Skocz do zawartości

statki, lodz podwodna...


Ineska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

rzadko pamietam co mi sie snilo,ale ten sen zapadl mi gleboko w pamiec...

byl dziwny...:)

 

Dojechalam na miejsce , i wychodzac na wysuniety pagorek ujrzalam mnostwo zakotwiczonych statkow.

Byly w bardzo dobrym stanie, i ogromne , i mniejsze.

Przede mna byla lodz podwodna, ktora zwrocila moja uwage. Zaczela sie zanurzac , a po zanurzeniu

zaczela sie powoli wynurzac. Tyle ze coraz bardziej i bardziej.

Bedac na pagorku stalam za jakac barierka na ktorej trzymalam rece.

Lodz wynurzajac sie i robiac sie coraz wieksza zblizala sie do mnie coraz bardziej.

Zatrzymala sie dopiero przy moch rekach, tak ze ja prawie poczulam .

 

Nie bylam przestraszona, raczej zdziwiona ze jest tak blisko mnie. Woda byla czysta i byla pogoda.

 

Czy ktos pomoze mi w interpretacji tego snu..?:)

Dziekuje...

Edytowane przez Ineska
dodanie duzych liter i podzial na zdania..:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że dojechałaś na miejsce, więc mówimy o podróży. Podróże w snach często oznaczają rozwój człowieka, drogę jaką pokonuje. Efektem te drogi jest wejście na górę - w wielu legendach na górze znajdują się trudno dostępne, ale wiele warte przedmioty. To typowy temat bajek - bohater musi wejść na górę i coś zdobyć. W twoim przypadku zdobyłaś perspektywę, widoki na przyszłość, świadomość tego, że jest wiele różnych dróg w życiu - stąd te statki. Każdy zabierze cię gdzie indziej, każdy jest inny. Ludzie dookoła ciebie też mają swoje drogi i swoje statki, też każdy jest inny. Trzeba naprawdę wysoko wejść, żeby to zrozumieć.

Twój aktualny środek transportu to łódź podwodna, oznacza to drogę wgłąb siebie i poznanie siebie. Dobry początek, zwłaszcza obiecujące jest to, że woda, czyli podświadomość wygląda na czystą. Rzecz jasna potem tak łatwo nie będzie, ale ważne żeby zacząć się poznawać, a potem iść cały czas naprzód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...