Jump to content

Czy to związek karmiczny..? Trwać czy odejść..?


Fall
 Share

Recommended Posts

Witam się ciepło, ostatnio moja relacja z pewnym Panem przechodzi zawirowania i nie wiem, co powinnam zrobić..Chciałabym zrozumieć, dlaczego między Nami się dzieje tak, a nie inaczej i czy mamy coś do przepracowania w tej relacji.. Czy Nasz związek jest karmiczny? Ja 25.05.1985 i Pan 26.03.1982. Z góry serdecznie dziękuję!:bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Guest stagnacja

Wasz związek jest karmiczny ponieważ Twoja Droga Życia odpowiada wibracji jego dnia ur 8/26. U niego jest dług karmiczny 26 czyli praca nad związkami i ogólnie relacjami międzyludzkimi dlatego właśnie możecie mieć problemy. On będzie miał w każdej relacji takie problemy dopóki ich nie przerobi ale długo siębędzie przed tym bronił. Dług z dnia ur nie trwa całe życie - wygasa po przepracowaniu i zrozumieniu lekcji jaką ze sobą niesie ale 26 czasem może się bardzo długo realizować tym bardziej, że on raczej ucieka od problemów zamiast się z tym zmierzyć.

Jego I punkt zwrotny czyli tzw klucz wcielenia = 2/11 to jest tak jakby nastawienie z jakim przychodziła dusza na świat w momencie urodzenia i ma wpływ na osobowość. On jest skryty, wszystko w sobie dusi, nie uzewnętrznia emocji, może się izolować kiedy poczuje się przytłoczony problemami. I właśnie stąd biorą się nieporozumienia. W ogóle on ma prace nad związkami. Nie nabył w poprzednich wcieleniach dostatecznej wiedzy jak budować relacje międzyludzkie. I pz 2 tzn, że ma za sobą samotnicze wcielenia. On po prostu nie bardzo potrafi żyć w partnerstwie opartym na równych prawach i wzajemności co nie znaczy, że nie chce. On dopiero się tego uczy poprzez różne relacje w tym wcieleniu. I ta praca nad relacjami u niego jest wpisana w date. Najpierw był w cyklu 3, miał dużo okazji do poznawania ludzi, nawiązywania wielu kontaktów co przy tym jego pz 2 mogło go troche kosztować. A teraz jest w II pz 1 i cyklu 8/26 czyli przerabia karme a jednocześnie ma dużo nowych okazji i szans na to i jak to wykorzysta to zależy tylko od niego. Nie może być pasywny w tym punkcie zwrotnym bo to go będzie dużo kosztować. Powinien nie uciekać od problemów, mierzyć się z nimi samodzielnie, wykazywać niezależność a niestety wątpie żeby przy parzystych liczbach szczególnie przy tej 2 był do tego skory. 2 to też częste doły emocjonalne, załamania, blokady. On jest dobrym organizatorem, potrafi zarządzać, planować i też ważna jest dla niego praca. Może czasem uciekać w pracę. Generalnie jest stabilny. Ma DŻ 4 a to też świadczy o tym, że on jest stały w uczuciach.

Ty możesz to jego zachowanie odbierać jako wycofanie, zamknięcie się na uczcuia. Jesteś osobą bardzo wrażliwą (7 z dnia ur), uczuciową ale jednocześnie wolisz działać, robić coś, pracować nad relacją. Możesz być dla niego takim wsparciem, wie, że zawsze może się do Ciebie zwrócić i też dajesz mu takiej energii, motywacji. To też może was różnić bo Ty jesteś dosyć spontaniczna, bardziej żywiołowa a on miewa trudności w komunikacji. W tej czwórce to też nieumiejętność dostosowywania się do sytuacji, do poglądów innych, taka skostniałość, zatwardziałość. Może sprawiać wrażenie człowieka chłodnego emocjonalnie. On na pewno jest w jakimś stopniu zamkniętym człowiekiem. Oboje nawzajem uczycie się od siebie ale to Ty bardziej jesteś dla niego, pomagasz mu przepracować jego lekcje więc możesz mieć też wrażenie, że tylko Ty się poświęcasz dla tego związku i czujesz obciążenie. Ale jesteś osobą upartą, nie poddajesz się zbyt łatwo, znasz swoją wartość, on może mieć czasem wrażenie, że dominujesz w tej relacji. Ale mogą targać Tobą różne wątpliwości, możesz ulegać różnym stanom emocjonalnym co nie zawsze ma na Ciebie dobry wpływ. 25 to jest taka liczba, która często daje rozchwianie, czasem taką gonitwe myśli. Trzeba dbać o to, żeby temu nie ulegać. Posiadasz duża intuicję, empatię i potrafisz wyczuć emocje innych ludzi. Powinnaś ufać swojej intuicji i kierować się nią.

 

Razem tworzycie związek o wibracji 3. Istnieje możliwość, że wmieszają się w relację osoby trzecie ale niekoniecznie musi tak być. Czwórka z ósemką to dobre połączenie. Wy mimo wszystko jesteście bratnimi duszami i jest między wami porozumienie duchowe. W tym układzie to powiedziałabym, że istnieje szansa na bardzo istotny związek w waszym życiu tylko niestety potrzeba włożyć w to troche pracy z obu stron. Wiadomo, że sama wszystkiego nie zrobisz jeśli on nie będzie chciał. A przy jego cechach charakteru nie wiem czy będzie do tego skłonny. W każdym razie ważną rolę odgrywa też komunikacja. Nad tym przede wszystkim on powinien pracować. Twój klucz wcielenia daje wibrację 3 więc posiadasz duże umiejętności w zakresie komunikacji, wyrażania siebie, swoich emocji itd z czym on ma największe problemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...