Jump to content

Ona Ryby - On Panna


kamii1303

Recommended Posts

Ma ktoś coś do powiedzenia na ten temat? Jestem zwiazana z 3-cia Panna w moim życiu i musze powiedziec, ze jest inny od dwoch poprzednich, chciaż niektore cechy sa niezmienna. :) Np. upor, zdecydowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

To para przyciągających się przeciwieństw. Pani spod Ryb zachwyci partnera spod Panny marzycielskim spojrzeniem i nieuchwytnym urokiem. Pod wpływem jej spojrzenia świat stanie się lepszy i bardziej kolorowy. Pan Panna zaimponuje partnerce zdrowym wyglądem, silnym charakterem i niezłomnymi zasadami. Pan Panna ma trzeźwe i praktyczne podejście do życia. Na co dzień może mu być trudno wytrzymać z bałaganiarską i nieprzytomną Rybą. Aby związek mógł trwać długo i szczęśliwie, oboje muszą dużo zmienić w swoim zachowaniu. Pani Ryba musi nauczyć się porządku i nie zapominać o ważnych sprawach. Pan Panna natomiast musi stać się bardziej romantyczny i wrażliwy na potrzeby partnerki.

 

Źródło opisu: Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Twój partner lubi czystość i porządek, ceni życie w miłym dla oka, przyjemnym otoczeniu. Dlatego może niepokoić go Twoje zamiłowanie do chaosu i życiowa beztroska. On jest bardzo krytyczny, sam zmierza do doskonałości i ustala surowe kryteria w ocenie postępowania innych ludzi. Często będziecie mieć kłopoty ze wspólnym podejmowaniem szybkich decyzji.

 

źródło opisu: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

 

Ty starasz się wszystko wokół organizować i poukładać, źle się czujesz w atmosferze chaosu. On z kolei przyjmuje wszystko ze spokojem, traktując sprzeczności i przeciwieństwa jako coś naturalnego i nie próbuje ich godzić. Jest niezdyscyplinowanym marzycielem i to bardzo Cię denerwuje, ale również... pociąga.

 

Źródło opisu: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Z przeciwienstwami sie zgodze, ale co do porzadku i chaosu jest dokladnie na odwrot;p Ja lubie porzadek, zawsze wiem gdzie co lezy, musze miec wszystko poukładane (za wyjatkiem, kiedy dopada mnie LEŃ), a on to straszny bałaganiarz, słowa "gdzie ja to polożyłem", albo "skarbie, pomóż mi znaleźć..." słyszę prawie codziennie, hehe.

Podoba mi się to, jego trzeźwe i logiczne spojrzenie na różne sprawy, silny charakter, jego mocne stapanie po ziemi, wręcz potrzebuje takiej osoby, bo sama zazwyczaj bujam w obłokach i zbyt optymistycznie podchodze lub beztrosko patrze na niektóre sprawy, hehe i wiem, że go to czasem denerwuje, ale po prostu taka moja natura ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, przydałoby mu się jeszcze troszke więcej romantyzmu, choć sam uwaza siebie za wystarczająco romantycznego. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...