Skocz do zawartości

Droga którą podążam..


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Określa obecny stan "zawodowy" w mojej drugiej dostępnej pracy.

 

Zerkniecie?

Dziekuje:uscisk:

 

**1**

2***7

3***6

4***5

 

1 - to można osiągnąć, obecne szanse 8 mieczy,MOC- moge w końcu wyzbyc sie swoich leków,zadreczania i zaczac wierzyc w siebie..?

Lewa kolumna to dotychczasowe zachowania na następujących poziomach:

2 - to, w co pytający wierzył do tej pory, od czego dotąd wychodziłAs pucharów, 8 buław-wszystko co robiłam wykonywałam z sercem ,energicznie,czasem chaotycznie(8 bulaw)

3 - to, na co pytający był przeczulony do tej pory, jak radził sobie z problemami5 pucharów,Krolowa Denarów- skupiona na zarobieniu pieniedzy..niedostrzegajac tego co mam w okół..moze troche poraniona przez rózne sytuacje,ale generalnie skupiajac sie na pracy człowiek nie myślał o innych problemach..

4 - to, jak pytający działał na inne osoby i jakie robił wrażenie 3 pucharów, Królowa Mieczy-niby wesoła ,zadowolona,ale nie do końca dopuszczająca do siebie, nie odsłaniająca całej swojej twarzy przed innymi.. surowa dla siebie..

Prawa kolumna to prawdopodobnie pozory, za którymi utknął pytający:

7 - świadome stanowisko, to co powinien sobie uświadomićUMIARKOWANIE,Król pucharów-Czasami trzeba na cos spojrzeć z góry ,z dystansu.. a nie rozklejać sie jak klucha albo za duzo mówić..

6 - emocjonalne zachowanie, z takimi odczuciami powinien pytający się liczyć i się na nie otworzyć 7 bulaw, 8 buław- na to,że przyjdzie mi powalczyć i bronić swojego zdania bo bez wysiłku nic nie uzyskam..

5 - zewnętrzna postawa, sposób w jaki powinien zachowywać się pytający, to co powinien zrobić i rozpoznać 4 pucharów, 2 pucharów-Powinnam sie rozejrzeć w okół i skorzystać z mozliwości które na dzien dzisiejszy mam,a nie myśleć nad tym czego nie mam..

Odnośnik do komentarza

1 - to można osiągnąć, obecne szanse 8 mieczy, MOC

przede wszystkim możesz coś zrobić dla siebie, coś na zasadzie treningu samej siebie, drogi do samopoznania, do uwolnienia swojej wewnętrznej siły i kreatywności; wyjść z tego kokonu niepewności i nieuzasadnionych lęków, działaj!

 

Lewa kolumna to dotychczasowe zachowania na następujących poziomach:

2 - to, w co pytający wierzył do tej pory, od czego dotąd wychodził As pucharów, 8 buław

Ciebie cieszy to, co robisz, daje radość; szukałaś nowych dróg, rozwiązań, ciągnęło Cię w wiele miejsc, próbowałaś różnych metod działania; tutaj nie ważny jest cel jaki osiągniesz, ale sama droga jaką idziesz i co na niej spotykasz - wyciągnij z niej wnioski

 

3 - to, na co pytający był przeczulony do tej pory, jak radził sobie z problemami 5 pucharów, Krolowa Denarów

sama sobie z nimi radziłaś; wszystko co było związane z Twoimi sprawami zawodowymi brałaś w swoje ręce, jednak pamiętaj czasami nie jesteś w stanie wszystkiego zrobić sama, nie bój się prosić o pomoc w momentach kiedy sobie nie radzisz lub coś Cię przerasta

 

4 - to, jak pytający działał na inne osoby i jakie robił wrażenie 3 pucharów, Królowa Mieczy

ludzie widzieli w Tobie pozornie zadowoloną kobietę, z pracy jaką wykonuje, niby jest ok, cieszysz się z tego, co robisz, ale na Twojej twarzy maluje się może złość, może smutek, a może zaciętość i konkretność; Kochana mam wrażenie, że Ty chcesz trochę na siłę udowodnić innym, że świetnie sobie dajesz radę (bo oczywiście dajesz, ale to powinno być widać w Twojej pracy, w jej wyniku, a nie Twojej postawie w trakcie pracy)

 

Prawa kolumna to prawdopodobnie pozory, za którymi utknął pytający:

7 - świadome stanowisko, to co powinien sobie uświadomićUMIARKOWANIE,Król pucharów

znajdź równowagę pomiędzy pracą, a przyjemnościami, niech praca nie będzie katorgą, ale przyjemnością, to ma dawać radość przede wszystkim Tobie

 

6 - emocjonalne zachowanie, z takimi odczuciami powinien pytający się liczyć i się na nie otworzyć 7 bulaw, 8 buław

nie bój się rywalizacji, otwarcia na nowe kontakty, ale też nie bój się nawiązać z kimś współpracę

 

5 - zewnętrzna postawa, sposób w jaki powinien zachowywać się pytający, to co powinien zrobić i rozpoznać 4 pucharów, 2 pucharów

wyjdź z cienia, pokaż, że Tobie to, co robisz daje radość, nie przyjmuj postawy przegranej osoby, bo niewiele zyskasz

Odnośnik do komentarza

Do Baamisjanka

1 - to można osiągnąć, obecne szanse 8 mieczy, MOC

przede wszystkim możesz coś zrobić dla siebie, coś na zasadzie treningu samej siebie, drogi do samopoznania, do uwolnienia swojej wewnętrznej siły i kreatywności; wyjść z tego kokonu niepewności i nieuzasadnionych lęków, działaj!

