gdyby mój mąż nie miał problemu z alkoholem, nie zawahałabym się odbudować nasze uczucie. Może po 30 roku życia zmądrzeje i przemyśli pewne swoje zachowania. Ja na razie muszę myśleć o swoim dziecku i o sobie, bo całe dotychczasowe życie myślałam o nim.

Stagnacjo, nie rozumię, dlaczego Paweł ma drogę życia 9??? Mi wychodzi 2. Myślę, że to pomyłka, ponieważ dalej zgadza mi się ta relacja karmiczna z Pawłem 11 (9+2).

Relacja z synkiem również się zgadza. Obydwoje mamy silne charaktery i obydwoje jesteśmy uparci, więc ciężko nam się porozumieć.

Jeszcze raz serdeczne dzięki!!! Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...