Skocz do zawartości

Droga którą podążam..


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Określa obecny stan "zawodowy" w mojej drugiej dostępnej pracy.

 

Zerkniecie?

Dziekuje:uscisk:

 

**1**

2***7

3***6

4***5

 

1 - to można osiągnąć, obecne szanse 8 mieczy,MOC- moge w końcu wyzbyc sie swoich leków,zadreczania i zaczac wierzyc w siebie..?

Lewa kolumna to dotychczasowe zachowania na następujących poziomach:

2 - to, w co pytający wierzył do tej pory, od czego dotąd wychodziłAs pucharów, 8 buław-wszystko co robiłam wykonywałam z sercem ,energicznie,czasem chaotycznie(8 bulaw)

3 - to, na co pytający był przeczulony do tej pory, jak radził sobie z problemami5 pucharów,Krolowa Denarów- skupiona na zarobieniu pieniedzy..niedostrzegajac tego co mam w okół..moze troche poraniona przez rózne sytuacje,ale generalnie skupiajac sie na pracy człowiek nie myślał o innych problemach..

4 - to, jak pytający działał na inne osoby i jakie robił wrażenie 3 pucharów, Królowa Mieczy-niby wesoła ,zadowolona,ale nie do końca dopuszczająca do siebie, nie odsłaniająca całej swojej twarzy przed innymi.. surowa dla siebie..

Prawa kolumna to prawdopodobnie pozory, za którymi utknął pytający:

7 - świadome stanowisko, to co powinien sobie uświadomićUMIARKOWANIE,Król pucharów-Czasami trzeba na cos spojrzeć z góry ,z dystansu.. a nie rozklejać sie jak klucha albo za duzo mówić..

6 - emocjonalne zachowanie, z takimi odczuciami powinien pytający się liczyć i się na nie otworzyć 7 bulaw, 8 buław- na to,że przyjdzie mi powalczyć i bronić swojego zdania bo bez wysiłku nic nie uzyskam..

5 - zewnętrzna postawa, sposób w jaki powinien zachowywać się pytający, to co powinien zrobić i rozpoznać 4 pucharów, 2 pucharów-Powinnam sie rozejrzeć w okół i skorzystać z mozliwości które na dzien dzisiejszy mam,a nie myśleć nad tym czego nie mam..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...