Jump to content

prośba zmarłego o poprawienie pomnika nagrobnego


tuchna
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

Znowu zwracam się z prośbą o pomoc w zrozumieniu snu.

 

Ostatnio śniło mi się, że nocą stałam z jakąś staruszką, mówiła do mnie bardzo piskliwym głosem, żebym poprawiła jej łóżko, bo jej się niewygodnie leży. Zwracała się do mnie po imieniu. W rzeczywistości nie wiem kim była ta kobieta, bo nie znam, ani z żyjących osób, ani z już nieżyjących. We śnie wiedziałam doskonale, że ta kobieta nie żyje, ale jej prośba nie była dla mnie we śnie czymś dziwnym.

 

Kiedy poprosiła mnie o poprawienie tego "łóżka", ja spojrzałam na nie, a to "łóżko" to był jej pomnik nagrobny. Płyta przykrywająca była w jednym miejscu popękana. Cały nagrobek był pusty, bez kwiatów czy zniczy i dawał wrażenie, jakby dawno nikt z żyjących go nie odwiedzał. Obok był jeszcze jeden pomnik, też taki "opuszczony", ale cały.

 

Ta staruszka, gdy spojrzałam na to popękanie. powiedziała do mnie "Sama widzisz, że tu się nie da spać". I zaczęłam jej poprawiać tą popękaną płytę tak jakbym poprawiała poduszkę. Jak skończyłam to spojrzałam na płytę, na której są napisy - płyta ta była biała i pusta....bez żadnych napisów.

 

I tak się sen skończył.

 

Dziwny był dla mnie ten sen, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w jego zrozumieniu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edited by tuchna
Link to comment
Share on other sites

Dziwny ten sen. łóżko kojarzy mi się z domem/mieszaniem. Możę ten duch chce w ten sposób powiedzieć abyś coś poprawiła u siebie w domu lub u kogoś z rodziny. To może być nawet jakiś drobiazg !

Link to comment
Share on other sites

Do poprawienia to pewnie mam swoje życie osobiste, ale nie potrafię nadal tego snu zrozumieć.

Może gdyby ta kobieta była kimś kogo znałam..może byłoby mi łatwiej cokolwiek zrozumieć.

Ale dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

DrMendel

Dlaczego piszesz czarny scenariusz ze " umrzesz w samotności. " Oczywiście ze może tak być ,a nie musi. Ja stawiam ze to tyczy się jej/rodziny i mieszkania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie znam się za mocno na snach, ale moje skojarzenie, jest moze inne jak poprzednich użytkowników i być może się mylę

 

Tą staruszka jestes Ty, , zmęczona problemami , coś się w życiu wydarzyło i mocno uwiera, chcesz poprawienia swojego życia/poduszka/ Poprawiasz niby spanie tej staruszki ,a to znaczy ze sen daje podpowiedź., zeby naprawić swoje życie, a plyta nagrobkowa to właśnie Twoje życie popękane, które naprawiasz ,a biała tablica nagrobkowa i pusta oznacza ze zyjesz,, jesteś młoda i masz jeszcze wiele do zrobienia i oczywiście się to wszystko powiedzie. Poskładałaś płytę nagrobną,pozbierasz w calość swoje zycie .Życzę powodzenia i bierz swoje zycie we własne ręce, by Twoja poduszka byla wygodna i byś miała spokojny sen . Pozdrawiam cieplutko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joanna2k i Radiana, dziękuję za pomoc :) ...czasem takie sny i Wasze interpretacje są dużo lepsze niż wizyta u psychologa ;)

Jeszcze raz dziękuję...bałam się, że może to być związane z czyjąś śmiercią, albo ciężką chorobą. A dzisiaj się dowiedziałam, że dzień po tym śnie umarł kolega... ale nie wiążę snu z tym wydarzeniem. Biorę się w garść i składam życie w "wygodną poduszkę" :)

Link to comment
Share on other sites

tuchna

nic takiego nie zrobiłam. Napisałam tylko to co sądzę, bo mi też śnią się duchy, zmarli. wiec już maleńki % wiem co chcą powiedzieć .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...