Jump to content

Dzieci


Magika
 Share

Recommended Posts

Śniły mi się dzieci. Dwie dziewczynki i chłopiec. Piękne,roześmiane,w ślicznych ubrankach.

Dziewczynki w czerwonych sukienkach w duże kwiaty,białych skarpetkach i błyszczących lakierkach. Miały jasne brązowe włosy,które w słońcu wyglądały jak złote nitki. Biegały po soczyście zielonej trawie puszczając bańki mydlane,podbiegały do mnie tanecznym krokiem i przytulały się do moich nóg.

Chłopczyk był ubrany w biało niebieską koszulkę i jeansowe spodenki,miał blond włosy,kręcił się roześmiany w koło. Miałam świadomość,że to moje dzieci i były naprawdę piękne,wręcz idealne bez najmniejszej skazy.

Ja miałam na sobie białą,zwiewną sukienkę przed kolana,w malutkie kwiatuszki różowo czarne. Widziałam swoje dłonie wyciągnięte do dzieci,były piękne,choć mlecznobiałe,ale zadbane. Na palcach miałam złote pierścionki (normalnie nie noszę złota wcale) grube były i lśniące,złoto było bardzo czyste,miało piękny kolor.

W ogóle kolory były piękne,soczyste i nie do opisania.Byłam bardzo szczęśliwa,czułam nieopisane szczęście i błogość. Czy to dobra wróżba? Co może to oznaczać?

Edited by Magika
Link to comment
Share on other sites

łatwo dla mnie to zinterpretować. Moją intencją jest byś poprawiła ten post, by był jeszcze ładniej napisany wtedy odpiszę ;)

 

pozdrawiam Cię

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
łatwo dla mnie to zinterpretować. Moją intencją jest byś poprawiła ten post, by był jeszcze ładniej napisany wtedy odpiszę ;)

 

pozdrawiam Cię

 

Poprawiłam...trochę to trwało za co przepraszam... A ostatnio ciągle śnię o pannie młodej w białej sukni z długim trenem,puchatych lukrowanych pączkach i pracy w sklepie :D Psychoza jakaś :D

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dzieci w śnie to symbol obowiązków. Troje dzieci trzy nowe obowiązki a że dzieci piękne i uśmiechnięte zaś twoje odczucia bardzo pozytywne to świadczy o tym że te dodatkowe obowiązki przysporzą ci radości. Wyciągasz do dzieci ręce a ręce to symbol pracy - w końcu to nimi pracę wykonujemy, można wnioskować że dojdzie ci nowych obowiązków związanych z pracą. Złote pierścienie to symbol materii a konkretnie pieniędzy - dodatkowe obowiązki ale i dodatkowe pieniądze.

 

Co do snu z panną młodą - ślub to symbol nowego etapu w życiu czyli jak widać sny są powiązane być może coś się w twoim życiu się wydarzyło lub wydarzy że będziesz "pływać jak pączek w maśle"

Pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir
Link to comment
Share on other sites

Panie Sławomirze dziękuję serdecznie za tę interpretację. Muszę się przyznać,że wszystko idealnie pasuje. Jestem teraz w ciąży,zostało tydzień do terminu więc nowe obowiązki jak najbardziej się pojawią i jest to nowy etap życia jakby nie spojrzał na to,a i dodatkowe pieniądze majaczą na horyzoncie (kwota bliżej nieokreślona,ale skoro mam pływać jak pączek w maśle to może będzie większa niż przypuszczam;)). W każdym razie gratuluję talentu interpretatorskiego. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...