Skocz do zawartości

kumpel


Geranium

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam niedawno fajnego gościa i zostaliśmy kumplami. To nie jest typ flirciarza, więc fajnie nam się rozmawiało, bez spiny i tak naprawdę się interesował, nawet miałam wrażenie, że chciałby czegoś więcej (czy ja tego chcę to akurat mało istotne dla rozkładu, bo dla mnie za wcześnie, by oceniać, póki co, fajny kolega o podobnych zainteresowaniach i systemie wartości, który nam wzajemnie odpowiada). Nawet specjalnie wykupił sobie pakiet smsów, żeby mieć stały kontakt, a od paru dni cisza. Wiem, że jest na wyjeździe z uczelni i właśnie od tego wyjazdu (choć nie od samego początku) się tak pogorszyło.

 

Dlaczego się pogorszyło?

słońce, 10 mieczy, as mieczy, arcykapłanka, 9 monet - niepokoi mnie to slońce na początku i nawet bym była skłonna powiedzieć, że co się miało wydarzyć, już się wydarzyło, ale to zbyt śmiałe stwierdzenie, uważam, bo mamy trochę planów na spędzenie czasu po powrocie na koniec lipca i sam twierdził, że zależy mu na znajomości, a to tak nagle nastąpiło. Co więcej mogę powiedzieć, arcykapłanka chyba sugeruje, że się kimś zauroczył i poświęca czas swojej, ze tak powiem, wyjazdowej randce, ale przy asie mieczy to nie potrwa długo i jest płytkie.

 

Co w tej chwili myśli o naszej znajomości (tu miałam na myśli okres naprawdę aktualny, wręcz ograniczony do kilku dni) - mag, as buław, 8 mieczy, as monet, 4 buławy - oj, chyba kolega ma jakieś fantazje, ale ogólnie to porządny człowiek (mamy wspólną znajomą i wiem), takze nie niepokoi mnie to jakoś specjalnie, 8 mieczy sugeruje to urwanie obecne i jakoś na dniach albo ewentualnie do końca wyjazdu powinno się poprawić znowu i wrócić na dobry tor.

 

Co wyniknie bezpośrednio po jego powrocie między nami- król buław, 2 denary, 10 buław, diabeł, 5 buław, 8 denarów- chyba będzie inicjatywa, ale też ciężka do realizacji, te 2 denary i 10 buław mi sugerują, że będzie ciężko pogodzić obowiązki ze spotkaniami, co akurat pasuje, bo zaczynam pracę od sierpnia, a ten diabeł i dalej to nie mam pojęcia, te karty wyszły jakieś takie zupełnie niezgodne z tym, co on sobą prezentuje, może Wy coś dojrzycie tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jako, ze pkt. 2 jest nieweryfikowalny... masz 2 opcje. Przenosze do Wzajemnej caly rozklad albo edytujesz i wykasowujesz pkt. 2.

Mysli nie mozna zweryfikowac. Stale sie o tym mowi.

Odnośnik do komentarza

Jednak rozkład nieaktualny, sytuacja się poprawia i nie chcę nic wiedzieć xD A że nie umiem usunąć posta, to informuję. Nie wiem, czemu, już usuwałam nie raz, a dzisiaj nie mogę ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...