Skocz do zawartości

Wyjazd -klasyki .


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości i dla weryfikacji bo nawet nie dopuszczam myśli ze nie będzie fajnie ! wyjeżdżam do mojego " r " wymyśliłam sobie prezent dla niego na urodziny i potrzebuje to teraz juz i natychmiast załatwić

 

jak przebiegnie ogolnie wyjazd ?

 

As serducho ,7 trefl ,As karo

 

powinnam ostrożnie podchodzić do ludzi as z 7 to chyba nieładne połączenie ? i jakies kłopotliwe informacje ??

 

co dobrego sie wydarzy ??

 

8 karo ,10 pik,9 trefl nie wiem bo juz sie zdenerwowałam !!

 

co złego sie wydarzy ?

 

dama serce ,dama pik ,9 serce ???

 

układ ogólnie każe mi czekać by uniknąć niebezpieczeństwa ,kłótni i niepowodzeń . :( o.. a dama pik i 9 to fałszywy romans !!

no i cały optymizm poszedł sie ...... schować :(

jeśli ktoś będzie tak miły i spojrzy będę bardzo wdzięczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, gdyż nie mam na nią czasu, zresztą, gdyby moja interpretacja różniła się od Twojej to na pewno bym ją umieściła. A tak to po co się powtarzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha uwielbiam Was :D

 

Dzisiaj nie dam rady wtrącić wszędzie swoich 3 groszy :D, ale obiecuje zrobić to jutro :)

 

Miłego dnia kochane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości i dla weryfikacji bo nawet nie dopuszczam myśli ze nie będzie fajnie ! wyjeżdżam do mojego " r " wymyśliłam sobie prezent dla niego na urodziny i potrzebuje to teraz juz i natychmiast załatwić

 

jak przebiegnie ogolnie wyjazd ?

 

As serducho ,7 trefl ,As karo

 

powinnam ostrożnie podchodzić do ludzi as z 7 to chyba nieładne połączenie ? i jakies kłopotliwe informacje ?? Wszystko będzie ok, ale ta 7 trefl, przy asie karowym, może sygnalizować, kłopoty natury finansowej, nie tyle kradzież, co po prostu kupienie czegoś trefnego, co za chwilkę się rozsypie.

 

co dobrego sie wydarzy ??

 

8 karo ,10 pik,9 trefl nie wiem bo juz sie zdenerwowałam !! No tak jakbyś miała tam dostać propozycję nowego zatrudnienia, lub zrobienia czegoś co przyniesie Ci pewne zyski. Prócz tego, mile i sielankowo spędzony czas. Jako rada wypadła Ci tutaj 9 treflowa, powinnaś starać się zwracać większą uwagę, na to co on będzie chciał. Jakieś zachcianki. I starać się w miarę możliwości iść na kompromisy :D

 

co złego sie wydarzy ?

 

dama serce ,dama pik ,9 serce ??? Nalka tu nie tyle kłopoty uczuciowe, co zdrowotne. Ja to odczytuje dama kier - dama pik / dama pik - 9 pik / 9 pik - dama kier. I niestety jedyne co tu razi w oczy to właśnie kłopoty w podróży, przy czym dama pik informuje, o tym, że będą one związane ze zdrowiem. Nie podobają mi się te karty :( W sprawach uczuciowych nic złego tu nie widać, ale niestety w zdrowiu brzydko.

 

układ ogólnie każe mi czekać by uniknąć niebezpieczeństwa ,kłótni i niepowodzeń . :( o.. a dama pik i 9 to fałszywy romans !!

no i cały optymizm poszedł sie ...... schować :(

jeśli ktoś będzie tak miły i spojrzy będę bardzo wdzięczna .

 

Tyle ode mnie, choć pokrywa się z Twoim :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ode mnie, choć pokrywa się z Twoim :))

 

As serducho ,7 trefl ,As karo

 

powinnam ostrożnie podchodzić do ludzi as z 7 to chyba nieładne połączenie ? i jakies kłopotliwe informacje ?? Wszystko będzie ok, ale ta 7 trefl, przy asie karowym, może sygnalizować, kłopoty natury finansowej, nie tyle kradzież, co po prostu kupienie czegoś trefnego, co za chwilkę się rozsypie.

tu niby możemy sie podczepić pod zakupy rzeczy drobnych mało potrzebnych ;) ( roślinki do ogródka )

 

co dobrego sie wydarzy ??

 

8 karo ,10 pik,9 trefl nie wiem bo juz sie zdenerwowałam !! No tak jakbyś miała tam dostać propozycję nowego zatrudnienia, lub zrobienia czegoś co przyniesie Ci pewne zyski. Prócz tego, mile i sielankowo spędzony czas. Jako rada wypadła Ci tutaj 9 treflowa, powinnaś starać się zwracać większą uwagę, na to co on będzie chciał. Jakieś zachcianki. I starać się w miarę możliwości iść na kompromisy :D

rozmowa o pracy byla !! faktycznie !!! Ciasteczko ,wiesz jak jest ;) zawsze si chce dla drugiej osoby dobrze, która ci zapukała w serducho i spełnia sie w granicach rozsądku oczywiście, tej osoby pragnienia. A czy moze tu chodzic bardziej o obserwowanie i czytanie twarzy tej drugiej osoby ?? wiesz o czym mowie ze czasem oczy potęgują emocje i słowa które z ust sie wydobywają nie maja juz żadnego znaczenia ???

 

co złego sie wydarzy ?

 

dama serce ,dama pik ,9 serce ??? Nalka tu nie tyle kłopoty uczuciowe, co zdrowotne. Ja to odczytuje dama kier - dama pik / dama pik - 9 pik / 9 pik - dama kier. I niestety jedyne co tu razi w oczy to właśnie kłopoty w podróży, przy czym dama pik informuje, o tym, że będą one związane ze zdrowiem. Nie podobają mi się te karty :( W sprawach uczuciowych nic złego tu nie widać, ale niestety w zdrowiu brzydko.

 

raczej nie bylo wszystko ok . mialam niesmak po wcześniejszej kłótni ,wyjechałam dzień później w ostatniej chwili .później jeszcze sie dołożyło coś tam o czym wcześniej wspomniałam ii tak sobie bylo . Niby fajnie bylo ,on bardzo sie stara ale....... Aaaaa byliśmy tez zaproszeni na kolacje do jego przyjaciol .Dzięki Ciasteczko, jesteś wielka :poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...