Skocz do zawartości

Dzieci


Magika

Rekomendowane odpowiedzi

Śniły mi się dzieci. Dwie dziewczynki i chłopiec. Piękne,roześmiane,w ślicznych ubrankach.

Dziewczynki w czerwonych sukienkach w duże kwiaty,białych skarpetkach i błyszczących lakierkach. Miały jasne brązowe włosy,które w słońcu wyglądały jak złote nitki. Biegały po soczyście zielonej trawie puszczając bańki mydlane,podbiegały do mnie tanecznym krokiem i przytulały się do moich nóg.

Chłopczyk był ubrany w biało niebieską koszulkę i jeansowe spodenki,miał blond włosy,kręcił się roześmiany w koło. Miałam świadomość,że to moje dzieci i były naprawdę piękne,wręcz idealne bez najmniejszej skazy.

Ja miałam na sobie białą,zwiewną sukienkę przed kolana,w malutkie kwiatuszki różowo czarne. Widziałam swoje dłonie wyciągnięte do dzieci,były piękne,choć mlecznobiałe,ale zadbane. Na palcach miałam złote pierścionki (normalnie nie noszę złota wcale) grube były i lśniące,złoto było bardzo czyste,miało piękny kolor.

W ogóle kolory były piękne,soczyste i nie do opisania.Byłam bardzo szczęśliwa,czułam nieopisane szczęście i błogość. Czy to dobra wróżba? Co może to oznaczać?

Edytowane przez Magika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo dla mnie to zinterpretować. Moją intencją jest byś poprawiła ten post, by był jeszcze ładniej napisany wtedy odpiszę ;)

 

pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
łatwo dla mnie to zinterpretować. Moją intencją jest byś poprawiła ten post, by był jeszcze ładniej napisany wtedy odpiszę ;)

 

pozdrawiam Cię

 

Poprawiłam...trochę to trwało za co przepraszam... A ostatnio ciągle śnię o pannie młodej w białej sukni z długim trenem,puchatych lukrowanych pączkach i pracy w sklepie :D Psychoza jakaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzieci w śnie to symbol obowiązków. Troje dzieci trzy nowe obowiązki a że dzieci piękne i uśmiechnięte zaś twoje odczucia bardzo pozytywne to świadczy o tym że te dodatkowe obowiązki przysporzą ci radości. Wyciągasz do dzieci ręce a ręce to symbol pracy - w końcu to nimi pracę wykonujemy, można wnioskować że dojdzie ci nowych obowiązków związanych z pracą. Złote pierścienie to symbol materii a konkretnie pieniędzy - dodatkowe obowiązki ale i dodatkowe pieniądze.

 

Co do snu z panną młodą - ślub to symbol nowego etapu w życiu czyli jak widać sny są powiązane być może coś się w twoim życiu się wydarzyło lub wydarzy że będziesz "pływać jak pączek w maśle"

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławomirze dziękuję serdecznie za tę interpretację. Muszę się przyznać,że wszystko idealnie pasuje. Jestem teraz w ciąży,zostało tydzień do terminu więc nowe obowiązki jak najbardziej się pojawią i jest to nowy etap życia jakby nie spojrzał na to,a i dodatkowe pieniądze majaczą na horyzoncie (kwota bliżej nieokreślona,ale skoro mam pływać jak pączek w maśle to może będzie większa niż przypuszczam;)). W każdym razie gratuluję talentu interpretatorskiego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...