Po prostu nie znoszę porażek,chce być dobra w tym co robie,może za dokładna bywam

 

Lewa kolumna to dotychczasowe zachowania na następujących poziomach:

2 - to, w co pytający wierzył do tej pory, od czego dotąd wychodził As pucharów, 8 buław

Ciebie cieszy to, co robisz, daje radość; szukałaś nowych dróg, rozwiązań, ciągnęło Cię w wiele miejsc, próbowałaś różnych metod działania; tutaj nie ważny jest cel jaki osiągniesz, ale sama droga jaką idziesz i co na niej spotykasz - wyciągnij z niej wnioski

Tak to prawda lubie robić to co robie

 

3 - to, na co pytający był przeczulony do tej pory, jak radził sobie z problemami 5 pucharów, Krolowa Denarów

sama sobie z nimi radziłaś; wszystko co było związane z Twoimi sprawami zawodowymi brałaś w swoje ręce, jednak pamiętaj czasami nie jesteś w stanie wszystkiego zrobić sama, nie bój się prosić o pomoc w momentach kiedy sobie nie radzisz lub coś Cię przerasta

Niestety tutaj częsciej pracowałam sama. Bardzo często ludzie którzy narzekają i poszukują pracy tak na prawdę pracy nie chcą bądz jej nie szanują. Często i nagminnie odnosilam porażki w stosunku do podejscia innych ludzi do pracy,poczucia obowiązku i zostawałam z "tą" pracą sama na ostatni moment.

 

4 - to, jak pytający działał na inne osoby i jakie robił wrażenie 3 pucharów, Królowa Mieczy

ludzie widzieli w Tobie pozornie zadowoloną kobietę, z pracy jaką wykonuje, niby jest ok, cieszysz się z tego, co robisz, ale na Twojej twarzy maluje się może złość, może smutek, a może zaciętość i konkretność; Kochana mam wrażenie, że Ty chcesz trochę na siłę udowodnić innym, że świetnie sobie dajesz radę (bo oczywiście dajesz, ale to powinno być widać w Twojej pracy, w jej wyniku, a nie Twojej postawie w trakcie pracy)

Uparta jestem bardzo i co by sie nie działo doprowadzam sprawy zawodowe do końca. Czesto od ludzi słyszę ,że nie mogli by być tak cierpliwi do tego wszystkiego jak ja. A moze te karty 3 kielichów,Królowa Mieczy sugerować,że mam różne twarze/różne umiejętności

 

Prawa kolumna to prawdopodobnie pozory, za którymi utknął pytający:

7 - świadome stanowisko, to co powinien sobie uświadomićUMIARKOWANIE,Król pucharów

znajdź równowagę pomiędzy pracą, a przyjemnościami, niech praca nie będzie katorgą, ale przyjemnością, to ma dawać radość przede wszystkim Tobie

Moja praca nie jest katorgą tylko po prostu czasem nie mam czasu dla siebie,tylko poświecam czas innym,moze zmeczenie widac?

 

6 - emocjonalne zachowanie, z takimi odczuciami powinien pytający się liczyć i się na nie otworzyć 7 bulaw, 8 buław

nie bój się rywalizacji, otwarcia na nowe kontakty, ale też nie bój się nawiązać z kimś współpracę

własnie tej współpracy to sie obawiam,moze nowych lądów bo cos sobie juz wypracowałam..

 

5 - zewnętrzna postawa, sposób w jaki powinien zachowywać się pytający, to co powinien zrobić i rozpoznać 4 pucharów, 2 pucharów

wyjdź z cienia, pokaż, że Tobie to, co robisz daje radość, nie przyjmuj postawy przegranej osoby, bo niewiele zyskasz[/color]

Wiesz moze w sobie przymuje taka postawe..przez problemy emocjonalne z samą sobą,ale przed ludzmi nie pokazuje tego(Królowa Mieczy) to te pozory

 

DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Po prostu nie znoszę porażek,chce być dobra w tym co robie,może za dokładna bywam

a to już trochę zakrawa o perfekcjonizm ;) co dalej podkreślałaby Królowa mieczy :)

może czasami warto spuścić z tonu, owszem wykończenie jest ważne i solidnie wykonana praca oraz zadowolenie klienta, ale mam wrażenie, że Ty nie prześpisz nocy do póki czegoś nie skończysz, nie doprowadzić do takiego rezultatu, jaki miałaś od początku w głowie (takie działanie wg planu, krok po kroku), a może czasami warto pójść drogą na skróty albo zupełnie inną i zobaczyć jaki będzie efekt? ;)

Odnośnik do komentarza

no własnie tak jestem..na tip top.. wiem,ze to okrutne,ale jakby tak nie postępowała to dopiero miałabym masę nieprzespanych nocy zadreczaniem się,że nie jest tak jak to planowałam..

Odnośnik do komentarza

4-za dużo analizowania i tak jakbys porownywala sie do kogos i w Twoich oczach wypadala gorzej

7-że nie sam pieniądz się liczy, ale i amosfera, i samorealizacja itd

 

z resztą się zgadzam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...