Skocz do zawartości

Ona Ryby - On Panna


kamii1303

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś coś do powiedzenia na ten temat? Jestem zwiazana z 3-cia Panna w moim życiu i musze powiedziec, ze jest inny od dwoch poprzednich, chciaż niektore cechy sa niezmienna. :) Np. upor, zdecydowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

To para przyciągających się przeciwieństw. Pani spod Ryb zachwyci partnera spod Panny marzycielskim spojrzeniem i nieuchwytnym urokiem. Pod wpływem jej spojrzenia świat stanie się lepszy i bardziej kolorowy. Pan Panna zaimponuje partnerce zdrowym wyglądem, silnym charakterem i niezłomnymi zasadami. Pan Panna ma trzeźwe i praktyczne podejście do życia. Na co dzień może mu być trudno wytrzymać z bałaganiarską i nieprzytomną Rybą. Aby związek mógł trwać długo i szczęśliwie, oboje muszą dużo zmienić w swoim zachowaniu. Pani Ryba musi nauczyć się porządku i nie zapominać o ważnych sprawach. Pan Panna natomiast musi stać się bardziej romantyczny i wrażliwy na potrzeby partnerki.

 

Źródło opisu: Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Twój partner lubi czystość i porządek, ceni życie w miłym dla oka, przyjemnym otoczeniu. Dlatego może niepokoić go Twoje zamiłowanie do chaosu i życiowa beztroska. On jest bardzo krytyczny, sam zmierza do doskonałości i ustala surowe kryteria w ocenie postępowania innych ludzi. Często będziecie mieć kłopoty ze wspólnym podejmowaniem szybkich decyzji.

 

źródło opisu: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

 

Ty starasz się wszystko wokół organizować i poukładać, źle się czujesz w atmosferze chaosu. On z kolei przyjmuje wszystko ze spokojem, traktując sprzeczności i przeciwieństwa jako coś naturalnego i nie próbuje ich godzić. Jest niezdyscyplinowanym marzycielem i to bardzo Cię denerwuje, ale również... pociąga.

 

Źródło opisu: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeciwienstwami sie zgodze, ale co do porzadku i chaosu jest dokladnie na odwrot;p Ja lubie porzadek, zawsze wiem gdzie co lezy, musze miec wszystko poukładane (za wyjatkiem, kiedy dopada mnie LEŃ), a on to straszny bałaganiarz, słowa "gdzie ja to polożyłem", albo "skarbie, pomóż mi znaleźć..." słyszę prawie codziennie, hehe.

Podoba mi się to, jego trzeźwe i logiczne spojrzenie na różne sprawy, silny charakter, jego mocne stapanie po ziemi, wręcz potrzebuje takiej osoby, bo sama zazwyczaj bujam w obłokach i zbyt optymistycznie podchodze lub beztrosko patrze na niektóre sprawy, hehe i wiem, że go to czasem denerwuje, ale po prostu taka moja natura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...