Skocz do zawartości

Takie tam drobne...


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Co się zadzieje między mną a Panem, przed końcem tego tygodnia?

 

Kochankowie--2 Denary--Sąd raczej nie wiele. Trochę naskoczyłam na pana, okazało się, że nie całkiem słusznie..

Weryfikacja w Poniedziałek

Odnośnik do komentarza

No ja bym w tym sądzie widziała pojednanie i pogodzenie się :-) ..tylko tam wychodzi wieża w podsumie..Tak jakbyście mieli zacząć budować wszystko od nowa,na zupełnie nowych zasadach..Dalej w podsumach wychodzi księżyc, głupiec i umiarkowanie..Waszą relację ogarnęła ciemność i nie wiecie jak z niej wyjść..Ale w głupcu widzę chęć zaczęcia wszystkiego od nowa, umiarkowanie mówi, że pogodzicie się, ale potrzebna jest spokojna, konstruktywna rozmowa (bez wzajemnego oskarżania się, wyrzutów i pretensji) na temat potrzeb obu stron-jak mogą one być zrealizowane bez uszczerbku dla drugiej osoby..Potem znowu wychodzi księżyc i umiar..Musicie być szczerzy, otworzyć się przed drugą osobą, chociaż to nie jest łatwe. Każde z Was tworzy jakąś zasłonę dymną wokół siebie i to prowadzi do nieporozumień, musicie jasno i spokojnie umieć wyrażać swoje potrzeby..Ostatnią podsumą jest koło, czyli los się odwróci..Jeśli teraz jest nieciekawie-to będzie dobrze! ..Przechodzicie obecnie przez okres walk w związku, każde z Was bada granice,do której może się posunąć..To jest potrzebne żeby ustalić reguły rządzące w Waszej relacji, ale zamiast robić podchody, można szczerze i otwarcie pogadać :-)

 

W kochankach i 2 denarów widzę konieczność podjęcia decyzji..Ale tak jak pisałam-mi osobiście sąd zawsze przynosi zmianę na lepsze, w sytuacji konfliktowej zawsze zapowiada pomyślne rozwiązanie i pogodzenie się :-)

Edytowane przez Fall
Odnośnik do komentarza

Pogodzenie, już nastąpiło. Zdjęłam korone i sama szczerze wytłumaczyłam o co mi chodziło. Teraz piłeczka jest po stronie pana. On do tego podszedł chyba bardziej na luzie niż ja, bo wcale pretensji do mnie nie miał. Przynajmniej tak twierdzi.

Będzie co ma być. Pełna weryfikacja w pon ;DD

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Co się zadzieje między mną a Panem, przed końcem tego tygodnia?

 

Kochankowie--2 Denary--Sąd raczej nie wiele. Trochę naskoczyłam na pana, okazało się, że nie całkiem słusznie..

Weryfikacja w Poniedziałek

Według mnie albo się spotkacie, albo o czymś Ci powie - lub dowiesz się (o czymś istotnym)...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...