Skocz do zawartości

Zawodowo-rozkład porównawczy+ weryfikacja.


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodowo porównawczo z zakresu który mnie najbardziej interesuje,ale tak patrzac na te karty to czarno to wszystko widze??? Oczywiscie z weryfkacja.

Proszę o pomoc.

 

Umiejętności zawodowe/doświadczenie z zakresu makijażu permanentnego- 2 mieczy, 5 buław, śmierc-dociągnela,Król Pucharów-Widać tutaj wspólprace miedzy mną a drugą osoba(2 mieczy) wymiana poglądów na temat tego jak ma to wyglądac.. widać również moje zmagania, dążenie,starania taką szarpanine wewnetrzną by uczyć się się nowych rzeczy<smierc> zdobywać wieksze doświadczenie,stabilność(Król denarów)

Rozwoj zawodowy w tym zakresie do grudnia2013 - 5 mieczy,KOLO,As pucharów, dociągnelam GłupiecTutaj widać jakiś ruch z zastoju i nową drogę..

Jakie zyski te umiejetnościa przyniosą do mojego zycia do grudnia 2013-WISIELEC,Paż Mieczy, 5 kielichów raczej materialnie nie wielkie do grudnia,albo nie takie jakie bys chciała..

 

Umiejętności zawodowe/doświadczenie z zakresu fryzjerstwa alternatywnego-Paż denarów, 3 mieczy, 2 kielichów Tutaj widać jakie są doświadczenia,ze mam wiedze(PAż denarów) niby zajmuje się tym,ale w przypadku (3 mieczy) gdy nie mam innej pracy(2 kielichów). Tak w ogóle to zmieniam samopoczucie innych osób:)

Rozwoj zawodowy w tym zakresie do grudnia2013 -8 buław,WIEZA, 2 mieczyTutaj widać moje działania a potem zastój zimowy chyba znowu w tym zakresie chociaż zastanawiałam się na sprzedażą artykułów z zakresu fryzjerstwa alternatywnego ale z tego co widać to chyba umrze ten pomysł..?

Jakie zyski te umiejetnościa przyniosą do mojego zycia do grudnia 2013- 6 kielichów, 6 buław, As mieczy dociąg,.Król Kielichówjuż chyba nie przyniosą takich jakie przynosiły kiedys?:)

t

Umiejętności zawodowe z zakresu przedłużania rzęs- 5 buław,Słońce, 3 kielichówTutaj widać,że czasem pomimo tego ,ze jestem narwana to całkiem nieżle mi idzie..

Rozwoj zawodowy w tym zakresie do grudnia2013 -10 monet, Słońce, Królowa Buław

Tutaj widać stabilność w tej kwesti ,moje działania ku temu..o dziwo?

Jakie zyski te umiejetnościa przyniosą do mojego zycia do grudnia 2013- 9 buław, 7 mieczy, 7 denarówNiby był okres przestoju,przestoju(9 buław)i chyba bede próbowała się wykaraskać,coś zmienić acz kolwiek nie widzę tu duzych zysków,raczej stanie w miejscu?

 

W takim razie czym się zajmę zawodowo: Królowa Kielichów, 3 mieczy, 10 mieczy, 9 buław-

Zrezygnuje z pracy? w ogole tu wyglada albo jakbym poniosła porażke ..albo jakbym miała pomagać ludziom w jakims ciezkim okresie?

Dziwne te karty wszystkie,nie rozumiem ich w ogole,.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...